Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan tudnátok venni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tudnátok venni egy olyan nőt, akit nagyon könnyű a mennyekbe juttatni?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat, tegnap szexeltünk először. Viszont már akkor nyögdécselt, amikor bugyin keresztül simogattam, amikor meg betettem neki 1 ujjam és csak ott bénáztam, 1 perc alatt elélvezett. Nem játszotta, ez biztos. Totál kipirult az arca és az összehúzódásokat is éreztem, és nagyon nedvesedett is. Én alapból zavarba jöttem, ezért maga az aktus nem volt felszabadult, de úgy igazán utána gondolkodtam el. Nem nevezhető igénytelennek valamilyen szinten az ilyen nő? 2 exét is ismerem valamennyire, mindkettő szánalmas gyökér fajzat, és hányingerem van, ahogy elképzelem, hogy nekik is dobálja magát, élvezkedik 1 perc piszkától, azok meg királynak érzik magukat. Én azt tanultam a nőkről, hogy van tartásuk és az élvezethez nekik nagyon jól kell teljesítsen a férfi. Ennek fényében nem lesz nagyobb ribi a lány? Vagy pont attól élvez el ilyen könnyen mert a sok ribiskedés alatt megtanult?

2021. aug. 22. 13:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
96%
Én téged nem tudnálak komolyan venni. Ha komolyan érdekelne a lány, örülnél, hogy könnyen örömet tudsz okozni neki bármikor, akár többször is. Egy egészséges kapcsolatban ez a tulajdonság mindkét félnek előnyére válik.
2021. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális. Szerinted ez úgy működik hogy a könnyű veru lányok könnyen elmennek, a rendesek meg visszatartjak? Eszem fszm megall..
2021. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy.
2021. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
97%
Azért ment el ilyen könnyen,mert annyira kivant téged,te nagyeszu. De jobb lenne,ha otthagyna,mert egy igazi gyökér vagy.
2021. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként meg ha ennyire rib.cnak tartod,minek jöttél vele össze komoly kapcs reményében? Kimeld meg magad a nőktől
2021. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo,beteg vagy. Betegesek a gondolataid. Ne keresitsd meg senki eletet ebben az elmeallapotban.
2021. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda bajok. Ha nem nedvesedik akkor az a baj, ha túl nedves az a baj...

Azon nem gondolkodtál, hogy iszonyat kívánt már téged??

2021. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ribi es igénytelen vagyok mert van orgazmusom, szegyelljem magamXDD
2021. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Most neked tényleg az a problémád, hogy a nő, akivel összejöttél, élvezi a szexet?

Elárulom, hogy nem maradj akkora gyökér, mint amekkora most vagy, a jó orgazmuskészség nem az igénytelenség talaján szokott kifejlődni, hanem a korábbi jó szexuális tapasztalatok és a szexhez, illetve a nő saját és a férfi testéhez, személyéhez való egészséges viszony miatt. Viszont ezzel a hozzáállással tényleg inkább tartsd magad távol a másik nemtől, mert a korlátoltságod viszont tökéletes táptalaj az egészséges női szexualitás lerombolásához.

2021. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem Balázskánál nincs itt rosszabb. Tévedtem...


Mekkora gyökér vagy te!

2021. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!