Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sráccal együtt vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal együtt vagyok egy hete és nem értem a mai kirohanását, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Ma bementem a városba egyedül (tényleg egyedül nem valami sráccal), mert néha csak szeretek sétálgatni és nézelődni. Ilyenkor zenét hallgatok közben. Mondtam neki is, hogy bemegyek a városba egyedül aztán közöltem vele, hogy lehet átmegyek a nővéremhez. Ezért ugye aznap nem beszélgettem vele annyit, mint szoktam. Erre este ír nekem egy olyat hogy: "egész nap rád vártam. Már nem úgy beszélgetünk, mint régebben. Nem tudom, hogy elfoglalt voltál-e vagy csak nem tudtál írni. Írhattál volna előre hogy elfoglalt vagy és majd írsz később. Vagy ha van valami más oka, akkor mond, mert ez a csend teljesen összezavar és szomorúvá tesz".


Egy üzenetre valóban véletlenül nem válaszoltam, de konkrétan egész nap zaklatott, hogy mi bajom van, pedig csak szerettem volna a városban sétálgatni és a testvéremmel lenni, amiről szóltam is neki.


Már most úgy érzem, hogy ez az egész tök fullasztó. Ti mit gondoltok erről? (Légyszi csak normális válaszokat írjatok, a beszólogatástól meg kíméljetek meg. Köszönöm előre is).


2021. aug. 3. 02:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%
Én szólnék neki, hogy ez nagyon nem jó irány. Megbeszélném vele, hogy attól még, hogy egy pár vagyunk, nem jelenti, hogy össze vagyunk nőve. Azt is mondanám, hogy ha továbbra is érzelmi zsarolással próbálkozik, akkor nem ő az én emberem (próbált benned bűntudatot kelteni, pedig nem bűnöztél). Valami oka van ennek a féltékenységnek (lehet arra is féltékeny az ember, hogy nélküle jól érzi magát a párja), erről beszélgetnék vele. Ha nem nyitott a változásra, akkor felejtős.
2021. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%
Ez tényleg fullasztó lehet. Én őszintén megbeszélném vele, hogy ez nekem sok és ha ennyire ragad, akkor nincs értelme az egésznek. Vagy megtanul felnőtt módjára létezni, vagy akkor nem passzoltok. Ezt jobb mihamarabb lerendezni a határok meghúzásával
2021. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

16-os sajnalom, de szerintem sulyos problemaid vannak. 40 evesen mar reg tudnod kene, hogy hogyan tisztelj mas embereket. Ne nevezz csitrinek masokat, mert csak meg szanalmasabb leszel tole, mint amilyen mar vagy…ezt uzenem a tobbi szarkasztikus valaszolonak is.


A tobbieknek nagyon koszonom a segitseget. :)))


Meg tegnap megirtam neki, hogy nekem ez nem tetszik es hogy tul sok, csak kivancsi voltam masok velemenyere is. Koszi.

2021. aug. 3. 10:10
 24/29 anonim ***** válasza:
35%
Ja, kicsit túlságosan kontrollálni akar, meg hogy függj tőle, nem jó jel. Mondd neki, hogy ilyet többet ne csináljon, bírja ki, hogy néha tőle függetlenül létezel, mert ha nem, akkor pá. Tehát szerintem kapjon egy esélyt, hogy változzon. Valszeg nem fog neki sikerülni, de hátha mégis, hátha csak éretlenség ez részéről. Ha meg továbbra is ilyen, akkor gudbáj.
2021. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
25. Na ebből látszik, hogy ki mennyire érett. Egy 13 éves szintjén állsz…főleg dühkezelés, kommunikáció és vitakezelés terén :))).
2021. aug. 3. 12:49
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mar az egy kicsit kiabrandito lenne, ha ennyire bele betegedne az illeto, hogy nem irkalok 10 percenkent vissza messengeren.
2021. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyhetes ismeretségbem egy ilyen után nem kell több esélyt adni,megbeszélni, stb. Aki egy hét után ekkora kontrollt mer reklamálni, azt nagyon gyorsan kukázni kell és örülj higy nem jutott több belőle
2021. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
18%
Majd találsz valakit, aki végre tojik rád.
2021. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
51%
Azonnal kidobnám. Ennél csak rosszabb lesz.
2021. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!