Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pàrom házasságot akar es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pàrom házasságot akar es családot, normális kapcsolatot. De soha nem teszi azt hozzá hogy velem gondolkodna.hagyjam el?

Figyelt kérdés

Úgy adja nekem magát elő hogy ő milyen igazi ffi mindent megteremt minden a sinen van neki családhoz házassághoz. Joformán magasztalja magát mintha ő lenne a férfiak első számú mintaképe vagy az Isten vagy nem is tudom.


(Rám mindekozben betegesen féltékeny)


Rólam konkrétan viszont nem beszél, kizárólag csak ha kérdezem, h pl hosszu távon gindolkodik e velem-igen-, es hasonlok.


Ugyanakkor úgy érzem hogy megbízhatatlan, neha telot rejteget el, néha hazudik kis dolgokban, neha ez neha az.

Aproságokban folyamat az ellenkezoje jön le nekem rola, azaz hazudos, talan inkorrekt, lehet csak kihasznál, lehet azt is hazudja csak, hogy szeret.


Mi a francnak vetít előttem?



2021. aug. 16. 13:21
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Nem az én önbecsulesemet vitte le az 1 2 év.

Hanem azt hogy a pasik javarészét egy luzer nyomoréknak vagy igenytelennek vagy balféknek vagy EQ nullának stb látom, akik nekem NEM kellenek.


Beszélgetni vele nincs értelme.mindent kivéd megmagyaráz, támadhatatlan es manipulatív-borzasztoan jol csavar ki dolgokat, intellektualis partner, magas szintu tárgyalofél, elhiszi amit mond tehát ha hazudik is így igazat mond, nagyon jó "játékos", amugy ilyenert már meg is dicsértem hogy ez is nekem tetszik benne mert nincs rajta fogás, mélto "ellenfél" azaz nem egy faék egyszerű kis csicska akin helyből átlátok helyből irányítok meg stb hanem forditva ő a férfi és ledominál. De ezt a dícséretemet helybol cáfolta azza hogy ő NEM jatszik. Ő nem játékos.


Igen szeret, igen imád, igen velem tervez, én vagyok az első az életében, igen hiányzom nagyon etc ezek mindig mennek.


Nem arrol van szo hogy csak szidom hanem eleve a kérdésem apropoja egy PROBLEMA.es johogy a problemarol írok!

Nem azert irtam ki kérdést, hogy ömlengjek rola.


Nem arrol van szo hogy én nem becsulom meg magam, hanem alig látok valodi Férfit és már megbecsulom azt aki ennek csak a közelébe is ér.

2021. aug. 17. 11:43
 32/45 A kérdező kommentje:

Szoval az 1 2 év alatt en akarhány sraccal beszeltem talalkoztam ismerkedtem, bennem az alakult ki csak, hogy nincs egy épkézláb Ferfi akinek beadnám a derekam.

Össze is törtem ettől amugy.

Es elhatároztam hogy akkor nem is kell senki.

Vele is ugy kezdtem csak hogy eloszor ki is dobtam a p.csába.

Aztán mivel az élet visszadobta gondoltam szórakozni jó lesz. És ennyi.

Csak épp sorozatban kezdett okozni kellemes csalódásokat illetve ütős meglepetéseket hogy kivel is vagyok hoppá..

Aztán igyanez ment forditva.

Hogy mivel be se mitatkoztam neki meg hazudgáltam ossze vissza ő sem volt rolam képben.

Es amikor megtudott rolam ezt azt, mashonnan, benne is alakult ez, hogy hoppá ki ez a nő..;)

2021. aug. 17. 11:56
 33/45 anonim ***** válasza:

A fő kérdésedben benne volt, hogy "Hagjam el?" Ezért nézzük a jó és a rossz tulajdonságait, ezért kellene átfogó képet kapni róla, rólad, rólatok. Mert ha az a kérdés, hogy te számíthatsz rá, hogy veled tervezi-e a jövőjét, és hogy hagyd-e el, mert vannak gondok, akkor nem elég egy-két félinformáció, meg egy igen/nem válasz.

De látszik nálad is, hogy az önbecsülésed a béka segge alatt. Biztos, hogy mindenki mással van baj, és te vagy tökéletes? Ez nem a tankönyvi példája a tagadásnak és az önértékelési zavarnak?

Egy biztos, elmondásod szerint pároddal nem lehet normálisan kommunikálni és az itt leírtak alapján veled se, csak a saját igazad létezik. Az is biztos, hogy mi nem fogunk egy kicsit jobb belátásra se bírni. A pároddal fogsz maradni, tovább folytatod a hatalmi harcot egy toxikus kapcsolatban, nem építve, csak rombolva egymást.

2021. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lesz.

". Biztos, hogy mindenki mással van baj, és te vagy tökéletes?"


Komolyan fel akartam venni már a randikat youtube ra..hogy milyen "ffiak" vannak a földön...ez vmi kegyetlen, en süllyedek el a helyükben is még en szégyellem magam helyettük is. Maga a szégyen a ffiak javaresze.

2021. aug. 17. 12:17
 35/45 anonim ***** válasza:
91%

Azt elhiszem, hogy vannak kegyetlen kretén férfiak (és nők). De valami nagyon rosszul van beállítva a szűrődben, ha csak és kizárólag nagyon kreténeket fogtál ki 2 év alatt. Akivel randizni mész, azokkal nem beszélsz egy pár mondatot előtte? Mi alapján mentél randira? Hol ismerkedtél?

Nem hiszem el, hogy pont véletlenül kifogtad a Föld kreténeit, akik 1-2 mondat erejéig jó pasinak tűnnek.

Amúgy kezdek rád is kíváncsi lenni már :D Vajon te milyen vagy?

2021. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a 20-as hozzászólásodat. Veled kezdeményezett, veled van kapcsolatban, és akkor mi van? Akkor döntsd el te, hogy maradsz-e vele kapcsolatban, vagy sem. Aztán meg jössz azzal, hogy mindenkinek van valami tikkje, senki sem tökéletes. Persze, de nem mindegy, hogy mi a hiba benne. Ha neked ok, hogy a párod egy nárciszisztikus s.ggfej, aki semennyi tiszteletet nem ad neked, de jó vele a szex, akkor hajrá.
2021. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

35 azert mert kreténekba pasik en nem tartom magam hibásnak hiába ide akarod kiforgatni.

Vannak jo pasik akik meg viszont EQ nullák, es azt sem tudják velem mit hagynak ki az életukbol. Ilyenekkel sem akarok "vergődni".akik nem látják a fától az erdot.



Plusz ha csak önmagában azt nezzuk hogy millio ffi van a foldon de abbol a milliobol mindenkinek egyetlen egy az igazi jobb esetben, már helybol meg is van az hogy millio-1 pasi viszont kiesik a szűrőn.


36 nem tudom mi lesz ebből. Hagyom a sodrást most.

2021. aug. 17. 12:33
 38/45 A kérdező kommentje:
*kretének a
2021. aug. 17. 12:34
 39/45 anonim ***** válasza:
Hasonló hasonlót vonz, még jó, hogy kreténeket fogtál ki...
2021. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

A robbit is olvastad?


EGY igazi van csak.

2021. aug. 17. 12:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!