Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sráccal együtt vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal együtt vagyok egy hete és nem értem a mai kirohanását, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Ma bementem a városba egyedül (tényleg egyedül nem valami sráccal), mert néha csak szeretek sétálgatni és nézelődni. Ilyenkor zenét hallgatok közben. Mondtam neki is, hogy bemegyek a városba egyedül aztán közöltem vele, hogy lehet átmegyek a nővéremhez. Ezért ugye aznap nem beszélgettem vele annyit, mint szoktam. Erre este ír nekem egy olyat hogy: "egész nap rád vártam. Már nem úgy beszélgetünk, mint régebben. Nem tudom, hogy elfoglalt voltál-e vagy csak nem tudtál írni. Írhattál volna előre hogy elfoglalt vagy és majd írsz később. Vagy ha van valami más oka, akkor mond, mert ez a csend teljesen összezavar és szomorúvá tesz".


Egy üzenetre valóban véletlenül nem válaszoltam, de konkrétan egész nap zaklatott, hogy mi bajom van, pedig csak szerettem volna a városban sétálgatni és a testvéremmel lenni, amiről szóltam is neki.


Már most úgy érzem, hogy ez az egész tök fullasztó. Ti mit gondoltok erről? (Légyszi csak normális válaszokat írjatok, a beszólogatástól meg kíméljetek meg. Köszönöm előre is).


2021. aug. 3. 02:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
Aki nem tudta értelmezni a mérdező viccnek szánt kommentjét, az tényleg menjen visdza az általános iskola második osztályába.
2021. aug. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%

Vagy rosszul fejezted ki magad, és a barátod nem értette miért ignorálod, vagy a barátod egy kullancs.


Erről viszont azt gondolom gyerekes probléma, ha ilyen egyszerű dolgot nem tudtok megbeszélni és kérdést szükséges kiírnod, mi lesz később?

2021. aug. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező sorry hogy ezt mondom de én nem várnám meg amíg ez rosszabb lesz. Írtad h nem leszel elérhető. Erre egy ilyet lenyom...


Még az jutott eszembe h valaki másnak akarta küldeni és több vasat tart a tűzben...


Szóval vagy kontrollmánias vagy nem te vagy az egyetlen, szóval akármi van, én szakítanék még most.

2021. aug. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Háh, betegesen ragaszkodó személyisége van a srácnak. Meg fog fojtani érzelmileg, most szólok. Offold sztm.
2021. aug. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
52%
Ha egyébként tetszik a srác, első körben mondd el neki, hogy téged zavar a viselkedése. Ha észreveszi magát és változik, azzal nyertél. Ha továbbra is kullancs és emiatt kiidegel, szakíts vele.
2021. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

11# Ide nem viccet olvasni jövünk, kellene ide olyan rovat is, na ez odavaló ez a csitri.


Mi meg törnénk itt magunkat hogy segítsünk.

40n

2021. aug. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
92%
Érzelmi zsaroló, bűntudattal manipulál, meg fogod magadnak köszönni ha otthagyod. Reméljük ezek után nem fog zaklatni, mert az ilyentől az is kitelik.
2021. aug. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%
Én dobnám, felnőtt nőként férfi kell, nem hisztis kisfiú.
2021. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
89%

"egész nap zaklatott"


Kuka

2021. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%

Az hogy a kedves baratod egy semmirekellő életképtelen f.sz.

Mi az hogy nem irtál vissza?

Egyedül fél?

Nem dolgozik,nincs saját élete?

Küld vissza anyuci ölelő karjai közé,ha nem akarsz pótanyuka lenni ésa nyafogását hallgatni,mert egy percig egyedül hagytad a csúnya világban!

2021. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!