Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszúl a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszúl a dolgokat?

Figyelt kérdés
Én szeretem a barátnőmet ezért minél több időt akarok vele tölteni. 8 hónap alatt kb. vagy 6x találkoztunk, akkor is rohant, mert másnap dolgozott vagy volt valami dolga így volt vagy 2 órát velem, nem is értem ha délután 5 óra van és másnap dolgozik, miért rohan ennyire vagy miért nem jön elöbb? Tény, hogy sokat dolgozik, de akkor is. Nálam aludni nem akar, este átjönin szintén nem. Ha szabad napos akkor meg általában takarít és havi 1x tud átjönni. Én gondolom túl, hogy akit szeretek azzal akarom minden időm tölteni?
2021. szept. 5. 14:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

8 honap alatt 6 szor?😳

Férje van vagy ilyesmi?

2021. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Rajtam kívül elvileg nincs senkije, meg ideje se ahogy látom...
2021. szept. 5. 14:55
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat!
2021. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj, hogy én is így gondolom, de bármit mondok neki mindenre van magyarázata. Mondtam, hogy költözzön hozzám, de 10 km-el arrébb biztos nincs munkalehetőség szerinte... Úgy látom, hogy nem akar költözni. Elvan ott magának és nem akar lépni.
2021. szept. 5. 14:59
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet azzal, hogy ha szeretek valakit akkor kivétel nélkül minden időm vele akarnám tölteni, mert nálam ez nincs így, de 8 hónap alatt 6 találkozás egy rossz vicc. Szerintem ennek semmi értelme nincs, tök feleslegesen szenvedsz valaki olyan miatt, aki sosem fogja neked megadni amire vágysz.
2021. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha előtte nem ismerted, mielőtt összejöttetek, akkor nem tudhatod, hogy mivel tölti az idejét. Bármi lehet, akár másik faszi is. De ez így nem igazán kapcsolat.
2021. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy ennél egy 100-200 kilométeres távkapcsolatban is többet találkoznak? Ez minden, csak nem párkapcsolat.
2021. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is így látom, de azért Budapesten amikor kb. 10km a táv de én soha nem mehetek át kicsit furcsa, hogy távkapcsolatban vagyunk. Azt fújja, hogy bízzak benne, de nehéz úgy hogy semmi se változik
2021. szept. 5. 15:09
 9/22 A kérdező kommentje:
Igazából felhívni is csak akkor lehet ha engedélyt ad rá és kizárólag csak akkor amikor vezet, mert otthon végkonyak a falak és hallja a szomszéd. Gondolom ez is csak számomra érdekes. Mert szerinte ez tök normális dolog
2021. szept. 5. 15:15
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltál nála?

Ne haragudj, de jó eséllyel te vagy a palimadara, és valójában családja van...

2021. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!