Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pàrom házasságot akar es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pàrom házasságot akar es családot, normális kapcsolatot. De soha nem teszi azt hozzá hogy velem gondolkodna.hagyjam el?

Figyelt kérdés

Úgy adja nekem magát elő hogy ő milyen igazi ffi mindent megteremt minden a sinen van neki családhoz házassághoz. Joformán magasztalja magát mintha ő lenne a férfiak első számú mintaképe vagy az Isten vagy nem is tudom.


(Rám mindekozben betegesen féltékeny)


Rólam konkrétan viszont nem beszél, kizárólag csak ha kérdezem, h pl hosszu távon gindolkodik e velem-igen-, es hasonlok.


Ugyanakkor úgy érzem hogy megbízhatatlan, neha telot rejteget el, néha hazudik kis dolgokban, neha ez neha az.

Aproságokban folyamat az ellenkezoje jön le nekem rola, azaz hazudos, talan inkorrekt, lehet csak kihasznál, lehet azt is hazudja csak, hogy szeret.


Mi a francnak vetít előttem?



2021. aug. 16. 13:21
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Ő megválasztja azt, hogy kivel van.
2021. aug. 16. 22:16
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Hiába pontozod le, mert nem akarod hallani. A palid nárcisztikus.
2021. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Én nem pontozok senkit.

Oke nárcisztikus akkor.


Nincs olyan ffi a földön, akinek ne lenne vmi tikkje :(

2021. aug. 17. 10:24
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

#23

Ez igaz, csak van különbség aközött, hogy mindig széthagyja a koszos zokniját, meg aközött, amit te írtál.

2021. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

24 hát nem epp ezt értem tikk alatt

Mindegyik beteg valamilyen szinten

2021. aug. 17. 10:50
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered mindet, nem mondhatod ezt. Amúgy meg ez a tipikus hárító válasz, hogy hát máshol más lenne a rossz, akkor nem mindegy kivel vagyok? Egyrészt, nem, nem mindegy, mert nem mindenki "beteg", másrészt meg nem kötelező kapcsolatban lenni, ha nincs rá alkalmas partner.

Kettőtök kapcsolatába részéről eddig annyi "pozitívumot" hallottunk, hogy ő téged választott, nem mást... Ellenben azzal, hogy kontrollmániás, egoista, terrorizál, hazug, talán inkorekt, kihasznál meg talán nem is szeret.

Van más pozitívum is felőle irányodba, vagy csak az, hogy egy kontrollmániás, egoista, terrorizáló, hazudozó, inkorrekt, téged kihasználó és talán nem is szerető ember téged választott?

2021. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Pl a szex. Überell mindenkit.


A pasik javarésze egy nulla az ágyban.

Előtte 1 vagy 2 évig nem volt barátom mert csak nyomi hulladékok jöttek szembe.

Örültem már egy normalisnak.

Erre az se normalis.

2021. aug. 17. 11:11
 28/45 A kérdező kommentje:

Mellesleg vele is ugy kezdődött a kapcsolat hogy kioffoltam helyből.

Hatalmas véletlenen múlt csak az hogy az élet meg visszadobta.

2021. aug. 17. 11:13
 29/45 anonim ***** válasza:

Na, végre, ez is egy legitim indok mellette.

És az az 1-2 év meddő próbálkozás ennyire levitte az önbecsülésedet? Csak azért mondom, mert csak annyit tudok a dologról, amiket ide leírtál, plusz a szubjektív véleményemet tudom mondani csak, hogy az én felfogásommal együtt lennék-e olyannal, aki ilyeneket csinál, bármi pozitívum van is mellette. (Nem)

Lehet vele beszélgetni azokról a dolgokról, ami téged bánt? És szoktál ezekről beszélni vele? Ha normális, nyugodt körülmények között, türelmesen felvázolod a problémáidat a kapcsolatotokal, akkor meghallgat? Nyitott erre? És te nyitott vagy a nyílt, őszinte, asszertív kommunikációra?

2021. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Szóval x mondaton keresztül szidod, miért nem jó, hogy nem jó, így-úgy bánik veled, aztán hirtelen váltasz, mentegeted, mert... Jó a szex? Meg mert "úgyis minden férfinak van tikkje"? Öhm, ok.

Nem, én nem maradnék egy ilyen ember mellett, mert többre becsülöm magam. Te a kommentjeid alapján nem igazán. Hiába magyarázták többen, több válaszon keresztül, mintha fel se fognád. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de borzasztóan buta vagy.

2021. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!