Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esetben veszi magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben veszi magára vki a feltételezést? Fura volt a reakcio

Figyelt kérdés

Olyasmikről volt szó, hogy remélem korrekt hozzám, nincsenek csetelgetések a hátam mögött és majd felvállal.


Az egyszavas válaszai röviden annyik voltak: igen, nincsenek, így van.


(Megfigyelhető hogy a tárgyat/igét nem tette bele,azaz nem így reagált: igen korrekt vagyok, nem csetelek, igen felvállallak)


Aztán le is zártam az egész beszélgetést azzal, hogy remélem igazi férfi vagy nem egy gerinctelen féreg.


A reakcioja meglepő..

Hirtelen nem igen a válasz tárgy nélkul mint eddig, hanem felháborodás, hogy ne nevezzem gerinctelen féregnek. (Nem azt mondta h ilyet ne tételezzek fel, ne nevezzem így, hanem a tárgyat kimondta)


Vissza is kérdeztem hogy magadra vetted ezek szerint..?


Kellett neki gondolkodásszünet es azután válaszolta csak, hogy csak a feltételezés sértette.


Vélemények?

Másnak nem úgy tűnik, mintha elárulta volna magát? Csak én képzelem bele?



(Amugy rendőrségi pszichológiában van benne, hogy az ártatlanok a tárgyat gyakran nem mondják ki, a bűnösök viszont igen.)



#akinek nem inge..
2021. szept. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:
Nem mered?;) még kiderulne ez az...:)
2021. szept. 11. 11:29
 62/72 A kérdező kommentje:

Kinek a párja minek nevezi magát arra kivancsi lennék.


Mert ebben az esetben nem a feltetelezo nevezi annak, hanem a masik fogja sajat magát megnevezni...



Engem nagyon erdekelne.

2021. szept. 11. 11:30
 63/72 A kérdező kommentje:
Ha tizbol 10 visszaismétli magát a vádat akkor jogos a feltételezes hogy ez sima emberi reakcio csak, es nincs vaj a fule mögött azaz nem az az eset hogy akinek inge...
2021. szept. 11. 11:31
 64/72 A kérdező kommentje:

Vagy letesztelem a gyk n.

Kiirok egy masik fiktiv kerdest hogy valaszolj erre az elso reakciod alapján. Es belerejtek egy feltételezett vádat.

2021. szept. 11. 11:33
 65/72 anonim ***** válasza:
94%
Csak hogy örülj magadnak, én megkérdeztem a párom, hogy mit reagálna, és azt mondta, hogy valószínűleg semmit nem tudna, mert meglepődne ezen az alpári szóhasználaton, ugyanis felénk nem szokás ilyen primitív degenerált stílusban beszélni egymással. De gondolom te híres nagy rendőrségi pszichológus mindjárt kitalálod, hogy vaj van a füle mögött. 😀😀 Pszichológia hasznodra válna, csak te a kanapé másik oldalán foglalj helyet, ne ott, ahova most képzeled magad.
2021. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
94%

Hiába hiszed azt, hogy te jól ismered az emberekt és tudsz velük kommunikálni. Nagyon nagyon nem tudsz. Kifejezetten analfabéta vagy az ilyen kérdésekkel.


Mellesleg rohadt furcsa, hogy telefont vesz egy olyan csajnak, akiről azt sem tudja, hogy a jövő hónapban még együtt lesz-e, és arra sem érdemes, hogy felvállalja.


"(Amugy rendőrségi pszichológiában van benne, hogy az ártatlanok a tárgyat gyakran nem mondják ki, a bűnösök viszont igen.)"


Ó persze, mert ez ilyen eccerű. Bíróság, bizonyítékok és tanúk sem kellenek, csak a tárgyat figyelni. :D


Miért a tárgyon lovagolsz? Olvastál valahol valamit, és most az veszed minden alapjának?

2021. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:

65 nem igy kellett volna megkerdezni.


Es az aloari stilust kicserelheted megszokottra mert akkor persze h fura lenne a szohasznalatod neki.


Kerdezd meg ugy akkor hogy pl van kedved velem randizni vagy mással lenne?


Na tessék masik oeldamondat

Vagy azt mondja igen menjunk micsoda otlet vagy milyen mással...?es ez erdekli..

2021. szept. 11. 15:51
 68/72 A kérdező kommentje:

66 tudom h ennél összetettebb nyugi. Ne pont nekem meseld már :D


A párommal a parbeszed érdekelt csak.

Amugy igen fura lenne h telefon van, teljes felvallalas meg nincs. Ezert sem art akkor a kocsi is. Ha a telefon neki ugy se ér semmit es mondjuk egy d.gopajtija is kaphatna.


Olyan kell, amit csak a párja kap tole. Ismetlem ez anyagiaktol fuggetlen, lehet bármi más. Ami aldozat, és megizzasztja.


De időközben kezdem jobban kiismerni amugy.

Kezdek rájönni màs dolgaira is.

H egyaltalan miert van velem meg stb.

2021. szept. 11. 15:57
 69/72 A kérdező kommentje:

Amugy gerinctelen megcsalos embereket meg belolem nem jon az hogy kulturáltan illessek.plane ha a pásrom lenne.


En nem tudnám csupán ugy fogni h felrelép vki, en azt ugy fogom hogy az egy senki.es nem több.nincs jelleme. Lement parasztba.

2021. szept. 11. 16:01
 70/72 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az egész kínlódásnak mi értelme? Egy normális kapcsolat+kommunikáció nagyon nem így néz ki. A pasid meg olyan mint exem 16 évesen. Szakíts
2021. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!