Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszúl a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszúl a dolgokat?

Figyelt kérdés
Én szeretem a barátnőmet ezért minél több időt akarok vele tölteni. 8 hónap alatt kb. vagy 6x találkoztunk, akkor is rohant, mert másnap dolgozott vagy volt valami dolga így volt vagy 2 órát velem, nem is értem ha délután 5 óra van és másnap dolgozik, miért rohan ennyire vagy miért nem jön elöbb? Tény, hogy sokat dolgozik, de akkor is. Nálam aludni nem akar, este átjönin szintén nem. Ha szabad napos akkor meg általában takarít és havi 1x tud átjönni. Én gondolom túl, hogy akit szeretek azzal akarom minden időm tölteni?
2021. szept. 5. 14:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ti mennyi idősek vagytok? Már a szomszéd is a kifogás hegyekben... Vicces.
2021. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nincs családja, mivel már egy ideje ismerem, csak furcsa a dolog
2021. szept. 5. 15:19
 13/22 A kérdező kommentje:
Ugyan így látom, kit érdekel mit gondol a szomszéd...
2021. szept. 5. 15:20
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem akar téged fel válalni, és nem tart komolyra és ez csak egy sex kapcsolat egy kis kommunikációval és kész.

Keress mást őt meg felejsd el.


És szerintem nem fontos ki hány éves jó lenne ha erről le szokna az akit folyamatosan a kor érdekel valahányszor bárki ki rak egy kérdést ....

2021. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Csak az a furcsa, hogy elvárja ennek ellenére, hogy szinte soha nem találkozunk, hogy én egész nap írjak neki és ha 1 percen belül nem válaszolok akkor megsértődik. Ezt miért csinálja akkor, ha nem vagyok neki fontos? Minek kell vele egész nap beszélgetni, ha találkozni meg havonta jó esetbe 1x szoktunk??
2021. szept. 5. 15:32
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert nárcisztikus és lehet hogy azt akarja tőled meg kapni amit mástól nem kap meg a figyelmet.

És ennyi az egész.

Olvass a nárcisztikus emberekről és rájössz mi az ábra.

2021. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert buta vagy mint a tök, ő meg tudja ezt
2021. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a kérdezőt támadni csak mert szerelmes és vak, és ezt kihasználják általában mindig az szenved aki szerelmes mert aki nem így érez az sír és kesereg.
2021. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából felhívni is csak akkor lehet ha engedélyt ad rá és kizárólag csak akkor amikor vezet, mert otthon végkonyak a falak és hallja a szomszéd."


Ne haragudj, de nagyon röhögök. Ha egy ilyen után még szóbaállsz vele vagy egyáltalán felhívod, én nem tudlak sajnálni. Van a "párodnak" egy másik élete, te meg a palimadara vagy drágám.

2021. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
És te még ezek után is vele vagy? Tényleg nem veszed észre hogy palira vesz?
2021. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!