Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem akar jönni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem akar jönni a barátnőm mert kicsi a lakás vagy más oka is lehet?

Figyelt kérdés

Egy eléggé friss kapcsolatban vagyunk a barátnőmmel, az első három hónapban semmi gondja nem volt a lakással, ahol élek, aztán egyre kevesebbszer jött, én pedig egyre többet mentem, végül pedig eljutottunk odáig, hogy csak én járok hozzá.


Amikor rákérdeztem, hogy miért mi a baj, akkor azt mondta, hogy kicsi a lakás, illetve, hogy nem szereti, ha a szüleim megkérdezik tőle, hogy éhes-e.


Nagyon furcsáltam az indoklást, a lakás valóban kicsi, (46 négyzetméter), viszont az övüké sem sokkal nagyobb, és tőlem is folyamatosan megkérdezik ott, hogy éhes vagyok-e, és engem nem zavar, mert szerintem ez egy udvarias kérdés.


Mivel a diákmunkámból az egyetemi tandíjamat fizetem, a maradék zsebpénzem az utazásra költöm, + eléggé unalmas, hogy folyamatosan én járok, mert kijelentette, hogy ő nem jön ide hozzánk, amikor mondtam, hogy akkor ennyi erővel mondhatom én is, hogy nem megyek hozzátok, akkor csak annyit mondott, hogy ok akkor nem találkozunk, aztán majd eldöntöd mit akarsz, pluszban már azt is elkezdte pedzegetni, hogy mi lenne, ha náluk ünnepelném a közelgő születésnapomat.


Őszintén szólva nem tudom hova rakni ezt az egészet ilyen formában...


2021. aug. 22. 17:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
48%
0 nő remélem hamar szét mentetek mert ez a nő 0
dec. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!