Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan tudnátok venni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tudnátok venni egy olyan nőt, akit nagyon könnyű a mennyekbe juttatni?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat, tegnap szexeltünk először. Viszont már akkor nyögdécselt, amikor bugyin keresztül simogattam, amikor meg betettem neki 1 ujjam és csak ott bénáztam, 1 perc alatt elélvezett. Nem játszotta, ez biztos. Totál kipirult az arca és az összehúzódásokat is éreztem, és nagyon nedvesedett is. Én alapból zavarba jöttem, ezért maga az aktus nem volt felszabadult, de úgy igazán utána gondolkodtam el. Nem nevezhető igénytelennek valamilyen szinten az ilyen nő? 2 exét is ismerem valamennyire, mindkettő szánalmas gyökér fajzat, és hányingerem van, ahogy elképzelem, hogy nekik is dobálja magát, élvezkedik 1 perc piszkától, azok meg királynak érzik magukat. Én azt tanultam a nőkről, hogy van tartásuk és az élvezethez nekik nagyon jól kell teljesítsen a férfi. Ennek fényében nem lesz nagyobb ribi a lány? Vagy pont attól élvez el ilyen könnyen mert a sok ribiskedés alatt megtanult?

2021. aug. 22. 13:30
1 2 3 4
 21/34 moozygoo ***** válasza:
100%
Nem zavarna, te fogyatékos vagy, ő meg nem ribi, nem ettől lesz egy nő ribi, súlyos félreértések vannak a koponyádban.
2021. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
99%
Te egy igazi előítéletes kis szarjancsi vagy. Itt hisztizel, hogy 1 perc alatt elépvezett, ahelyett, hogy utána vagy 2 jól megkefélted volna, plusz ez is arról árulkodik, hogy kívánt téged.
2021. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
92%

Nem érdemled meg azt a lányt!

Örülnöd kéne, hogy egy alkalommal akár több orgazmust is szerezhetsz neki.


Ha egy nő hamar elélvez, akkor vagy régóta nem volt szexuális élménye, vagy vonzódik az adott pasihoz, jobb ha tőlem tudod bunkókám! N

2021. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
59%
De megjatsza.ez biztos.
2021. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
83%

"és az összehúzódásokat is éreztem"

Ugye megvan, hogy azt is meglehet jatszani?xdd

Orgazmus nelkul is tudunk olyat:D

Lehet inkabb gyors kamuelvezett, hogy hagyd mar abba a szerencsétlenkedest xdd

2021. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg neki azt a szívességet hogy békén hagyod ha még az is szúrja a szemed hogy gyorsan elment... Életemben nem hallottam még hasonló hímsoviniszta baromságokat mint amiket itt összehordtál
2021. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanultam a nőkről, hogy van tartásuk és az élvezethez nekik nagyon jól kell teljesítsen a férfi.


Na jó... itt az agyam eldobtam. Tehát élvezem a szexet, de mivel nő vagyok és van tartásom, ezért vissza kell fognom magam, és el kell játszanom hogy csak később megyek el, mert az milyen ribis már, hogy az első 1-2 percbe elélvezek...:)) Téged sem az eszedért szeretnek.

2021. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam hogy ez olyan szokatlan dolog.... nekem a legutobb még a pasi is nyögdécselt meg gyorsabban vette a levegőt, miközben simogatott :D... akkor én se vegyem őt komolyan vagy mi?
2021. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Youtube-on Vincey csatornáján hallok ilyeneket. Legutóbb valami incel vagy nőgyűlölő subredditen fejtette ki valaki, hogy a rendes nők nem élvezik a szexet, nincs orgazmusuk, csak a ribiknek van.


Hihetetlen basszus, 2021.

2021. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
76%
passzold át nekem, mindhárman jobban járunk.
2021. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!