Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyik fél elkezd kikacsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél elkezd kikacsintgatni a kapcsolatbol, van értelme olyankor bármilyen "harcnak"is, vagy nagybeszélgetesnek, vagy lebuktatni, nyomozni számonkerni?

Figyelt kérdés

Hallott, vagy tud bárki egy olyan esetről is, ahol megérte "lázadni", vagy menteni a kapcsolatot, vagy tenni ellene, hogy a másik lecseréljen/megcsaljon/elhagyjon?



Csak mert nekem eddig soha nem volt értelme semminek valahogy.

Ha az egyik bármi, de tényleg bármilyen okbol kifolyolag is, de kifelé tekintget a kapcsolatbol, eddig mindig szakítás (vagy szakitas-kibekules-szakitas)lett csak belole.(ahol meg én kezdtem el leválni, ott sem volt semmi értelme a masik kapálózásának)


Mindezek után több kapcsolaton tul azt hittem, végre megtaláltam az egyetlen normális korrekt viszontszereto társam, a jelenlegi barátom, akibe én határozottan szerelmes vagyok, és döbbenetemre úgy tűnik, hogy ismerkedik.

Illetve voltak ebből következmenyek, veszekedések is-nem részletezem. De új lap. És igéretek etc, de még most sem tiszták nekem a valodi szándékai.


Mivel duma az mindig van, ezért beszelni felesleges, igy inkabb a tettekre fókuszálok jelenleg.



De most engem az érdekelne HA Kifelé tekintget barmilyen okbol bármilyen módon is vki a szerelmi kapcsolatbol, van annak Barmilyen értelme is, hogy én nyomozzak, tudjam, lebukjon, megbeszeljuk veszekedjunk szakitsunk stb stb, vagy azon agyalok, hogy marhára semmi értelme Bármit is tenni kérni mondani,(exekkel már totálisan belefáradtam ebbe) és az is lehet, hogy egyszeruen csak végigassztilálom az egészet, hogy kideruljon ismerkedik elhagy, vagy nem. És csak "ülök" és csak végignézem, hova "fejlodik"a párom es azzal a kapcsolatunk.


Csak azt nehéz elengednem, ha esetleg lenne értelme "harcolnom".

Ha olyan létezik, hogy valami majd jobb lesz, ha teszek érte abban az esetben, amikor a másik ellene tesz eppen a kapcsolatunknak.


Van értelme "harcolni"olyanért, aki kitekintget a kapcsolatbol?



#a harc értelme
2021. aug. 16. 00:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

És most jön az első fázis.

Chatelget csajokkal.

Ezt is hagyni akarom. Tegye.

Most azon vergődök, hogy csakazertis CSAK asszisztálok az egészhez es le tudjam nyelni.


Jelenleg végig fogom nezni ahogy megcsal/elhagy.


A "játék" kezdetét vette.

2021. aug. 16. 19:59
 22/27 A kérdező kommentje:

Pontosabban engem gyanusit azzal hogy chatelgetek pasikkal es fenyeget hogy ő meg csajokkal.

Ergo ő chatelget.

Saját magát árulja el.

2021. aug. 16. 20:03
 23/27 anonim ***** válasza:
De most neked ebben mi a jó?
2021. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

21# Ez miért lesz jó neked? Csak húzza az időd és nem leszel mellette boldog, csak kellemetlenség és felesleges hajtépéssel jár.

Tudod megcsal, zavar, miért nem zárod le a kapcsolatot? Miért jó várni, hogy idővel eléd álljon, hogy elhagy, mert talált mást?

2021. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Ha szakitanek egy az egyben azzal vadolna hogy na ugye én nem szeretem ot en akarom a végét biztos van már másik pasi most árultam el magam mert ha szeretném meg hü lennék nem szakitanék.


Es ez igy van. En szeretem meg hű vagyok.

Ki az aki otthagyja akit szeret..?


Én bízom abban a 0.000000000000000000000000000000000000000000001 % esélyben hogy ő talán valodi normális barátom, és talán én kellek neki és nem megcsalni/elhagyni készül.

Ugyanis ha ez igy van, akkor nem azt kapom h megcsal/elhagy hanem valami egészen mást.



Nekem nem kell a tobbi pasi. Senki más. Az egyedullét se.

2021. aug. 16. 21:01
 26/27 anonim ***** válasza:
Ezzel csak magaddal cseszel ki. Olyan mintha egy friss szarkupac tetején ülnél télen, mert meleg, az viszont nem zavarna, hogy nagyon büdös.
2021. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Ő azt állítja ő korrekt szeret engem akar es a többi.


Na lássuk akkor.

Most így vagyok vele

Es remélem ülve nyugton végig tudom nézni hova forr ki a dolog.


Jelenleg csak magamtol tartok, hogy nem birom kivárni a végét es nem maradok nyugton ülve.


Ez az önleküzdés önmegtartoztatás, hogy hagyjam maguktól folyni a dolgokat ez úgy nem konnyu :(

De nagyon erős akarok lenni ehhez. Ehhez a döntésemhez. Hogy NEM pattogok. Hanem ülök és várok.

2021. aug. 16. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!