Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemmel már alig bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel már alig bírok egyuttlenni a viselkedése miatt,van más megoldás mint az elköltözes?

Figyelt kérdés
A problémam az vele kapcsolatban hogy, lusta,szórja a pénzt,kiabál a gyerekkel,és ezt már nehezen viselem!! Másfél éve vettünk egy házat,kapott végkielégítést több mint 500 ezret,meg teljesen egyedül fenntartom az autót (tankolás,javítás, biztosítás,stb) ezenkívül mindennek a felét fizetem,és így 1,5 milliót elvert tavaly,hiába keresek keveset,magamra nem is költöttem csak a családra meg amire kellett,ő meg szinte kétszer annyit költott egy hónapban mint amit a családi kasszába tett.Mikor megkapta a végkielégítést,májusban,majd 1 millió volt a szamlajan,mert nagyon sok gyedet kap,de agugusztusra már mind elverte, azt se tudta mire szórja el,közben meg nincs szigetelve a ház,víz,meg penész van,kéményt se lehet tisztítani avval is baj van,de nem érdekli,én meg annyit nem keresek hogy egyedül kifizessem a felújításokat,javítást,gyerekkel is üvölt,ha nem eszik vagy rossz,már védőnőnek kellett szólnom,hogy beszéljen vele,azóta javult csak kicsit a helyzet szóval emiatt gondoltam,hogy hazaköltözok anyámhoz,úgyis Csak 10percre lakik tőlünk,de sűrűn latogatnam a gyereket,1,5 eves kisfiamat,úgy gondoltam legyen neki megcsinálva a gyerekszoba,meg szigetelés kemény legyen rendben aztán utánna már újítsa maga a házat,meg tartsa fenn egyedül,bár ahogy ismerem,akkor minden úgy marad amilyen még festeni se festet majd soha,mert ő csak a pénzszorast szereti,csak az működött nálam volt a kártyája,miután vett le róla pénzt és akkor még spórolt pénze is volt,de az is csak egy hónapig ment többet nem adta oda mert akkor mind nem tudta elverni,szóval ez a helyzet,én meg ha van kis borravalom akkor már költok a házra,ujitgatom,de ő más és nem bírom már vele így,tanácstalan vagyok tényleg költöztek el vagy kinlodjak vele továbbra is?

#gyerek #válás #Különèlés
2021. aug. 20. 12:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az én fejemben miért vannak bajok arra kíváncsi lennék,dolgozok,szorgalmas vagyok,beosztom a pénzt,főzök,takarítok,nem egy hat osztalyos paraszt vagyok,én sem vagyok tökéletes,de egy művelt, intelligens ember vagyok aki a gyerekkori álmát megvalósítva az egészségügyben végzi a kezeléseket,csupán nincs szerencsém az életben,hoztam pár rossz döntést és most nehéz helyzetben vagyok,ennyi!! Feleségem egyszer ingerülten reagál hogy eljöttem máskor meg azt mondja lehet jó lenne külön,gyerek èl vele èn meg látogatom,majd kipróbáljuk milyen aztán ha működik különèlés akkor leszünk külön!!
2021. aug. 20. 14:33
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra ugyelj,hogy attol a perctol kezdve amikor elkoltoztel,rendszeresen fizess annyi penzt,amennyi kb a gyerektartas lenne,mindezt lehetoleg banki atutalassal,a penz jogcimet is feltuntetve,mert sosem lehet tudni,hova fajulnak a dolgok,es akkor visszamenolegesen is kovetelhet penzt,es te hiaba gondoskodsz a gyerekrol,ha nem tudod bizonyitani, hogy igenis rendszeresen tamogattad ot.
2021. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam de teljesen jogos dolog köszönöm szépen!!
2021. aug. 20. 17:14
 14/20 A kérdező kommentje:
És még annyit mondja a feleségem jaj de sajnálja a dolgot,kár elment annyi pènz,mondom igen és ha megint lenne annyi pénzed mit tennél? Mire a válasz hosszas gondolkodás után hogy telefont vennék magamnak!!
2021. aug. 20. 17:17
 15/20 anonim ***** válasza:
Válj el rendesen! Ebből hp ből semmi jó nem sül ki. A gyerekkel fog állandóan zsarolni. Azért is tartotta meg, hogy legyen egy igásló, aki majd gürizik úgyis mert van gyerek!!
2021. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
És legyen vagyonmegosztás is!! Minnél tovább ötltelsz annál rosszabb lesz!!
2021. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen szokott a gyerekkel zsarolni hogy jaj elhagyod a családod,válás az nem opció,mivel házhitelt azt nem fizetné egyedül megmondta,inkább hazakoltozne,gyereket meg úgyis neki itelne a bíróság!!
2021. aug. 21. 07:06
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor eladjátok a házat és kész, ő meg költözzön ahova akar. A hitelt rendezitek a vételárból, ha ezen felül marad valami, azt felezitek. Csak a hitel maitt ne maradjatok házasságban, még papíron se. Jobb lezárni.
2021. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Van bennt van igazság,vagy 20 évig fizethetnenk a hitelt!!
2021. aug. 22. 08:35
 20/20 anonim ***** válasza:
És ha ő költözne el?
2022. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!