Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esetben veszi magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben veszi magára vki a feltételezést? Fura volt a reakcio

Figyelt kérdés

Olyasmikről volt szó, hogy remélem korrekt hozzám, nincsenek csetelgetések a hátam mögött és majd felvállal.


Az egyszavas válaszai röviden annyik voltak: igen, nincsenek, így van.


(Megfigyelhető hogy a tárgyat/igét nem tette bele,azaz nem így reagált: igen korrekt vagyok, nem csetelek, igen felvállallak)


Aztán le is zártam az egész beszélgetést azzal, hogy remélem igazi férfi vagy nem egy gerinctelen féreg.


A reakcioja meglepő..

Hirtelen nem igen a válasz tárgy nélkul mint eddig, hanem felháborodás, hogy ne nevezzem gerinctelen féregnek. (Nem azt mondta h ilyet ne tételezzek fel, ne nevezzem így, hanem a tárgyat kimondta)


Vissza is kérdeztem hogy magadra vetted ezek szerint..?


Kellett neki gondolkodásszünet es azután válaszolta csak, hogy csak a feltételezés sértette.


Vélemények?

Másnak nem úgy tűnik, mintha elárulta volna magát? Csak én képzelem bele?



(Amugy rendőrségi pszichológiában van benne, hogy az ártatlanok a tárgyat gyakran nem mondják ki, a bűnösök viszont igen.)



#akinek nem inge..
2021. szept. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
Volt a cégünknél egy kis cigó takarítónő, egyik drogos strigó passzolta a másiknak. Az beszélt pontosan így, hogy ő tudja a kommunikációs technikákat, meg őt vallatta már rendőr is. Neki is az volt az etalon, aki vett valami drágát. Nem baj, ha amúgy egy börtönviselt, agresszív állat. Aztán egyik nap kiállította az élettársa egy siófoki buszmegállóba pénzt keresni. Azóta szerencsére nem halottam róla.
2021. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
94%
ezt a valamit én tuti nem nevezném párkapcsolatnak. csak nyűglődésnek, egymás vizsgáztatásának, aminek az égvilágon semmi értelme. nem lehet majd felszabadultan létezni, hanem mindig figyelnie kell szerencsétlen csávónak, hogy mit mond, hogy mondja, mert tudja, hogy te majd kielemezgeted minden szavát, aztán kitalálsz mindenféle teóriát
2021. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!