Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni vagy maradni?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyunk, sőt 3 éve együtt is élünk a párommal.

27 éves vagyok és borzasztó bizonytalan. Van egy olyan érzésem hogy nem a mostani párom számomra az igazi. Nagyon keveset veszekszünk, nagyon jó a kapcsolatunk egyetértés, problémamegoldás illetve maga a világnézetünk szerint. Nagy az összhang ilyen téren. Sok időt töltünk egymással, sokat beszélgetünk, megbízunk egymásban, nincsenek már gátlások és nagyon megbízunk egymásban mégsem az igazi számomra valami. Olyan mintha a legjobb barátommal élnék együtt. Azt érzem nem vagyok boldog. Hiányzik valami. Maga a szexualitás, szerelem, szenvedély az nincs már rég. Sőt, számomra teher lett (a szex vele). Nem férfias már számomra, sőt ha belegondolok talán soha nem is voltam belé szerelmes. Az elején megvolt az izgalom,de visszagondolva ez nem szerelem volt. Végül belevágtunk a kapcsolatba,eltelt 5 év együtt és igazából észrevettem hogy az izgalom/vágy/vonzalom az első 5 hónapban véget is ért. Most hamarosan jöhetne egy esküvő aztán a gyerekek de egyszerűen a gondolattól is remegek ha megakarná kérni a kezemet... Nézek egy romantikus filmet és egyszerűen érzem magamon hogy elakarok innen menni mert vágyom egy igazi szerelemre, férfira, szenvedélyre, stb. Úgy érzem most van még időm erre. De közben meg nagy a bizonytalanság. Megéri feladnom egy ilyen kiegyensúlyozott kapcsolatot ezzel az emberrel aki tisztel és szeret engem? Fogok-e egyáltalán találni még egy ilyen embert aki előtt nem lesznek gátlásaim és megbízhatok benne? Ki tud mással is alakulni ilyen jóra egy kapcsolat?


Mit tennétek a helyemben? Volt valaki hasonló helyzetben? Úgy érzem most hogy még nincs házasság, gyerek addig talán könnyebb kilépni de közben mint embert nagyon szeretem őt.


2021. okt. 10. 22:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Menni. De már réges-rég menned kellett volna.
2021. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!