Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ebből a gödörből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebből a gödörből kilépni?

Figyelt kérdés

Milliószor kértem őt szépen is csúnyábban is hogy ne tegye.

De amikor újra és újra vissza jön a szituáció akkor mindig ebből van a vita..ő ezt nem veszi észre vagy nem értem miért teszi újra s újra...?


Már ott tartunk hogy magamban őrlődök és már belefáradtam a vitákba mintsem hogy szóljak újra..és kezd nem érdekelni az egész h mikor mit csinál..


2021. nov. 16. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a p.csa van ma itt?
2021. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki sír olyan dolgokról, amiket nem mond el
2021. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Leírtad a megoldást , utolsó mondat
2021. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Barkochbázunk? Vajon mire gondolt a kérdező?
2021. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miről van szó?

Eleve, ha milliószor elmondtad, és ő nem változtat, akkor te miért nem teszed?

2021. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
négyes: Szerintem már megint nem a megfelelő színű sminkizét vette neki a dm-ből.
2021. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne a kérdés tartalmi részét is leirni. Nem mindegy hogy mit csinál újra és újra. Otthagyja a mosatlant? Elmegy éjszaka a Julikahoz? Vagy káposztás tésztát eszik vacsorára?
2021. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor nem csak én vettem észre, hogy a mai nap a "nem írok semmi konkrétumot, csak rébuszokban közlöm a mondandómat, de azért valaki segítsen má'" szintű kérdésekkel van tele. Vagy olyanokkal, mikor meg sem értem, mit is akar a kérdező (pedig nem szokott gondot jelenteni a szövegértés). Lehet, hogy telihold lesz, vagy nem tudom...😅
2021. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Többször kértem hogy, mielőtt megvenne vlmit kérdezze meg hogy esetleg én nem vettem e már belőle, vagy ha vesz is ne ipari mennyiséget az otthoni dolgokból.

Ha vlmit én veszek szólok neki de ő mégis vesz,holott én ugyanolyat vettem..


Ilyenkor szoktam szólni hogy minek vettél, szóltam ne vegyél van itthon/hoztam!!- de ö mégis vett..rendbe 1x 1x elhiszem elfelejtette, de mindig ez van..

2021. nov. 16. 21:59
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez legyen a legnagyobb bajod az életben, ha jól értem háztartási fogyóeszközről van szó! Miért nem vásároltok együtt, vagy csináltok listát? A megoldást kellene keresni, nem felesleges feszültséget csinálni.
2021. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!