Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki lenne igaza?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdődött friss kapcsolat, minden rendben volt amíg le nem feküdtünk. Mielőtt megtörtént volna, komoly tervekről beszélt velem kapcsolatban, érzelmekről, figyelmes volt, folyton kereste a társaságomat, naponta többször felhívott, romantikus volt, törődött velem. Miután megtörtént, elmúlt az érdeklődése, kifogások, hogy miért nem tudott felhívni, egy héten egyszer felhív, már nem beszél érzésekről, már nem olyan jófej, alig keres. És felhoztam neki a témát, hogy akkor neki ez most csak erről szólt, és az volt a válasza, hogy elvárja, hogy én is mutassak több érdeklődést, amit meg is tettem, viszont nőként ugye, miután megtörtént, már azt követő nap azt láttam, hogy ignorál, nem akartam rá telepedni, hogy azt érezze, most már felelős értem. És én meg elmondtam, hogy nekem az a férfi tetszett aki előtte volt, és hogy oké nekem is tennem kell, de mivel ő a férfi ő kéne udvaroljon, vagyis legyen az aki előtte volt, ha azelőtt tudott teperni, akkor most már miért nem. Nem hiszem, hogy a szex után, nekem nőként kellene rá akadnom, azelőtt ő tepert. Ha azt mondjátok, hogy az lenne a normális, hogy én is teperjek utána, át gondolom, hogy talán mégis bennem van a hiba. De mivel úgy érzem, hogy olyan szekér után szaladnék ami úgysem áll meg, hát... És ez nem az, hogy büszkeség stb, meg hogy elvárom, hogy pitizzen, nyilván ha azt látom, hogy ő is tesz akkor én is. Nem is az zavar, hogy most miért nem teper, hanem az hogy azelőtt miért tette? Mert úgy tepert, hogy lehozta a csillagos eget. Vagy jobb ha túl lépek rajta és elfogadom, hogy bizony ez a csávó csak d*gni akart, csak túl gyáva, hogy beismerje?

2021. aug. 25. 23:23
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy erre nyíltan rá kérdeztél nála?

Mármint, hogy mióta együtt voltatok, úgy érzed, kevésbé lelkes, mi ennek az oka?

De csak ha tényleg tetszik a pasi. Ha annyira nem, akkor hagyd a fenébe...

2021. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
41, igen, de csak ócska kifogásokat keresett, hogy súlyos gondjai vannak amiket egyedül akar megoldani (nem értem miért gondolta, hogy beleavatkoznék) és szó szerint azt írta nem akarja megbeszélni, egyszóval annyira emberszámba nem vett, hogy egy magyarázatot sem érdemeltem. Tudjátok az a tipikus gyáva, aki miután megkapja amit akar szó nélkül lelép. De így, hogy már tudom ki ő, nem is bánom, ilyenre senkinek sincs szüksége. Igen nagyon tetszett, de nem ő, hanem a szerepe, mielőtt lefeküdtünk.
2021. szept. 1. 15:56
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de az tény, hogy ha akarna tőled bármit is, nem győzne a kedvedben járni, és most is rózsaszín felhőben úsznál pár jó szex után éppen.

Szóval, nincs gerince azt mondani neked, hogy figyelj, nem fogtál meg...

Jobb is tényleg, ha az ilyen eltűnik az életedből.

2021. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Megérdemeltem, mert naiv vagyok, mindig annak hiszek akinek nem kéne. Ha jobban vissza gondolok mindent először azt mondta, ő nem becézget senkit a kislányán kívül, majd másnap gyönyörűség voltam, babygirl, szépség, stb. Eleinte azt mondta, soha senkinek nem kérné meg többet a kezét, majd aznap este mielőtt lefeküdtünk, azt mondta, mégiscsak van az a nő akinek érdemes megkérni a kezét. Szóval mintha ezek a szövegek előre be lettek volna tanulva, már akkor fura volt nekem, csak nem hallgattam a megérzéseimre, kellett volna. Jah, ez csak 2 példa volt, meg lenne mit meséljek.
2021. szept. 1. 20:45
 45/55 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, azt jelenti, hogy mindenféle hülye szabályokat állítotok fel a pasiknak, azt meg az átlagpasik elbukják, mert elegük lesz belőle/megunják, aztán dohogtok, hogy ez is csak dugni akart.

Miközben az ágyrajárók lazán teljesítik, mert nekik nem fontos és nem lényeges sietni és gyorsan kapcsolatba kerülni - mindig kapnak közben mást is.

Ez is már hány helyen lett leírva, de sosem figyeltek rá, mert kellemetlen a kitalált szabályaitokkal szemben.

2021. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Milyen szabályokról beszélsz? És miért általánosítasz?
2021. szept. 1. 22:54
 47/55 anonim ***** válasza:
95%

Ne foglalkozz vele, itt éli ki a frusztrációit

Nekem ismerős a sztori, tudnék én is hasonlókat mesélni. Hidd el, az a legjobb, ha elfelejted az egészet, ne emészd magad. Én igyekeztem másfelé terelni a gondolataim, így sikerült viszonylag hamar túllépni a dolgon, mára már feleség és anya vagyok 😉

2021. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
47. Annyira nem szenvedek miatta, lenyűgözött eleinte meg minden, inkább csalódott vagyok, főleg magamba, hogy hogy bedőltem neki. Én is anya vagyok 😊 de már csak volt feleség, de ez már egy másik történet. Sok boldogságot nektek 😊
2021. szept. 1. 23:24
 49/55 anonim ***** válasza:
15%
Szerencsétlen 47-es ti mindenre ezt tudjátok csak böfögni, kommunikácós bajnokok :D Na mi van, nem sikerült az avétos, full gagyi bullshitet ma sem frissíteni? :D
2021. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, miért, nem az történt, hogy az ágyrajáró lazán befűzött? De.
2021. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!