Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni vagy maradni?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyunk, sőt 3 éve együtt is élünk a párommal.

27 éves vagyok és borzasztó bizonytalan. Van egy olyan érzésem hogy nem a mostani párom számomra az igazi. Nagyon keveset veszekszünk, nagyon jó a kapcsolatunk egyetértés, problémamegoldás illetve maga a világnézetünk szerint. Nagy az összhang ilyen téren. Sok időt töltünk egymással, sokat beszélgetünk, megbízunk egymásban, nincsenek már gátlások és nagyon megbízunk egymásban mégsem az igazi számomra valami. Olyan mintha a legjobb barátommal élnék együtt. Azt érzem nem vagyok boldog. Hiányzik valami. Maga a szexualitás, szerelem, szenvedély az nincs már rég. Sőt, számomra teher lett (a szex vele). Nem férfias már számomra, sőt ha belegondolok talán soha nem is voltam belé szerelmes. Az elején megvolt az izgalom,de visszagondolva ez nem szerelem volt. Végül belevágtunk a kapcsolatba,eltelt 5 év együtt és igazából észrevettem hogy az izgalom/vágy/vonzalom az első 5 hónapban véget is ért. Most hamarosan jöhetne egy esküvő aztán a gyerekek de egyszerűen a gondolattól is remegek ha megakarná kérni a kezemet... Nézek egy romantikus filmet és egyszerűen érzem magamon hogy elakarok innen menni mert vágyom egy igazi szerelemre, férfira, szenvedélyre, stb. Úgy érzem most van még időm erre. De közben meg nagy a bizonytalanság. Megéri feladnom egy ilyen kiegyensúlyozott kapcsolatot ezzel az emberrel aki tisztel és szeret engem? Fogok-e egyáltalán találni még egy ilyen embert aki előtt nem lesznek gátlásaim és megbízhatok benne? Ki tud mással is alakulni ilyen jóra egy kapcsolat?


Mit tennétek a helyemben? Volt valaki hasonló helyzetben? Úgy érzem most hogy még nincs házasság, gyerek addig talán könnyebb kilépni de közben mint embert nagyon szeretem őt.


2021. okt. 10. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

kidobtál az ablakon 5 évet, életed fiatal, legjobb éveit.

és akkor még kérdés, h. menni v. maradni?

2021. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel így érzel, nincs értelme együttmaradnotok, de mindenképpen beszéljétek meg, mielőtt döntesz, lehet még visszatérhet a "tűz" :) (Így kevésbé lesz fájdalmas a másik félnek is, ha esetleg szakítás lesz a vége). Lehet ő is hasonlóan érez.
2021. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ezt a kifejezést,mert nem érzem azt hogy kidobtam a legszebb éveimet hiszen jól éreztük magunkat együtt, rengeteget tanultam tőle és ettől a kapcsolattól. Kellett nekem abszolút egy ilyen emberrel lennem, mert nagyon sok mindent éltem át vele. És tudom hogy ezek után hogy álljak az élethez, másokhoz stb. Nagyon sokat köszönhetek neki. Nem ez az ember lennék ha nem lettem volna vele együtt.
2021. okt. 10. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt beszéljétek meg. De rendesen, őszintén, nem bántóan. Illetve próbápjatok meg változtatni. Ha elmondod mit hiányolsz, lehet tud és akar is majd ezen segíteni. De ha esélyt sem adsz neki, biztosan nem fog tudni tenni semmit.
2021. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

bakker, leírod, h. boldogtalan vagy, soha nem is voltál szerelmes belé, csak benézted az egészet... és akkor megsértődsz, ha azt mondom, h. 5 kerek esztendőt eltapsoltál?


az az ablakon kidobás, ha neked fél évtized után realizálódik csak, h. soha nem voltál mélyen szerelmes belé...

2021. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos csak most jutottam el oda hogy ezt belássam.
2021. okt. 10. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nálad 10 évvel idősebben is szakítottam hasonló okokból és nem bántam meg, mert megismertem a (most már) menyasszonyomat, olyan mély szerelmet élve meg, amit nem gondoltam volna, hogy 40 felé fogok.


Te még nagyon nem vagy lekésve a szerelemről 27 évesen. Ha tudod, hogy ez a kapcsolat felejtős, akkor kár tovább topogni egy helyben. Meg kell keresned azt a férfit, akit igazán, mélyen szeretsz az első pillanattól fogva. Másképp nincs értelme kapcsolatban lenni.

2021. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Mielőtt szakítasz, mérd fel reálisan a lehetőségeidet. 27 éves vagy, tehát gondolom, már dolgozol. A munkahelyed alkalmas terep ismerkedésre, vannak egyáltalán potenciális partnerek? Ha nem, akkor van bármilyen más ismerkedési lehetőséged (olyan hobbi vagy baráti/ismerősi kör) vagy maradna a netes szarakodás? Ami legalább ilyen fontos: mennyire vagy kelendő nő? Hiába a lehetőségek, ha nem vagy csak alig érdeklődnek irántad.

Ha ezeket nem veszed figyelembe, nagy pofáraesés lehet belőle...

2021. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Ez nagyon bájos!

Azért a következővel eltöltött 5 év után,és talán 2 gyerekkel a hátad mögött ugye nem jut majd eszedbe hogy "Hoppá! Én nem is vagyok szerelmes!!"


Mintha az exemet hallanam 10 év házasságban, 40 évesen két gyerekkel:Te kiélted magad fiatal korodban,de én nem!


50F

2021. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Ja hogy válaszoljak is a kérdésre:

Menjél drágám!Legalább a másiknak ne tedd gallyra az életét, meg az idejét feleslegesen.És az sem ártana,ha a jövőben kicsit körültekintőbben és megfontoltabban válogatnál a jelöltek között.

2021. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!