Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esetben veszi magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben veszi magára vki a feltételezést? Fura volt a reakcio

Figyelt kérdés

Olyasmikről volt szó, hogy remélem korrekt hozzám, nincsenek csetelgetések a hátam mögött és majd felvállal.


Az egyszavas válaszai röviden annyik voltak: igen, nincsenek, így van.


(Megfigyelhető hogy a tárgyat/igét nem tette bele,azaz nem így reagált: igen korrekt vagyok, nem csetelek, igen felvállallak)


Aztán le is zártam az egész beszélgetést azzal, hogy remélem igazi férfi vagy nem egy gerinctelen féreg.


A reakcioja meglepő..

Hirtelen nem igen a válasz tárgy nélkul mint eddig, hanem felháborodás, hogy ne nevezzem gerinctelen féregnek. (Nem azt mondta h ilyet ne tételezzek fel, ne nevezzem így, hanem a tárgyat kimondta)


Vissza is kérdeztem hogy magadra vetted ezek szerint..?


Kellett neki gondolkodásszünet es azután válaszolta csak, hogy csak a feltételezés sértette.


Vélemények?

Másnak nem úgy tűnik, mintha elárulta volna magát? Csak én képzelem bele?



(Amugy rendőrségi pszichológiában van benne, hogy az ártatlanok a tárgyat gyakran nem mondják ki, a bűnösök viszont igen.)



#akinek nem inge..
2021. szept. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

48.

Ez meg olyan (kommunikacios problémák),hogy massal meg lehet mindent megtudok beszélni, erre megcsal. Nem lehet fekete fehéren gondolkodni.

2021. szept. 11. 10:59
 52/72 A kérdező kommentje:
Illetve 48 nak ment volna
2021. szept. 11. 10:59
 53/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó példa.Egyáltalán nem az.Azt ajánlom,hogy az ilyen való életre nemigazán pontosítható föleg negatív kicsengesű értelmezési tartományba tartozó verbális kommunikációt ne használj.

Azért ne,mert a hétköznapok tele vannak ráutaló,sejtető,nem konkrét formákkal,ahol meg pont az várható el,hogy ne szószerint értsük a másik mondandóját.

Mivel ezek keverednek,nem mindenki fogja azt úgy értelmezni,ahogy te.

2021. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, de azt ertsd meg, hogy ez se jobb. Keress olyat, akivel tudsz beszelgetni is, es nem csal meg. Masok is ezt teszik, es nem ragadnak le egy megcsalonal, vagy angolnanal, hanem kidobjak es ismerkednek tovabb. Miert vagy ilyen megalkuvo, miert a szemetben turkalva probalsz tarsat keresni? Itt nem fogsz ertekes embert talalni, az tuti.
2021. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:

Pontosan!

Ezert is a kérdés eleve sorok kozott probáltam volna olvasni es nem arra fókuszálni hogy mit mond, hanem hogyan mondja, fura hirtelen reakcio, visszaismétlese a szavaknak tehát nyomatekositotta (lasd az en reakciomban forditott esetben ha engem vádolnanak be, nincs szóismétlés "akkor is imádnál;)")



Szoval mégiscsak oda lyukadunk ki amire korabban, hogy az egyenes beszéd felejtős.

Ezt vettem oke ertem.


Szoval nem kommunikacios a problema hanem eleve ilyen az emberi kommunikacio. Sorok kozott tudni kell olvasni, reakciokat figyelni, tetteket figyelni..

2021. szept. 11. 11:08
 56/72 A kérdező kommentje:
53 nak ment előző kommentem
2021. szept. 11. 11:08
 57/72 A kérdező kommentje:

54 amig más pasik ugy kezdik a neten hogy teccel meg intim fotokkal, stb, addig azert nem biztos, hogy le kellene cserelnem olyat, akinek nem értek a nyelvén.majd megtanulom.


Gondoltam a gyk majd leforditja nekem.

A válaszokbol az szűrheto le, hogy szerintuk normalis volt a reakcioja es nem árulta el magát es nem arrol van azo hogy magára vette, a valaszok java része meg arrol azol h szakitsak.



Eddig vettem.


Majd maskor probálok konkretabb dolgokat nézni. Es azt kiírni. Mert itt ugy latom az itelet:ártatlan. :D

2021. szept. 11. 11:13
 58/72 A kérdező kommentje:

Szoval ha vádnak vesszük:

Ő ismételi a magát a "vádat", magára veszi, ideges"ne nevezz engem gerinctelen baromnak"


En meg "vicces"maradok, nem veszem fel, nem ismétlem a "vádat":"akkor is imádnál;)"



De ez akkor csak nekem érdekes.



Csinalhatnánk egy tesztem ugy orulnék neki.


Mondja mar el mindenki a parjának ezt a mondatot hogy remelem korrekt vagy igazi ferfi/nő, es nem egy gerinctelen barom/lotyo qrva akarmi.


Várom a reakciokat nagy kivamcsisaggal hogy a párotok szoszerint mit felelt.

2021. szept. 11. 11:17
 59/72 A kérdező kommentje:

*tesztet.


Várom!:)

2021. szept. 11. 11:18
 60/72 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez olyan igenytelen, lekezelo kerdes, hogy en ezt tuti nem kerdezem meg tole. Visszavonom azt is, amit korabban mondtam. Te tenyleg megtalaltad a hozzad valot. Sok boldogsagot!
2021. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!