Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményekre, tanácsokra vagyok kíváncsi hogy ki mit és hogyan gondolkodik erről.


Próbálom minél rövidebben és érthetőbben leirni a történetet.


Párommal már 4 hónapja vagyunk együtt, eddig ez a leghosszabb kapcsolatom. Neki már volt egy pár de sajnos nem túl jól végződtek sokszor csalták meg. 2 hónapja lettem figyelmes rá hogy aproságok miatt féltékeny vagy sértodik meg. Például egyszer találkoztam egyik volt osztálytársammal aki fiú és ezen teljesen kiakadt, hiába próbáltam beszélni vele hogy ő csak egy barát és semmi több. Elkedzte aztán a ruháimat kategorizalni hogy mibe mehetek ha nincs velem mert az túl "kihívó". Rosszindulatú megjegyzéseket tesz ha nem vele megyek el valahova például hogy biztos megint fiúval vagyok vagy gondoltam hogy fiúval vagy és ehhez hasonlók. (Hozzáteszem nem sűrűn találkozok barátokkal csak egész ritkán) Már sajnos az unokanővéremre is féltékeny hogy vele találkozok egész sokat. A születésnapomon ott volt az unokatestvérem és a párom is akkor találkoztak először és láttam hogy valami baja van és meg is kérdeztem tőle. Erre az volt a válasza hogy az unokatestvérem ugyan úgy néz ki mint az exe és most nagyon kavarognak benne az érzelmek meg feljottek a sérelemei és dühös...ezek után oda se ment senkihez és kaptam a megjegyzéseket hogy nagyon kellemetlen volt az egész szülinap és eléggé elbaszta a kedvemet is ezután a kijelentés után de végulis valamennyire értékeltem hogy őszinte velem csak nem pont akkor kellett volna elmondania. Sajnos látom azt hogy nem bízik meg bennem, nem hiszi el amit mondok hiába van úgy és nem tettem ellene semmit, kezdek belefáradni. Még számtalan ehhez hasonló történet van amiben megvagyok gyanúsítva burkoltan hogy megcsalom és hasonlók. Az elmúlt egy hétben ezek egy nagyon durva szintre emelkedtek már már betegesen féltékeny mindenre. Aprosagokat talál és forgat ki amit hiába magyarázok ész érvekkel hogy az nem úgy van ő akkor se hallja meg és nem hiszi el. Már a sírás kerülget néha annyira fel tud idegesíteni ezekkel a szemmel látható hülyeségekkel. És nem áll távol tőle az érzelmi zsarolás, nagyon sokszor próbál így zsarolni de ezt szerencsére nagyjából tudom kezelni.


Szerintetek próbáljak rajta segíteni hogy túl legyen ezen a beteges féltékenységen? Ha igen akkor hogyan? Vagy én csinálok valamit rosszul?

Vagy teljesen felesleges tovább győzködni az igazamról és a hűségemről mert már nem egyszer próbáltam beszélni vele hogy vegye észre hogy én nem vagyok olyan mint az exei es ne vegyen egy kalap alá velük.


Próbáltam minél rövidebben leirni ezért lehet hogy annyira nem érthető úgyhogy ha így van akkor sajnálom azért remélem valamennyire át tud jönni amit mondani akarok vele.😅



(Én 20 éves vagyok, ő pedig 24)



2021. júl. 30. 00:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Eddig tartott de megtettem és szakítottam vele múlt hét elején hát azóta is kapom rendesen a hülyeségeit amire most semmi szükségem nincs amúgy is most egy darab hagyne mondjam mi vagyok...😅 De határozottan jobban érzem magam így egyedül, persze vannak napok amikor megbánom a szakítást de mindig emlékeztetem magam hogy nem hiába történt így. Úgyhogy még egyszer köszönöm a ti véleményetek is hozzá segített ehhez hogy megtudjam lépni.😄
2021. aug. 16. 20:16
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem a döntésedhez, ügyes vagy! Minden jót neked!
2021. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!