Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az alrovatban,miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az alrovatban,miért mindig a" hagyd ott/hagyd el /szakìtsatok/ ennek nincs értelme" a válasz?

Figyelt kérdés

Olyanok vagyunk mint egy szemèt barátnő barát. Ha nem tudunk megoldást javasolni akkor egyszerűbb bedobni?

Vagy savanyú a szőllő??



#szakítás #Értelmetleb
2021. szept. 3. 17:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik amit írtok, 19 és 20. Valóban a vonzalom sokszor felülírja a józan észt és én magam is ugrottam már fejest csupán az alapján, semmi érzelmi kötődéssel, hogy az majd kialakul. Nyilván nem lett jó vége.

Viszont igazán mélyen valóban csak a kapcsolatban lehet megismerni egymást. Illetve fiatalon még változhatnak közben is az emberek. Vagy egy rossz mintát (pl lelki bántalmazó kapcsolat) nem lehet udvarlás alatt sem kiszűrni. Meg hát rózsaszín köd. Szerintetek mi a megoldás? Mennyi az ésszerű udvarlási időszak? És ugye ott se biztos hogy jelentkezik minden probléma. Pl változó élethelyzetek.

2021. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Lóxart mama.Azért mert alapvetően ma már minden lecserelhető és lecserélendő.És le is cserélik!!Azért.

Ez az elv beleitta magát a társas kapcsolatokba is.Ezért nincs is ertéke!

Mégis mennyi dő míg megismered a másikat?1 hónap?2 hónap?

Vannak itt olyan tőbbéves kapcsolatok amik simán lecserélődnek,bukás előtt állnak"mer hú lajkolta juliskát!Szakíccsak?"Vagy nem tud főzni,milyen jövöm lesz húsleves nélkül?"

Meg hasonló marhaságok.

Egyszerűen nem tesz erőfeszítést vagy nem eleget,hanem fut máshoz ,hátha az jobb,gazdagabb,okosabb,megértőbb stb lesz.


Néha olyan banális dolgok bukkannak fel ,ami megoldhatatlan probléma lesz,hogy télleg sokszor röhögni, vagy elképpedni jár ide az ember!

Problémamegoldókészség nulla.Kompromisszumkészség,empátia nulla.

És sokszor független ez,hogy mikor fekszik le,meg mennyi ideje ismeri a másikat.

2021. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Amit a 19es ír, az a probléma oka, és persze előzzük meg a problémát, de akik itt felteszik a kérdéseket, meg válaszolják a szakítást, már benne vannak a problémában S nem az a válasz, hogy de máskor ne így csináld.


Az utolsó válasza már közelebb áll a valósághoz. Minek bármi elébe menni, minek foglalkozzak azzal, hogy előre jól válasszak, minek próbáljam megoldani, ha simán lecserélhetem ha esetleg gond van? Jól mondja az utolsó, az emberek nem akarnak már erőfeszítéseket tenni a kapcsolataikba, csak fogyasztanak.

