Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pàrom házasságot akar es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pàrom házasságot akar es családot, normális kapcsolatot. De soha nem teszi azt hozzá hogy velem gondolkodna.hagyjam el?

Figyelt kérdés

Úgy adja nekem magát elő hogy ő milyen igazi ffi mindent megteremt minden a sinen van neki családhoz házassághoz. Joformán magasztalja magát mintha ő lenne a férfiak első számú mintaképe vagy az Isten vagy nem is tudom.


(Rám mindekozben betegesen féltékeny)


Rólam konkrétan viszont nem beszél, kizárólag csak ha kérdezem, h pl hosszu távon gindolkodik e velem-igen-, es hasonlok.


Ugyanakkor úgy érzem hogy megbízhatatlan, neha telot rejteget el, néha hazudik kis dolgokban, neha ez neha az.

Aproságokban folyamat az ellenkezoje jön le nekem rola, azaz hazudos, talan inkorrekt, lehet csak kihasznál, lehet azt is hazudja csak, hogy szeret.


Mi a francnak vetít előttem?



2021. aug. 16. 13:21
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
26%

Ti nők az ilyen hapsikra buktok, most mi a bajod vele?


Ambíciózus, teszi a dolgát a családalapításhoz, stb.

2021. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
67%
Kontrollmániás? Te sírsz a face jelszaváért!
2021. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

11 ha teszi a dolgát EGY leendo csaladjáert akkor minek van velem?

En ezt nem értem.


12. Ő csekkolja Folyton telefonom mindent is számonkér, terrorizál gyanusitgat vádol nem hisz nekem stb

Ugy egyszer csak visszakerdeztem ugy random h am te ideasnád a jelszavad ha mar ennyit ellenorzol engem?


Es a válasz, hogy hú há, hogy kepzelem en ezt, vagy ilyeneket?! SOHA az eletben.


Mik vannak..

2021. aug. 16. 16:29
 14/45 A kérdező kommentje:
*a telefonom
2021. aug. 16. 16:30
 15/45 A kérdező kommentje:
Szoval ellenoriz mindent mutassak mindent, de hogy ő..az kizárt.
2021. aug. 16. 16:31
 16/45 anonim ***** válasza:
53%

"De soha nem teszi azt hozzá hogy velem gondolkodna.":

Mert a mai világban ez tuti nem biztos alapból. Nézd meg a válások arányát, a házasságok számát, a megcsalások számát. Lehet, hogy veled tervez, de más lesz a vége.

Vagy veled tervez, de lesz utánad is családja, csak mással.

2021. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Szoval igy lenne bárki is kapcsolatban ilyennel?
2021. aug. 16. 17:20
 18/45 A kérdező kommentje:
Es csodálkozik miért vagyok bizonytalan.
2021. aug. 16. 17:21
 19/45 anonim ***** válasza:
Volt dolgom hasonló faszival, én nem bírtam sokáig. Neki ilyen nárciszisztikus személyiségzavara is volt vagy mi. Ha engem kérdezel, nulla esély van rá, hogy veled tervez hosszútávon. Te tudod, mennyi vesztegetni való időd van...
2021. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Csak épp velem kezdemenyezett/van komoly kapcs ban


Es nem x el y al z vel..meg a szomszedmarcsával meg a faceprolikkal meg meg meg.

Hanem Velem.

2021. aug. 16. 22:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!