Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki lenne igaza?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdődött friss kapcsolat, minden rendben volt amíg le nem feküdtünk. Mielőtt megtörtént volna, komoly tervekről beszélt velem kapcsolatban, érzelmekről, figyelmes volt, folyton kereste a társaságomat, naponta többször felhívott, romantikus volt, törődött velem. Miután megtörtént, elmúlt az érdeklődése, kifogások, hogy miért nem tudott felhívni, egy héten egyszer felhív, már nem beszél érzésekről, már nem olyan jófej, alig keres. És felhoztam neki a témát, hogy akkor neki ez most csak erről szólt, és az volt a válasza, hogy elvárja, hogy én is mutassak több érdeklődést, amit meg is tettem, viszont nőként ugye, miután megtörtént, már azt követő nap azt láttam, hogy ignorál, nem akartam rá telepedni, hogy azt érezze, most már felelős értem. És én meg elmondtam, hogy nekem az a férfi tetszett aki előtte volt, és hogy oké nekem is tennem kell, de mivel ő a férfi ő kéne udvaroljon, vagyis legyen az aki előtte volt, ha azelőtt tudott teperni, akkor most már miért nem. Nem hiszem, hogy a szex után, nekem nőként kellene rá akadnom, azelőtt ő tepert. Ha azt mondjátok, hogy az lenne a normális, hogy én is teperjek utána, át gondolom, hogy talán mégis bennem van a hiba. De mivel úgy érzem, hogy olyan szekér után szaladnék ami úgysem áll meg, hát... És ez nem az, hogy büszkeség stb, meg hogy elvárom, hogy pitizzen, nyilván ha azt látom, hogy ő is tesz akkor én is. Nem is az zavar, hogy most miért nem teper, hanem az hogy azelőtt miért tette? Mert úgy tepert, hogy lehozta a csillagos eget. Vagy jobb ha túl lépek rajta és elfogadom, hogy bizony ez a csávó csak d*gni akart, csak túl gyáva, hogy beismerje?

2021. aug. 25. 23:23
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
16-os, mindkét alkalommal én dolgoztam meg őt, mert ő azt szereti ha a nő van felül és dominál, és a kedvére tettem.
2021. aug. 26. 00:26
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
18: Ez esetben visszavonom, amit írtam. Ha egyáltalán nem érdekelte, hogy neked milyen volt, akkor viszont tényleg csak egy numera voltál neki. Vagyis kettő... :(
2021. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
20-as ugyanazt amit ő, figyelem, törődés, órákig tartó beszélgetések, még bókoltam is, ahogy ő az enyémet úgy én is simogattam a lelkét.
2021. aug. 26. 00:29
 24/55 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Nem érdemli meg.
2021. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk aki egy numerara utazik, az elotte se akkora energiakat fektet bele, utana meg eltunik. Ha viszont szexre utazik, akkor azert egy megsem eleg, izzitani kene meg egy ideig.

Nekem is az jon at, hogy szex kozben nem erzett sokat, rajott, hogy megsincs meg a vagy.

2021. aug. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak szexet akart és most gusztustalan módon rád akarja kenni a felelősséget hogy miattad nem jön össze a kapcsolat nem miatta.


Vagy a másik lehetőség (de kicsi rá az esély) szegyenli hogy így felsult az ágyban és azt hiszi ezért nem is akarsz tőle többet, ezért várja hogy te keresd.

2021. aug. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva voltam. Én vagyok a nő. Volt egy nagyon rendes srác az életemben, akivel randiztunk. Jól alakultak a dolgok, de az első szex után egyszerűen kiveszett belőlem minden. Rémes volt és azonnal tudni, hogy nem lesz jövőnk
2021. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
De ha rémes a szex és nem akar többet, az lenne a korrekt ha elmondja nem? Nem az, hogy hitegeti a kérdezőt...
2021. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
48%

Fuj! Utalom ha egy ferfi sikong szex kozben..na meg azt is, ha hamar elsul.

Ilyennel nem tepernek.

Amugy valoszinuleg nem tudna kielegiteni hosszutavon, igy jobbnak latja mar most visszavonulni.

2021. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
42%
Mamám nekem anno azt mondta, kislányom egy férfit addig érdekli igazán egy nő, amíg meg nem kapja. Sajnos van benne igazság.
2021. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!