2021. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerintem teved a 19-es, nem a szex miatt megy felre egy kapcsolat, ahogy az ellenkezoje sem jelentheto ki. Felnott ember termeszetes szukseglete ez es bizony nem akar senki eveket varni, amig a kapcsolat minden aspektusbol kedvezoen alakul. Ezert van ez, hogy emberek kapcsolatba lepnek, egyutt elnek, szexelnek, majd ahogy szep lassan kiismerik egymast, ujrakalkulaljak a kapcsolat erteket es vagy fenntartjak, vagy elvalnak utjaik. Attol, hogy ezt egy, magad es a tarsada szamara is kenyszeredett szexmegnovassal, miszerint kapcsolatot epitunk, nem kurunk, szerintem semmilyen pozitiv hatasa nem lesz a kesobbi kapcsolatra. Negativ annal tobb. El kell engedni a szex tabusitasat. Nem azt mondom, hogy mindenki fuvel faval, de azt igen, hogy legyen egy allando partnered, akivel kapcsolatot is epitesz. Forditva nagyon nem fog menni. Ahhoz, hogy a masikat kiismerd sokszor meg egy evtized sem eleg. Aztan 2 evtized mulva megvaltozik ugy, hogy a sajat anyja sem ismerne ra. Ezzel a tokeletes biztonsagi jatekkal szerintem semmire nem fogsz menni. Az elj a manak, nem az olasz beleszarok fele mentalitas szerint kell ertelmezni, hanem az eredeti ertelme szerint. A pillanatot eld meg, amig jo csinald, amikor nem jo, akkor ne csinald. Ha emelett figyelsz arra, hogy a jovot is igazgasd, hogy megmaradjon a jo, akkor leszel boldog ember. Nem pedig tarsdalom mernokoskodessel.
2021. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
25%
Amiről te beszélsz utolsó az pont a fűvel-fával tipikus esete. Alig van nő, akin huszon éves korára ne mentek volna már át minimum tízen. Nem vagyok prüd, de ez azért kvára nem normális emberek.
2021. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
73%
Es mi veled a problemad? Szamit, hogy hanyan "mentek at" rajta? Kulonben is nem ertem, ha valaki 1 emberrel fekudt le, de heti 3* 1 even at, akkor az jobb, mintha valaki havonta massal enyeleg? Hogy kell ezt szamolni? Nem kell a szexbe erkolcsot eroltetni, se a ferfi, se a noi oldalon. A parkapcsolat az mas, oda kell erkolcs nem is keves, de arra nem is alkalmas mindenki. Miert baj az, ha valaki megismeri a testet, es nem egy bena figuraval valo szexnek alig nevezheto dolog lesz a szexualitasanak az alapja? Tudod hany novel voltam mar, aki addig nem is tudta, hogy mi az az igazi szex, mert abban nemigen volt resze? Ne sajnald mar toluk, hogy begyujtik a szukseges tapasztalatot.
2021. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
2021. szept. 15. 22:30
 28/29 anonim ***** válasza:

A kérdésre érkezett válaszok száma: 63. Az általad említett ötös választ ugyanaz írta, aki a kettest. A százalékából látszik. Ha az illető válaszolt vagy tízszer, mert épp fent volt és unatkozott, akkor máris egy számottevő tömegnek tűnik.


Mindazonáltal ne feledd, hogy sokan válaszolnak és abból az alapállásból indulnak, hogy ilyen sóher pasival ELEVE ÖSSZE SEM JÖNNÉNEK, tehát könnyen mondják, hogy dobja ki. Egyéb iránt még mindig áll, hogy mire itt valaki egy kérdést kiír, addigra már nyilván megbeszélték párszor, nincs változás, emiatti elkeseredésében írta ki. Akkor pedig az alap probléma az hogy a kommunikáció nem működik. És ha az nem működik, semmi sem működik.


És most miattad oda kommenteltem ezt is :-(

2021. szept. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

24-es, nem a szex miatt megy félre, hanem mert a szexet tartjuk a kapcsolatkezdőnek. Ha holnaptól az lenne, hogy új kapcsolatban egy évig nincs szex, de 1-2 hónap alatt összeköltöznének, akkor az lenne a "hibás".


A hiba az, hogy ismeretlennel kezdünk kapcsolatot.


Az önismeret egyik "átka", hogy minél jobban ismered önmagad, annál jobban tudod, milyen partnert szeretnél. És ha talál az ember ilyet, nagyon jól működik a kapcsolat. (Persze ha a másik meg téged keres.)


A kompromisszum meg megöli a kapcsolatot. Minél jobban választasz, annál kevesebb kompromisszum kell. Idegenekkel kompromisszumot kötni a legnagyobb marhaság.


"Egymásba kell szeretnünk, de ezek a tulajdonságok nem tetszenek benned, változtasd meg, és add a listát, hogy én miben változtassak."


És nem mindig sikerül változtatni, és idővel felszáll a rózsaszín köd (sokszor ok-okozat), és ott vagyunk egy emberrel, akihez a szex miatt kötődünk valamennyire, és ha elfojtunk bizonyos dolgokat, és eljátsszunk másokat, akkor van egy langyi kapcsolat.

2021. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!