Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető voltam, hogyan legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam, hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 éve vagyok együtt a szerelmemmel, akinek emellett felesége és pici gyerekei is vannak. Nem bírtuk már tovább ezt a kettős helyzetet, ezért választás elé állítottam hogy vagy én vagy a felesége. Pár hónap gondolkozás után arra a megoldásra jutott,hogy max. azt tudja felajánlani hogy nem heti 1-2 alkalommal vagyunk és alszunk együtt, hanem mondjuk 3-4 nap. Én ezt így nem akarom folytatni, nagyon bánt a helyzet, ezért úgy néz ki hogy szakitottunk vegleg. Hogyan felejtsem el,hogyan eljem túl ezt a helyzetet?

Én 25/n ő 50/F.



2021. júl. 28. 08:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/168 anonim ***** válasza:
45%
Hát te k*rva hulye vagy kérdező. Igazi csődtömeg. Nő letedre bzdmeg...
2021. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/168 anonim ***** válasza:
93%

Idővel úgyis belátod , h ebből sose lett volna soha normális kapcsolat.

Később a korkülönbség lett volna a probléma..

Orulj neki, h ne pazarolsz vele el tobb evet.

A feleseget meg igyis ugyis szarra csalja majd, aztan meg elvalnak

2021. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/168 anonim ***** válasza:
58%
hány évesek. a gyerekei? azert anyanak durva lehet mjd ötvenévesen babázni. Ott is valami nagyon nem klappol
2021. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/168 A kérdező kommentje:
Óvodások :)
2021. júl. 28. 13:57
 45/168 anonim ***** válasza:
94%
Azért azt megnézném hogy heti 4 napot hogy lép le otthonról. Engedd el a sztorit, fiatal vagy még 50es faszikhoz.
2021. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/168 anonim ***** válasza:
65%
elsőnek is az apakomplexusodat kellene kikezeltetni szerintem, hogy ne olyan férfival gyere össze aki már 2xer annyi évet le élt mint te, mivel így jövőről nem lehet beszélni ha házas egy férfi ha nem..
2021. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/168 A kérdező kommentje:
46. : Jogos, ne nem tetszenek a 20 éves fiatal fiúk. Azt sem tudjak mit akarnak, semmi egzisztencia,semmi:)
2021. júl. 30. 12:23
 48/168 anonim ***** válasza:
96%

Fura amit írsz, mert ahogy a huszonéves nőknél, úgy a huszonéves férfiaknál is léteznek akik tudják mit akarnak. Arról nem is beszélve, hogy most is azért panaszkodsz egy 50 éves férfira, mert nem tud dönteni. 1 évig voltatok ebben a tingli tangliban, mert ő egy érett, egzisztenciával rendelkező 50 éves férfi, akivel úgy érezted jobb családot alapítani, mint egy huszonévessel. Szerintem ezt mindenképpen érdemes átértékelned, mert nagyon rosszul gondolkozol!


Egzisztencia fontos, viszont azt te is ugyanúgy beviheted a kapcsolatba. Legrosszabb esetben közösen építitek fel a jövőt, ami annál édesebb, hiszen te is elmondhatod, hogy nem a készbe ültél bele, hanem igenis tettél érte. 5 év múlva is ráértek a családalapításba.

2021. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/168 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, neked van egzisztenciád? Szerintem kicsit unfair egy huszonévestől elvárni, ha esetleg neked sincs.
2021. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/168 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs🤗 mármint konkrét egzisztenciám,vagyonom stb nincsen. De van munkam, eltartom magamat, van hol laknom,van autom:)
2021. júl. 30. 13:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!