Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, a párom 31 éves. Több mint 2 éve együtt vagyunk már. Az utóbbi időben rengeteget veszekedtünk, mert kiderültek róla dolgok, amiket én végül el tudtam neki nézni és könyörgött nekem a tiszta lapért.(De rengeteget hisztiztem és féltékenykedtem, ellenőrizgettem)

Most a nyaralásunk után kijelentette, hogy nem szerelmes belém, de nagyon szeret, ezért nem tudja, hogy mit csináljon. Azt mondja, hogy nem akarja, hogy az legyen, hogy elvesz feleségül és ha már lesz egy gyerekünk akkor hagyjon el. Nagyon jól érzi magát velem, de volt amikor nem érezte (amikor nem hagytam már élni sem).

Most abban egyeztünk meg, hogy nem beszélünk egész nap (csak reggel és este). Nem láttam, még soha sírni, de amikor ezt így elmondta, ő is sírt. Gondoltam arra is, hogy megijedt ettől az egész elköteleződés dologtól, mert előtte már nagyon sokat beszéltünk közös életről, eljegyzésről és hogy ha összeköltözünk, majd gyűjtögetünk az esküvőnkre. Ezeket mindig ő hozta fel témának.

Privát üzenetben szívesen mesélek többet is.

Szerintetek van még esély arra, hogy folytassuk?



2021. aug. 9. 14:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Minek
2021. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
100%
Minek folytatnátok? Nála ez elmúlt. Fiatalok vagytok, nincs kötöttség. Én nem erőltetném.
2021. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
100%
Kár erőltetni.
2021. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy mit akarsz folytatni?!
2021. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem veletlenul voltal feltekeny valszeg. Eleve nem is szeretett szorakozott veled nem nyujtott biztonsagerzest ezert voltal feltekeny is eleve. Egy megbizhato ember mellett a párja nem féltekeny..


Szemét dolog tole hogy azt várja hogy magadat hibaztasd mikor eleve ő volt aljas es még a szakitást is rád akarja kenni hogy miattad van.


Nem.

Ő állt eleve a kapcsolathoz ugy hogy a párjában bizalmatlanságot kelt. (Egy korrekt ember nem kelt ilyen érzést a masikban!)

Es aztán ő akar ugy kilépni hogy te voltál a feltekeny taszito. Azaz a te hibád.



Neki valszeg olyan no kell akit csalhat agyba főbe es az nem szol nem vesz észre semmit.

2021. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
94%
Azaz arra akar késztetni hogy vagy befogod, es azt csinál amit akar (amiket eddig), vagy neki nem kell rinyagép a nyakába. Semmit nem akar neked bizonyitani hogy ő hű lenne vagy bármi, csak azt hogy te vagy a hulye és fogd be.
2021. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Sajnos túlságosan szeretem, nekem ő az első szerelmem, ezért nem is szeretném elveszíteni 😞
2021. aug. 9. 14:38
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, szóval már elvesztetted, vagy igazából nem is volt a tiéd.
2021. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
94%

Ezert furdalja a lelkiismeret valszeg


Szórakozott egy naiv ártatlannal.


A tapasztalt pasikhoz tapasztalt nők illenek. Ott kezdődik az egyenrangúság es a valodi szerelem is.


A tapasztalatlan naivak akiken csak a rozsaszin szemuveg van, az inkabb a szintén tapasztalatlanoknak érték csak.

Egy rafkosabb nőkhöz értő ffinak már nem pálya. Kisujjbol kirázva veri át.

2021. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%
5-ös nagyon jól leírta!
2021. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!