Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki lenne igaza?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdődött friss kapcsolat, minden rendben volt amíg le nem feküdtünk. Mielőtt megtörtént volna, komoly tervekről beszélt velem kapcsolatban, érzelmekről, figyelmes volt, folyton kereste a társaságomat, naponta többször felhívott, romantikus volt, törődött velem. Miután megtörtént, elmúlt az érdeklődése, kifogások, hogy miért nem tudott felhívni, egy héten egyszer felhív, már nem beszél érzésekről, már nem olyan jófej, alig keres. És felhoztam neki a témát, hogy akkor neki ez most csak erről szólt, és az volt a válasza, hogy elvárja, hogy én is mutassak több érdeklődést, amit meg is tettem, viszont nőként ugye, miután megtörtént, már azt követő nap azt láttam, hogy ignorál, nem akartam rá telepedni, hogy azt érezze, most már felelős értem. És én meg elmondtam, hogy nekem az a férfi tetszett aki előtte volt, és hogy oké nekem is tennem kell, de mivel ő a férfi ő kéne udvaroljon, vagyis legyen az aki előtte volt, ha azelőtt tudott teperni, akkor most már miért nem. Nem hiszem, hogy a szex után, nekem nőként kellene rá akadnom, azelőtt ő tepert. Ha azt mondjátok, hogy az lenne a normális, hogy én is teperjek utána, át gondolom, hogy talán mégis bennem van a hiba. De mivel úgy érzem, hogy olyan szekér után szaladnék ami úgysem áll meg, hát... És ez nem az, hogy büszkeség stb, meg hogy elvárom, hogy pitizzen, nyilván ha azt látom, hogy ő is tesz akkor én is. Nem is az zavar, hogy most miért nem teper, hanem az hogy azelőtt miért tette? Mert úgy tepert, hogy lehozta a csillagos eget. Vagy jobb ha túl lépek rajta és elfogadom, hogy bizony ez a csávó csak d*gni akart, csak túl gyáva, hogy beismerje?

2021. aug. 25. 23:23
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy maga a szex okozott számára csalódást. Arról nem írsz, hogy az ágyban milyen voltál... odaadó, kezdeményező, lelkes... vagy csak eltűrted. Ez is sokat számít...
2021. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerű

Megkapta amit végül is akart, màr kevèsbè èrdeklődő


B válasz , hogy kiábrándítóan szar volt a szex neki

2021. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nekem úgy tűnik, hogy csak arra kellettél. Megkapott szóval már nincs miért tepernie. Szemét gerinctelen az ilyen.
2021. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Hát nekem úgy tűnt, hogy neki igenis jó volt a szex, be kellett fognom a száját, hogy ne hallják a szomszédok, és hamar el is sült.
2021. aug. 25. 23:34
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező volt régen egy barátnőm aki odavolt egy srácért mint most te. Égre földre dícsérte a srácot, hogy elvitte vacsorázni, meg milyen szépeket mondott, meg mennyire aranyos stb stb. Majd lefeküdtek és a srác eltűnt.

Nézd amit leírtál nem sok. Mennyi ideje randizgattok, mennyi ideje tart a dolog? Mennyi idő után feküdtetek le? Ezek fontosak lennének. Plusz az is, hogy eddig te miket tettél érte. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy ő teperjen mert eddig is ő tepert. Tenni kell egymásért közösen, neked is, meg neki is.

Az meg nem volt gyanús, hogy az első szex előtt már a közös életetekről beszél? Meg tervekről? Amikor még alig ismeritek egymást?

2021. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
50%

,,Nem hiszem, hogy a szex után, nekem nőként kellene rá akadnom, azelőtt ő tepert. " - Vagyis szex előtt, közben és utána is csak a férfi teperjen? Ezt teljesen jóindulatúan kérdem. Egyenjogúság mond-e valamit? Ami nemcsak jogokkal, hanem bármily kellemetlen, felelősséggel is jár. Nem csak férfi részről. Az írtak alapján teljesen passzívnak tűnsz a kapcsolatban és csak igényeid, elvárásaid vannak.


,,ha azt látom, hogy ő is tesz akkor én is" - Ez se túl hízelgő. Feltételhez kötöd a te részvételedet egy elvileg kétoldalú kapcsolatban. Elég gyerekesen hangzik, milyen korúak vagytok?

2021. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
96%
Akkor sajnos az a opció ,hogy csak egy numera voltál neki
2021. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az én párom is hamar elsült az első szex után, a különbség csak annyi, hogy ezután elég hamar volt a következő tali. Szóval az, hogy ő mennyire élvezte nem feltétlen jelenti azt, hogy komoly kapcsolatot szeretne tőled.
2021. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Minden rossz szándék nélkül arra is kíváncsi vagyok , hogy meddig fűzött
2021. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
25%

Vagyis ha jól értem, volt egy gyors numera, aminek során a pasi hamar elélvezett és neked az számít a jó szexnek?

Akkor azt hiszem, értem, miért lépett le...


A jó szex az inkább hosszú és kölcsönös, előjátékkal, szeretkezéssel, utójátékkal, ha a pasi hamar elsül, akár jöhet a következő menet is... illetve még a kérdésre sem írtad, hogy TE mit adtál bele, csak annyit, hogy ő gyorsan elment. Csináltál valamit azon kívül, hogy széttetted a lábad?

2021. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!