Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jelenleg 21 éves vagyok, épp most kezdeném az egyetemet, és valószínűleg teherbe estem...

Volt egy barátom régebben, akivel nagyon rossz volt a kapcsolatom, agresszív volt, nemtörődöm, volt, hogy megütött, nem is egyszer, megcsalt jó sokszor, és azóta mióta szerencsére ki tudtam lépni abból a kapcsolatból nem nagyon tudok megbízni senkiben, egy férfiban sem... Nagyon nehezen jöttem össze az aktuális barátommal, nagyon kedves, figyelmes, megértő, idősebb is nálam, de nem igazán tudok annyira bízni benne, ahogyan kellene... Nem élünk együtt, mert elég bonyolultak a dolgok, messzebb lakik, s nem tudunk sűrűn találkozni... Mindig védekeztünk, de elszakadt egyszer a dolog közben, vettem esemény utánit, de késett két hetet a havim, majd megjött egy fél napra, akkor is alig jött valami... Ma csináltam egy tesztet egy barátnőm tanácsára, ahol a második csík látszott is halványan. Nagyon megijedtem, és most csak ülök és nézek magam elé, órák óta, nem tudom elmondjam e a páromnak, hogy mi történt, vagy, hogy mitévő legyek. El fogok menni egy orvoshoz biztosítéknak mindenképpen, de nem tudom a barátom vállalná e a gyereket, ha úgy lenne, hogy nem vetetem el. (Elég sok a nemi probléma a családomban, sok gyerek nem született meg és sok nőnek lett gondja a méhével, vagy meddő volt, emiatt félek, hogy később nem lenne lehetőségem gyermeket vállalni.) Félek attól is, hogy csak a gyerek miatt maradna velem... Ti mit tennétek a helyemben? Elmondanátok vagy várnátok még?



2021. aug. 4. 10:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
19! Biológiára bejártál vagy csak az iskola mellé mentél mindig?
2021. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
87%
19-as. Leszogezed, hogy ateista vagy, de utana meg nyomod a szentseg, meg aldas dumat. Szidod a viktort, de utana meg nyomod a kormanypropagandat. Olyan csoportok elveit vallod magadnak, akiket magad is megtagadsz. Nem vagy egy kicsit identitasvalsagban? Kene neked egy jo pszichiater, mert teljesen ossze vagy zavarodva. Utana pedig meg rateszel egy lapattal es itelkezel. Szerintem eloszor a sajat eletedben tegyel rendet, utana osztogass nezeteket, meg tanacsokat.
2021. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
6%

20 ha terhes nem történt fogantatás?

omg, vannak itt bajok a fejekben


szeretkeztek, nem erőszakból fogant, de mindenképp megfogant


na én zárom ezt, kérdező dönts úgy,h. ne kelljen majd szembeköpnöd magad, bár sztem totál éretlen vagy még a párkapcsolatra is, mert felteszed a kérdést, h. elmondd-e az apának


szóval ez olyan szinten alap, a kommunikáció, főleg ilyen nagy horderejű dologban, h. nem is értem


úgy vélem, itt több megkeseredett, elcseszett életű felhasználó van, és lehet köztetek olyan, aki már átesett abortuszon, és most fáj nektek, amiket írtam



és lepontozhattok egészen mínuszba, de a tettetek terhe attól még nem tűnik el, cipelhetitek, amíg éltek, és biztos vagyok benne, h. következmények nélkül sem marad, így vagy úgy, de a számlát a sors benyújtja érte

2021. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

22

az, h. ateista vok, nem zárja ki, h. abortuszellenes legyek

miért is zárná ki?


azért mert védem a gyereket, aki saját magát nem tudja megvédeni?


tényszerűen soroltam fel, h. a kormány segíti a szülő nőket, ez pártpreferenciától függetlenül tény

teljesen konzekvens, amit mondtam.


summa summarum: nem öljük meg a saját gyerekünket

ez a lényeg

2021. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Én elvetetném a helyedben. Ha a sors úgy akarja, lesz még gyereked.

Az azonban sok mindent elárul a párodról, hogyan áll melléd ebben az esetben.

Az is lehet, hogy nem vagy terhes.

Én is esemény utáni tablettával (szintén úgy, hogy kiszakadt az óvszer) lettem terhes. Mivel házasok voltunk, meg akartuk tartani, sőt örültünk neki. De a 16 hetes ultrahangon kiderült, hogy a babának élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenessége van. Szóval azt is vedd figyelembe, hogy a baba esetleg nem lesz egészséges. Nem tudom, hogy az esemény utáni tablettától volt-e, erről inkább a nőgyógyászt kérdezd meg.

2021. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
85%

Még nincs Gilead, fszarcú, nincs még kényszerszülés. A gyerek BALESET. A nem akart gyerek egy hiba, egy gebasz.


Te azt gondolod, "áldás", én azt, hogy a legnagyobb hiba. És mindkettőnknek igaza van, és egyikünknek sincs. Te csak törődj a saját méhed tartalmával.

2021. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"20 ha terhes nem történt fogantatás?"


Attól èn mèg a gumi ki szakadás esetère gondoltam, ès igen, az egy baleset,mert nem azèrt húzták fel, hogy ez törtènjen.

Arról nem beszèlve, hogy egyáltalán nem is biztos, hogy terhes. Van egy halvány tesztje, ami ki tudja mennyire volt halvány, lehetett szellem csíkos is, pont arról beszèlünk már itt többen is, hogy ennyi idő után már egyèrtelműen mutatná.

2021. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Jesszusom én nem akartam világháborút kirobbantani a kérdésemmel, légyszi ne veszekedjetek ♥️
2021. aug. 4. 12:49
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg a valaszok hasznossagat, ami piros azt fenntartassal kezeld, a tobbiben van olyan informacio, ami a hasznodra lehet.
2021. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Először is. Ne keseredj el. Vegyél még egy tesztet és csináld meg reggel. Aztán ha pozitív, ha negatív menj el orvoshoz. Van olyan, hogy nem használ az esemény utáni, de akkor is nagy adag hormont kapott a szervezeted, ami miatt lehet nem is lenne életképes a magzat. Először tisztázd a dolgot, mielőtt kétségbe esnél.
2021. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!