Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem támogat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem támogat a tanulmányaimban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 10:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%
Mer nem kell mèg egy viràgkotő a csalàdba 😆
2021. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%

10! Nem is baj, ha otthagynád. Az én akkori pasim (ahogy hallottam) minimálbérért tengődik mindig más kulimunkán, én meg lediplomáztam és egy havi bevásárlásom kerül annyiba, mint neki a fizetése.


Egyébként ugyanúgy eljártam szórakozni miközben tanultam, csak nem heti rendszerességgel, hanem havonta-kéthavonta.


Most viszont megtehetem, hogy a férjemmel nem a Velencei tóra megyünk nyaralni és szívjuk a fogunkat egy 800 forintos lángos miatt, hanem azt csináljuk, amit szeretnénk.


Szép dolog a folyamatos bulikázás meg szórakozás, de szar megdögleni egy albérletben, hó végén az aprót számolva.


Semmi baj nincs azzal, ha valaki céltudatos és nem éri be az átlagélettel, hanem folyamatosan fejlődni akar és tud előre is lépni.

A megfelelő párt kell hozzá megtalálni, aki nem visszatart, hanem együtt húztok előre az életben.

2021. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
14%

Ezért IS, kell diáklány mellé érett FÉRFI.


Te akartál kisfiút, nyeld be, vagy kukázd a taknyot!

2021. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
17%

Most viszont megtehetem, hogy a férjemmel nem a Velencei tóra megyünk nyaralni és szívjuk a fogunkat egy 800 forintos lángos miatt, hanem azt csináljuk, amit szeretnénk."


Te utolsó kis perzóna.. Azt a csodálatos szép magyar helyet ilyen szentségtelen megalázó módon megfogalmazni.. sznob ryby.

2021. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom, 14-es! Legalább ha már beszólogatsz vedd a fáradságot és ellenőrizd le, hogy mindent jól írtál-e!


De te vagy a tipikus példája annak, hogy miért kell inkább a tanulást választani egy hisztis kislány helyett. :D


Kérdező! Ha nem akarsz olyan ostoba párt magad mellé mint a 14-es, akkor tanulj és szabadulj meg attól, aki visszatart! :D

2021. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
37%
Félelmetes, hogy mennyire csak végletekben tudtok gondolkodni. A 800 forintos lángos és a milliós utazások között nyilván semmi sincs. Szánalmas.
2021. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Mert lesz-r nagy ívben. Ha nem így lenne, akkor tiszteletben tartaná azt, mik a prioritásaid.
2021. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%
15. Ha valamit nagyon helytelenül írtam le kérlek javítsd ki, nem sértődők meg rajta ! Viszont a velencei tó és környéke nagyon is szép hely, kissé modortalan volt a válaszom elismerem.
2021. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%

mert nem érdekli a jövőd, számára csak a kapcsolat fontosabb.

ritka fasz

2021. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Imádtam tanulni mindig, de egyetemen nem tanultam és nem is szívattak. Érdemes olyan helyre menni, ahol nem versenyistállóban kell lenni.
2021. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!