Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasid Facebook profilképére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasid Facebook profilképére szívecske valakitől, akiről még nem is hallottál. Ez oké?

Figyelt kérdés
A sztori annyi, hogy a barátom kirakott egy új profilképet, amivel nincs probléma. Viszont egy csaj beszívezte, akiről még sosem hallottam másfél év alatt. Rákérdeztem ki ez, azt mondta az egyik hugának az ismerőse... Na egyik hugának sem az ismerőse. És eddig egy képére sem reagált csak az újra egy szívvel. Szerintem ez egy új ismeretség, de lehet csak túlkombinálom.

2021. aug. 30. 21:14
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

#8

Egy rokon az teljesen más, itt nem erről van szó. Rokonaim, vagy barátnőim beszivezik az én képemet az más.. De idegen pasik nem 😅

2021. aug. 30. 22:00
 12/37 anonim ***** válasza:
64%

Ezért nem szabad fb-ozni. Én kábé becsavarodtam tőle, tudom, az én hibám. Azóta nincs fent egy ismerősöm sem ÉS nem nézem senki adatlapját, pont lesz.rom.


Nekem gondom lenne azzal, ha egy VADIDEGEN nő, aki se nem rokon, se nem barát barátnő, se nem senki, szívezné a pasim profilképét. Miért csinálta volna? Ráadásul nem is az egyik húgának a barátnője. (Kérdező, egyébként honnan tudod, hogy nem az?)

2021. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
57%

Ma kommenteltem egy poszthoz, és egy random pasitól ölelgetős reakciót kaptam rá.

Mindjárt szólok a pasimnak, hogy ez már komoly szándék, holnap ne várjon vacsira, randira megyek az ölelgetős sráccal!

2021. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
10%

13

Ezért nem értem, miért tesznek ki emberek képet magukról profilképet. Eszembe nem jutna ilyet csinálni. Mikor már nagyon be voltam csavarodva, feltettem egyet, lájkolták is páran, de nem volt nagy fíling. Kit érdekel? De ha kit érdekel, minek a kép? stb. Summa summarum, nekem egy virág a profilképem. :) Meg volt hiéna is. Meg macska.

2021. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
83%

Hát azért én se mondanám, hogy a szívecske annyira nem jelent semmit, de azért egyáltalán nem biztos, hogy van mögötte megcsalás vagy hogy vevő rá a másik fél is. Nekem pl. van egy titkos hódolóm, aki minden képemet és szinte minden megosztásomat lelkesen like-olja, bár ő egyébként pont nem szívecskéz, mert tudja, hogy foglalt vagyok, de mindig is éreztem rajta, hogy nagyon oda van értem, többször kezdeményezett privát beszélgetést is csak úgy. Ha valaki követné a Facebook-profilomon történteket, láthatná, hogy ő az egyetlen, aki évek óta töretlen kitartással állandóan like-olgat.

Kaptam valaki mástól egy szívecskesorozatot, na annak nagyon szerettem volna tudni az okát, mert előtte szó szerint levegőnek nézett, de inkább nem reagáltam semmit, mert hát ugye gyűrű van az ujjamon. Szerintem volt jelentősége annak, amikor sorban szívecskéket küldött, de rajta kiigazodni nem tudtam, mert amúgy meg falat vont közénk.

2021. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom. Én ilyeneken nem szoktam kiakadni. Csak reakció gombok. A hazudós része viszont fura. Ezenkívül valami más jel? Későn ér haza mostanába vagy fáradt, nem akar hozzád közeledni vagy valami. Ha semmi ilyesmi akkor sztem nem kellene aggódni. Csak egy emoji az is
2021. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember házasságát tette tönkre a Facebook, pontosan ilyenek miatt. Egy szívecske még nem jelent semmit, gondolják azt közben meg de. Viszont lehet szívecske nélkül is megcsalni a másik felet.
2021. aug. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
85%
Ki tudja, egy szereto, egy leendo szereto, egy ex stb stb. Jobb nem facebookozni mint kombinalni...
2021. aug. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
67%

"Sok ember házasságát tette tönkre a Facebook, pontosan ilyenek miatt."

Hát ez csak azon lehetőségek kiterjedése, melyek azelőtt is megvoltak a boltos lány, a kolléganő, a szomszédasszony, a fogorvos, satöbbi és millió satöbbi formájában. Aki akar, az elbukik, évezredek óta.

2021. aug. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
70%

Én is olvastam, hogy a fb a kapcsolatok nagy tönkretevője. Persze, aki csinálni akar vmit, az az utcán leszólít vkit és még aznap vagy másnap azon találják magukat, hogy orális szexet művelnek este az utcán (igaz történet, közeli családtagommal történt... bár ott éppenséggel megcsalás nem volt, csak arra írom, hogy bármi megtörténhet).

De a fb direkt kínálja a lehetőséget. Mintha bemennél a boltba epilátort venni. Van 100 féle, egyik jobb, mint a másik, csak a kezedet kell nyújtani érte. Míg az elején írtakhoz azért kell egy adag hülyeség...

2021. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!