Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyik fél elkezd kikacsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél elkezd kikacsintgatni a kapcsolatbol, van értelme olyankor bármilyen "harcnak"is, vagy nagybeszélgetesnek, vagy lebuktatni, nyomozni számonkerni?

Figyelt kérdés

Hallott, vagy tud bárki egy olyan esetről is, ahol megérte "lázadni", vagy menteni a kapcsolatot, vagy tenni ellene, hogy a másik lecseréljen/megcsaljon/elhagyjon?



Csak mert nekem eddig soha nem volt értelme semminek valahogy.

Ha az egyik bármi, de tényleg bármilyen okbol kifolyolag is, de kifelé tekintget a kapcsolatbol, eddig mindig szakítás (vagy szakitas-kibekules-szakitas)lett csak belole.(ahol meg én kezdtem el leválni, ott sem volt semmi értelme a masik kapálózásának)


Mindezek után több kapcsolaton tul azt hittem, végre megtaláltam az egyetlen normális korrekt viszontszereto társam, a jelenlegi barátom, akibe én határozottan szerelmes vagyok, és döbbenetemre úgy tűnik, hogy ismerkedik.

Illetve voltak ebből következmenyek, veszekedések is-nem részletezem. De új lap. És igéretek etc, de még most sem tiszták nekem a valodi szándékai.


Mivel duma az mindig van, ezért beszelni felesleges, igy inkabb a tettekre fókuszálok jelenleg.



De most engem az érdekelne HA Kifelé tekintget barmilyen okbol bármilyen módon is vki a szerelmi kapcsolatbol, van annak Barmilyen értelme is, hogy én nyomozzak, tudjam, lebukjon, megbeszeljuk veszekedjunk szakitsunk stb stb, vagy azon agyalok, hogy marhára semmi értelme Bármit is tenni kérni mondani,(exekkel már totálisan belefáradtam ebbe) és az is lehet, hogy egyszeruen csak végigassztilálom az egészet, hogy kideruljon ismerkedik elhagy, vagy nem. És csak "ülök" és csak végignézem, hova "fejlodik"a párom es azzal a kapcsolatunk.


Csak azt nehéz elengednem, ha esetleg lenne értelme "harcolnom".

Ha olyan létezik, hogy valami majd jobb lesz, ha teszek érte abban az esetben, amikor a másik ellene tesz eppen a kapcsolatunknak.


Van értelme "harcolni"olyanért, aki kitekintget a kapcsolatbol?



#a harc értelme
2021. aug. 16. 00:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Aki kikacsingat már döntött, inkább mással szexel, minthogy otthon megoldja a problémát. Ha nem jön rá, hogy amit tesz neki rossz, vissza akarja kapni barátnőjét és ezt követően 200% tesz a kapcsolatba, akkor ennek annyi. Nem a megcsalt félnek kell kuncsorogni a szeretetért.
2021. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni akar, menjen!
2021. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

De olyan fura augy tenni bármit is, hogy különben elhagy.

Ez olyan kimindatlan erzelmi zsarolás jellegű igy.

Kellene olyanért tenni, aki kulonben elhagy?

Így is már "lábtörlőnek"érzem magam, hogy ő ismerkedett és még én kuncsorgok.

2021. aug. 16. 08:52
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzel, akkor pedig nem szabad ezzel foglalkozni. Ismerkedj másokkal, nyiss új fejezetet az életedben!
2021. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Én nem tehetem, mert pont ilyen alapon ilyen. Támadási felületet adnék. Féltékeny, szerinte nem lehet bennem megbizni. Ha nem csinalok semmit, azt is kitudja csavarni hogy hibázok.


Ha en ismerkednék, helyből dobna vagy csalna stb arra hivatkozva hogy mert en vagyok inkorrekt.


Meg ígyis kellemetlen, hogy még én "kaparok" es lábtörlősködöm. Es nem forditva.


