Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ebből a gödörből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebből a gödörből kilépni?

Figyelt kérdés

Milliószor kértem őt szépen is csúnyábban is hogy ne tegye.

De amikor újra és újra vissza jön a szituáció akkor mindig ebből van a vita..ő ezt nem veszi észre vagy nem értem miért teszi újra s újra...?


Már ott tartunk hogy magamban őrlődök és már belefáradtam a vitákba mintsem hogy szóljak újra..és kezd nem érdekelni az egész h mikor mit csinál..


2021. nov. 16. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem cseszteted vele, hagyod, hogy megvegye a huszadikat is, előbb utóbb megtanulja, hogy van itthon, és nem vesz többet.

Szerintem sok problémásabb házaspár most irigykedik rád.

Ne szívd magad mellre. Ez legyen a legnagyobb gondotok. :)

2021. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan dolgokat vesz, amik elállnak sokáig, teszem azt, szappan, sampon, mosogatószer stb. (szerintem mindenki érti mire gondolok), akkor szépen elrakod és kész, legalább mindig lesz otthon. Ha a nyolcadik tálca felvágottat veszi, ami azért nem fogy annyira gyorsan, azt meg csak észre veszi ő is. Vagy nem?
2021. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Mikor veszel felvágottat vagy hasonlót, akkor írj róla sms-t, így csak vissza kell néznie, hogy mit vettél.
2021. nov. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jézusom...

Ez legyen a legnagyobb gondod az életben..

2021. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!