Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki lenne igaza?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdődött friss kapcsolat, minden rendben volt amíg le nem feküdtünk. Mielőtt megtörtént volna, komoly tervekről beszélt velem kapcsolatban, érzelmekről, figyelmes volt, folyton kereste a társaságomat, naponta többször felhívott, romantikus volt, törődött velem. Miután megtörtént, elmúlt az érdeklődése, kifogások, hogy miért nem tudott felhívni, egy héten egyszer felhív, már nem beszél érzésekről, már nem olyan jófej, alig keres. És felhoztam neki a témát, hogy akkor neki ez most csak erről szólt, és az volt a válasza, hogy elvárja, hogy én is mutassak több érdeklődést, amit meg is tettem, viszont nőként ugye, miután megtörtént, már azt követő nap azt láttam, hogy ignorál, nem akartam rá telepedni, hogy azt érezze, most már felelős értem. És én meg elmondtam, hogy nekem az a férfi tetszett aki előtte volt, és hogy oké nekem is tennem kell, de mivel ő a férfi ő kéne udvaroljon, vagyis legyen az aki előtte volt, ha azelőtt tudott teperni, akkor most már miért nem. Nem hiszem, hogy a szex után, nekem nőként kellene rá akadnom, azelőtt ő tepert. Ha azt mondjátok, hogy az lenne a normális, hogy én is teperjek utána, át gondolom, hogy talán mégis bennem van a hiba. De mivel úgy érzem, hogy olyan szekér után szaladnék ami úgysem áll meg, hát... És ez nem az, hogy büszkeség stb, meg hogy elvárom, hogy pitizzen, nyilván ha azt látom, hogy ő is tesz akkor én is. Nem is az zavar, hogy most miért nem teper, hanem az hogy azelőtt miért tette? Mert úgy tepert, hogy lehozta a csillagos eget. Vagy jobb ha túl lépek rajta és elfogadom, hogy bizony ez a csávó csak d*gni akart, csak túl gyáva, hogy beismerje?

2021. aug. 25. 23:23
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
6-os, te férfi vagy? Akkor mondd már el nekem, te szeretnéd, ha egy nő felelősségre kényszeritene téged, csak mert megd*gtad?? Ez alapján a kérdés alapján még nem ítélkezhetsz felettem, nem ismersz nem tudod ki vagyok. Direkt nem akadok rá, mert eddig pont amiatt szívtam, hogy túl ragaszkodó vagyok. Egyszerűen csak nem szeretnék soha többé olyan szekér után szaladni ami nem áll meg. Meg mivel felmerült bennem, hogy csak szexet akart így nem akarok én lenni a kis levakarhatatlan.
2021. aug. 26. 00:04
 12/55 A kérdező kommentje:
5-ös, 5-ik randin feküdtünk le, (3 hét) azóta eltelt 2 hét, és szó szerint miután megtörtént, másnap már nem az az ember volt. És igen fura volt, gyanús volt eleinte az a túlságosan álompasi szerep, de ez van naiv vagyok.
2021. aug. 26. 00:08
 13/55 A kérdező kommentje:
1-es, mivel első alkalom volt, kicsit szégyellős voltam, de igyekeztem, csak mire már én is kezdtem elengedni magam, már nem volt időm többet adni. Jah, másnap még vissza jött azért még egy menetre, azóta még randink se volt.
2021. aug. 26. 00:12
 14/55 anonim ***** válasza:
93%

Ősi történet. Amíg nem éri el, amit akar, a csillagot is lehozná az égről, szeret, imád, te vagy a mindene.

Amikor megitta a friss forrásvizet, ami oltotta a szomját, már nem vágyik rá.

2021. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
90%

Mi ebből a tanulság?

Nem az számít, hogy hányadik randi.

Vagyis sem a harmadikon, sem a 10.-en nem megyek vele ágyba,

míg nem ismerem.

Ő úgy vette, hogy "könnyen jöttél, ő meg könnyen megy".

Ennyi.

Nem hagytok időt, hogy megismerjétek egymást.

Az ágy csak a test. De hol az értelem és a lélek?

2021. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
29%

13: És másnap is szégyellős voltál?

Mert ennek alapján én arra tippelek, hogy többet várt az ágyban... ott várta volna el, hogy mutass nagyobb érdeklődést (odaadást, kölcsönösséget, lelkesedést, stb.). Adott még egy esélyt, de nem volt elégedett. Szerintem ez állhat a háttérben.

2021. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
98%

16-os szerintem rosszul látod. Nehogymár az alapján ítélkezzen egy csávó a kapcsolatról, hogy az első és a második milyen...

Én is szégyenlős voltam az első alkalmakkor, mégis velem maradt a párom.

2021. aug. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
10-es képzeld én is a hosszú, érzéki szexet szeretem, hosszú előjátékkal, de szerintem arról nem tehetek, hogy ő hamar elment, lehet hogy nem tettem túl sokat, mert már nem volt rá időm, és igen én benne lettem volna még egy menetbe, ha ő ki nem dől, de kidőlt és meg sem kérdezte, hogy nekem egyáltalán volt időm elmenni. Volt még olyan barátom aki hamar elment, de mindig kompenzált.
2021. aug. 26. 00:22
 19/55 anonim ***** válasza:
91%
Egy menet voltál neki. Egy újabb pipa
2021. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező arra még mindig nem válaszoltál, hogy te mit tettél a kapcsolatért. Ne csak a szexről beszélj. Amúgy tanulság: Remélem a szex előtt a srác nem célozgatott sokat rá. Lehet nem ez az általános, de akik nálam sokat célozgattak a szexre azokkal meg is jártam.
2021. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!