Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasid Facebook profilképére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasid Facebook profilképére szívecske valakitől, akiről még nem is hallottál. Ez oké?

Figyelt kérdés
A sztori annyi, hogy a barátom kirakott egy új profilképet, amivel nincs probléma. Viszont egy csaj beszívezte, akiről még sosem hallottam másfél év alatt. Rákérdeztem ki ez, azt mondta az egyik hugának az ismerőse... Na egyik hugának sem az ismerőse. És eddig egy képére sem reagált csak az újra egy szívvel. Szerintem ez egy új ismeretség, de lehet csak túlkombinálom.

2021. aug. 30. 21:14
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
#12 egyszerűen megnéztem az ismerős listaját a huganak facen, semmi ördögtől való dolog :D és se facen, se instan nem ismerőse. Ezért nem hagy ez nyugodni, a hazugság miatt
2021. aug. 31. 07:53
 22/37 A kérdező kommentje:
#16 Alapból nem egy városban dolgozunk. En Pesten, o pedig Siofokon discoban... :) szóval jelek, vannak fura dolgok, de nem tudom konkrét bizonyitekot
2021. aug. 31. 07:55
 23/37 anonim ***** válasza:
80%
Siófokon dolgozik egy discóban és egy reakciógombra akadtál ki...? Engem jobban zavarna, hogy melóban mi történik.
2021. aug. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
#23 aggódok én máson is. Ez már csak tetőzi...ami ott történik, azt valószínű sosem fogom megtudni
2021. aug. 31. 08:19
 25/37 anonim ***** válasza:
Annó az én képeimet is szivezte az aki többet akart. Lehet jelent valamit, lehet hogy nem. De az már egy rossz pont ha állít valamit és nem is igaz. Én figyelnék a helyedben azért.
2021. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

hát én egészen eddig azt mondtam volna, hogy nincs okod aggódni, de ez a discos sztori átfordította a véleményem.

nincs lehetőséged belenézni valamikor a telefonjába? tudom, h nem szép dolog, de anno én is így buktattam le az exemet. voltak jelek, esténként chatelt valakivel még akkor is ha barátokkal voltunk valamerre csak nyomkodta a telefont... egyszer odafordítottam a fejem gyorsan bezárta. nekem ennyi elég volt, elment fürdeni beleolvastam és találtam is olyan dolgokat, amik miatt másnap útjára engedtem.

hónapokig könyörgött és győzködött h igazam volt és elbaszta, nem érdekel. az ilyen féregnek nincs 2. esély.


légy résen szerintem, ha nincs jó megérzésed, győződj meg róla h van-e alapja.


23L

2021. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

#16 vagyok

Telefonba turkálni nem igazán szép dolog. Esetleg még egyszer leülni beszélni, hogy téged zavar az szivecske és azt is tudod, hogy hazudott a csajt illetően. Ha meginog a bizalom akkor áááh... nem tudom van-e jövőtök :(

2021. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

"Telefonba turkálni nem igazán szép dolog"

Magyarul teljesen patkány dolog. :D

Viszont kutyaharapást szőrével. Miután a megcsalás pont olyan patkány dolog. :D

2021. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
68%
De nem is biztos, hogy csalja. Egy emoji. Ennyi. Értem, hogy elbizonytalanodtál kissé, de rögtön telóba turkálni. Szépen magyarul patkány dolog.
2021. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
#28, szerintem már álmos lehetsz. :D Hát oda van írva, hogy "találtam is olyan dolgokat, amik miatt másnap útjára engedtem"
2021. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!