Nem régi a kapcsolat nincs olyanrol szo hogy ne lenne tűz vagy bármi.

2021. aug. 16. 09:08
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kell hol a határ. Ne alazkodj meg. Mert te már úgy érzed hogy neked ez kellemetlen. Ha egy új kapcsolat már most ilyen problémás az nem túl jó.
2021. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy friss kapcsolatban ismerkedik, ilyen játszmázás van, zsarol, hibáztat, fenyeget, akkor ennek semmi értelme. Egyre rosszabb lesz, ha jót akarsz magadnak, akkor szabadulj meg tőle.
2021. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%

Valószínű szokásává vált neki, mielőtt megismert téged. Sajnos rá lehet függni a netes platformokon való flörtölésre. Kitölt egy űrt, aztán meg már megszokássá válik, nem is érzi, hogy ezzel bármi gáz lenne, mert valószínű nem is akar továbblépni szórakozásnál.

Te tudod, neked ez belefér-e.

2021. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Neki nem szórakozás és űrkitöltés.

Ha ismerkedik, akkor vkit keres, hogy leváltson.


Engem meg már fáraszt idegileg, hogy en erre legyek "kihegyezve", és max akkor ölnék abba energiát hogy szólok, jelzem hogy zavar, megkérem korrektségre, nagybeszélgetések stb, ha lenne értelme ezeknek.


Nekem baromi fáraszto ha ellenorizni kell, vagy egy ffire "rá kell szólni", vagy "nevelni", hogy ugyan legyen már szíves a kapcsolathoz korrektül állni, ha már benne van, vagy hagyjon már engem békén, ha ez nem megy(persze a csajozast megelőzve nem szállnának ki, nem szakitanak)


Egyetlen egyszer már megvívtam ezt a csatát vele. Leállt a csajozással.


De azóta féltékenykedik.. ami nekem egy az egyben azt jelenti, hogy valszeg azert feltekenykedik, mert ő maga saras..és már kezdi megint..

Ha megbeszelunk ugyanis vmit, hogy innenstol tiszta lap, normalis kapcsolat, mindketten megpróbaljuk, akkor miert féltékeny...? Meg van beszélve vmi. Vagy nem..?


Csekkolja a telomat beleköt dolgokba. Fenyegetozik ha SZERINTE pasizom, (szoval mindegy higy valijaban pasizim e avagy nem majd ő ezt eldonti rolam...),hogy akkor csajozni fog..fenyegetettségben élek.


En viszont akkor sem pasiznék ha ő csajozna...mert nekem egyszeruen nem kell más..szakitas utan se menne.fel kéne dolgoznom.

De ezek szerint viszont neki kellhet más. Ő képes mellettem csajozni. Neki más opcio..


En nem akarok igy élni, hogy a telefonján nézzem, mert mellette ez a kapcsolat hogy ez kell bele..

Elfáradtam.


Úgy érzem nem harcolok tovább.

Egyszer megtettem, többet nem fogom.


Köszi a válaszokat.

2021. aug. 16. 12:50
 20/27 anonim ***** válasza:

Huu kèrdező engedd el ezt a srácot, ès egy cseppet se bándd.

Az ilyen fèltèkenykedős, èrzel mi zsarolós k.cs.g.t jó messzire el kell kerülni.

Mèg is mit várnál egy olyan kapcsolattól, amiben nem bíznak benned, (ok nèlkül), vádolnak, ellenőrizgetnek? Ebben te látsz bármi jövőt? Azt èrtsd meg, hogy te nem ezt èrdemled.

Azèrt tehető meg veled, mert èrzi, hogy szereted, ès kaparsz utána.

Az ilyen fèrget útjára kell engedni.

Elhiszem, hogy szereted, ès a kapcsolat elejèn mèg azt hitted normális társat találtál, ès szèp remènyekkel indultál, de ideje belátni, hogy ez nem az a kapcsolat, amire vártál.

2021. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!