Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarja, hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hónapja vagyunk együtt, egyre inkább több megjegyzést tesz arra, hogy "husis" vagyok. Nem mindig direkten mondja ezt ki, hanem néha csak célozgat, nem is mindig tudom eldönteni, hogy valóban azért csinálja-e ezt, mert zavarja, vagy csak azért, mert szeret cukkolni.


Most folytatom a fogyókúrát, igazából már most is vékonyabb vagyok, mint ezelőtt, de még van rajtam 10 kg. Magam miatt csinálom, nem miatta, viszont felettébb kezd idegesíteni ezzel, hogy ezt mondogatja. Ha nem tetszem így neki, nem értem miért kezdett el velem foglalkozni. Egyre inkább kezd rajtam elhatalmasodni az érzés,hogy nem is tetszem neki igazán, csak azért van velem, emrt épp nincs jobb.


Mit tanácsoltok, hogy jobban érezzem magamat?



2021. szept. 24. 21:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
De hogy lehet az, hogy mikor ilyet mond, szerelmes maradsz? Nekem olyan lenne, mint egy pofon, kijózanítana.
2021. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát az a baj nyilván próbálja ezeket a mondatokat felülírni olyanokkal, amik meg imponálnak nekem
2021. szept. 24. 23:21
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Míg olvastam a kérdést, és az első válaszokat részedről is, addig is egyértelmű volt, hogy kuka a srác.

De hogy így beszél más nőkről, ez megalàzó és ocsmány.

Nem értem, hogy nem ábrándulsz ki. Bármikor beszélhet rólad is így. Arról nem is beszélve, hogy 1 hónap után célozgat???

Repülne..

Hol a tisztelet?

2021. szept. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt a mentséget keresed, az egyértelmű lapát! Imádnia kellene minden porcikád.
2021. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amúgy sok pasi csinálja. Összejönnek olyannal, aki nem jön be nekik, mert az ideáljukhoz nem elég jók, aztán megpróbálják szegény lányt az ideáljukká formálniy
2021. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
És ezt honnan tudhatom, hogy nem-e a #15-ös által leírt esett áll fenn? Nem szeretném csak úgy gyanúsítgatni
2021. szept. 25. 11:28
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy ez áll fenn. Különben miért akarna lefogyasztani? Ha nem így lenne, akkor úgy tetszenél neki, ahogy most vagy.
2021. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Viszont aggaszt, hogy ő legalább egyáltalán mutatott felém érdkelődést, mi lesz ha dobom most, és utána sosem lesz senkim?
2021. szept. 25. 12:20
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne legyen senkim, mint egy ilyen pasim :D Amúgy ne aggódj, biztosan lesz más, főleg, ha sportolsz és adsz magadra.
2021. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Adok magamra, de ez sem elég :D sovány sajnos sosem leszek, bármennyire is próbálkozom
2021. szept. 25. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!