Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esetben veszi magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben veszi magára vki a feltételezést? Fura volt a reakcio

Figyelt kérdés

Olyasmikről volt szó, hogy remélem korrekt hozzám, nincsenek csetelgetések a hátam mögött és majd felvállal.


Az egyszavas válaszai röviden annyik voltak: igen, nincsenek, így van.


(Megfigyelhető hogy a tárgyat/igét nem tette bele,azaz nem így reagált: igen korrekt vagyok, nem csetelek, igen felvállallak)


Aztán le is zártam az egész beszélgetést azzal, hogy remélem igazi férfi vagy nem egy gerinctelen féreg.


A reakcioja meglepő..

Hirtelen nem igen a válasz tárgy nélkul mint eddig, hanem felháborodás, hogy ne nevezzem gerinctelen féregnek. (Nem azt mondta h ilyet ne tételezzek fel, ne nevezzem így, hanem a tárgyat kimondta)


Vissza is kérdeztem hogy magadra vetted ezek szerint..?


Kellett neki gondolkodásszünet es azután válaszolta csak, hogy csak a feltételezés sértette.


Vélemények?

Másnak nem úgy tűnik, mintha elárulta volna magát? Csak én képzelem bele?



(Amugy rendőrségi pszichológiában van benne, hogy az ártatlanok a tárgyat gyakran nem mondják ki, a bűnösök viszont igen.)



#akinek nem inge..
2021. szept. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%
Te pszichológiát csak a Nők lapja cafés és a hasonló színvonalú netes oldalak cikkjeiből tanultál, igaz? 😂 A horoszkópod mit mond? Összeilletek? 😅
2021. szept. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
100%

Oke, forditsuk meg a felallast: te hogy erezned magad ha azt irta volna neked a masik fel, hogy remeli rendes no vagy, nem pedig egy utszeli lotyo?


Ugye, hogy igy mar nem is hangzik annyira jol? Szerintem nemtol fuggetlenul nem irunk ilyesmit senkinek, akit tisztelunk es tervezunk vele.

2021. szept. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
95%
tejoeg, nokent mondom, hogy az agyam kifolyik ettol az ertelmetlen kombinalgatastol meg mondatelemzestol. most ilyen hulye kerdesekre mesgis mit lehet valaszolni?! van valami oka, hogy nem bizol benne es ilyeneket kerdezgetsz? mi az elozmeny? tett valamit? mert ha csak ugy a semmibol letamadid ezzel a gerinctrlen fergezessel, szerintem meg orulj, h nem kuld el a ... anyadba.
2021. szept. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
81%
Mucika, ha velem játszottad volna ezt el, már a többi szőröstalpú, paranoiás, kommunikációra képtelen trampli barátnődnek sírnád el, hogy mindenhonnan le lettél tiltva, miután páros lábbal kirúgtalak.
2021. szept. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapvetően ez a típusú párbeszéd elég furcsa.

Olyan kapcsolatban nem látom értelmét benne lenni,ahol ezekre a kérdésekre ilyen vallatótiszt módszerekkel kell kicsikarni a választ.

Előtte is bizonytalan vagy , utána meg méginkább.Ennek az eredménye az elméletek gyártása.

Sosem fogod egyenrangúnak érezni magad mellette.

2021. szept. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
94%

Ne legyél egy agyatlan, ideggörcs hisztérika! Ugye, hogy máris magadra vetted?


Az, hogy így erőszakoskodsz meg hisztizel, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy megbeszélted vele a problémákat.

A megbeszélés úgy néz ki:

-Béla, nem érzem, hogy jelentek neked bármit is, mert nem vállalsz fel. Miért nem?

Vagy:

-Eddig türelmesen vártam, de ha továbbra sem vállalsz fel, akkor én ezt így nem folytatom.


De az a gáz, hogy te elemezgetsz, hisztizel, viszont továbbra is tűröd, hogy semmibe vesz és kihasznál. Eszedbe sincs szakítani.

2021. szept. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:

De nem lehet igy vele

A felvallalasra visszakerdez hogy mert en miert nem, meg miert lett ez nekem ilyen fontos stb.


Azaz nem beszél magárol át tereli ram es én magyarázkodok neki es nem forditva.

Es hozzateszi hogy majd felvallal. Felfog.


A szakitassal zsarolasokra annyit mond jo. Ha en ezt akarom meg szakitani akarok akkor nincs ertelme sem.


Nem elemezgetek vallatok.

Nem lehet vele beszelni sehogy.

2021. szept. 11. 07:23
 28/72 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit lehet,ha semmi olyat nem,ami alapvető lenne egy kapcsolatban?
2021. szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

Pl elhinni amiket mond?

Vagy szakitani ugy h vagy korrekt vagy nem 50%?

Vagy kivárni meddig van velem es majd kiderul?

2021. szept. 11. 07:46
 30/72 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül neked melyik felelne meg,ha továbbra sem változik semmi?

A kettőtök viselkedése még csak nyomokban sem emlékeztet arra ,hogy elfogadható szinten működne köztetek bármi.


Ha lenne egy munkahelyed,ahol az sem biztos,hogy holnap be kell e menni,ahol nem tudják megmondani,hogy meddig van szükség a munkádra,hogy hónap végén lesz e fizetés...ahol minden kérdésedre a válasz csak újabb bizonytalanságot szül,ott meddig szeretnél dolgozni?

2021. szept. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!