Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasid Facebook profilképére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasid Facebook profilképére szívecske valakitől, akiről még nem is hallottál. Ez oké?

Figyelt kérdés
A sztori annyi, hogy a barátom kirakott egy új profilképet, amivel nincs probléma. Viszont egy csaj beszívezte, akiről még sosem hallottam másfél év alatt. Rákérdeztem ki ez, azt mondta az egyik hugának az ismerőse... Na egyik hugának sem az ismerőse. És eddig egy képére sem reagált csak az újra egy szívvel. Szerintem ez egy új ismeretség, de lehet csak túlkombinálom.

2021. aug. 30. 21:14
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Esélytelen megnéznem a telóját egyrészt nem vagyok ilyen nehezen venném rá magam. A másik, hogy le van kódolva és meg is változtatja, ha ő úgy érzi láttam a kódot... De nagyon vszínűséggel nem egy dolgot találnék benne. Nagy instakirály, nők követése, lájkolása folyamat, mindennap új story magáról az megy :)

Rákérdeztem nála megint, hogy ki ez a lány, de úgy csinál mintha meg sem hallaná a kérdést. Azóta van fent újabb kép azt már csak lájkolta a leányzó.

Sanszos, hogy ki kell adnom az útját

2021. szept. 2. 21:35
 32/37 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagyon érdekes, hogy nem hajlandó elmondani ki az a lány
2021. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az a fura, hogy ha sejti, hogy láttad a kódot, direkt megváltoztatja. Illetve írod, hogy találnál dolgokat.


Akkor viszont nem értem, mi a kérdés?

2021. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

A látszatot kár kergetni. Egyik barátomnak volt egy hobbija,ami érintkezésben tartottam szép lányokkal, melyet mindnen lehető és lehetetlen alkalommal kifogásolt a párja. Véletlenül tudom, hogy a srácnak két munkatársnőjével volt hosszú titkos viszonya (nem egyszerre, mert mindkettő nagy lángolás volt). Azt soha nem kifogásolta a hivatalosa, hogy miért jár dolgozni. :D

Benne van ez majdnem mindenkiben, ha nem valósul meg, akkor az csak a körülmények okozzák. :) Többen nőismerősöm mesélte, hogy abszolút monogámnak hitt, akikért a fejükkel feleltek volna barátnőjük a válása után ismerte el, hogy na, hát lebukott.

2021. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Közben csak kiderült, hogy nem a huga ismerőse. Hanem szepen bejelölte instán a csajt, a csaj vissza, lajkolgatás. Utána facebookon is bejelölte a barátom. Gondolom beszéltek is stb... Utána meg már ment a szivecske a képére.

Úgyhogy szakitas lett a vége

2021. szept. 7. 06:08
 36/37 anonim ***** válasza:
46%
Nem vesztettél sokat ezzel az emberrel...
2021. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
35%
Te Kérdező, képzeld el, én olyan filmet is láttam, ahol egy férfi meg egy nő beszélgettek egymással, miközben nem volt köztük kefekapcsolat. Igaz, hogy régen volt, meg külföldi film volt, meg tán mese volt...
2021. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!