Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a szerelmemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szerelmemnek, hogy az egyetemi tanulmanyaimat mibol finanszirozom?

Figyelt kérdés

Van egy srac, nalam egy evvel fiatalabb es mar honapok ota tetszik. Par hete randizgatunk es teljesen belezugtam. Nagyon jokepu es okos de igazan a szemelyisege fogott meg, olyan kedves es jolelku es szeretheto, hogy en nem tudok neki ellenallni. A baratnoje akarok lenni, es eddig nagyon jo uton haladok fele de van valami amirol nem tud. Szoval en vegzos egyetemista vagyok, sajnos nem tul jok a csaladi korulmenyeink de en mindenkeppen szerettem volna ide jarni es felkoltozni, szerettem volna normalis lakast is es eletkorulmenyeket es hat van par "tamogatom" , hogy igy mondjam. Nagyon sokat ragodtam rajta amikor ezt az ajanlatot kaptam de sajnos igent mondtam viszont mar nagyon megbantam. Senki azaz senki nem tudja ezt rolam, egyebkent nagyon igenyes vagyok magamra, szep vagyok jo alakom is van es ezert nem is ertem magam miert mentem ebbe bele de mar nem tudok valtoztatni rajta.


Amiota vele randizom eldontottem, hogy szo sem lehet tobbet ilyesmirol amugy sem tortent ez tul gyakran ( eddig 4 ev alatt kabe 10-15 alkalom) es nem voltam parkapcsolatban ezek alatt. 3 ferfivel csinaltam, mindegyikuk normalis kozepkoru vallalkozo volt, teljesen normalis igenyes emberek. Nem azt mondom, hogy egyebkent lefekudtem volna veluk mert nem, de nem utcasarki szinvonalat kell elkepzelni, es ok meseltek, hogy tobb lanyhoz is jarnak es tobben csinaljak ezt mint kepzelnem.


Nemtudom, hogy el kellene-e mondanom a kiszemeltemnek mert en nem vagyok benne biztos, hogy ezek utan meg fog akarni tolem valamit. De nem hazudhatok, ha osszejovunk es ugy derul ki az megrosszabb. Idoszeru lenne vele mar a szex is de huztam a dolgot, kicsit megutaltam sajnos az egyuttletet ferfiakkal nem is vagytam ra egyaltalan, viszont o mas ot kivanom es vele lefekudnek szerelembol. Olyan jo lenne.

De ez nyomja a szivem, nem tudom mit csinaljak. O evek ota az egyetlen normalis (sot annal sokkal tobb) ferfi az eletemben es nem akarom elrontani. Mit csinaljak?


2017. febr. 16. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
93%

hát jobb ha elmondod neki, hogy kva vagy, aztán majd kiderül, hogy együtt tud e élni ezzel...

gondolj bele ha ez később kiderül, akkor mi lesz...sokkal rosszabb...


23F

2017. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
84%
Ha annyira normalis, akkor megerdemli, hogy te se hazudozz neki egy lenyeges dologban, nem?
2017. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
12%
Hogy derülne ki?
2017. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
26%
Az engem is erdekelne hogy hogyan derulne ki. Ha keves ra az esely, akkor nem mondanam el. Max ha kiderul letagadod, megmondod hogy nem igaz, regen volt.
2017. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
72%
10-15 alkalom összesen 3 férfival azért nem olyan sok egyszerű keresd fel őket, és kérd meg hogy befejezed, nem akarsz többé prosti lenni.
2017. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 A kérdező kommentje:
Nem ugye ertettem, hogy kiderul. Hanem hogy ha mar parkapcsolatban vagyunk es ugy mondanam el az nagyon nagy szemetseg lenne vele szemben. Nem derulne ki sehogy egyebkent. De en nagyon nem tudok ilyesmit magamban tartani engem felorol a lelkiismeretem sosem tudtam jol hazudni sem. Es nem vagyok "kva" .
2017. febr. 16. 14:01
 7/102 anonim ***** válasza:
87%
Nem lenezesbol mondom, de aki penzert szexel, azt igy hivjak, maximum kifejezheted valami szebb szinonimaval, de a lenyege ugyanaz.
2017. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
90%

#6:

pénzért dugsz = kva vagy, bármilyen szépen próbálod ragozni, ez van fogadd el...

am meg sok véletlen van, de ha egyszer elszólod magad, mondjuk részegen, vagy ha a lelkiismereted nem bírja elmondod...

több mód van arra, hogy kiderüljön...de persze leélheted az életed ezen őrlődve is...


23F

2017. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én amondó vagyok, hogy felnőtt ember vagy, vállalnod kell a felelősséget a döntéseidért, még akkor is, ha utólag úgy látod, hogy hibáztál és megbántad. Ez is hozzád tartozik, az életed része.

Ha valaki szeret, akkor a hibáiddal és a tévedéseiddel együtt szeressen. Én sem tudnék hazugságban élni, a párkapcsolat alapja a kölcsönös bizalom.

Természetesen benne van a pakliban, hogy a kiszemelted nem tudja ezt elfogadni és emiatt elutasít. De ha így lesz, akkor gondolj bele, mi lenne, ha elhallgatnád: olyasvalakivel lenne kapcsolatod, aki bizonyos tényezőket az életedből elutasít, elítél. Te tudnád magadról, hogy ez IS az életed része, hiszen nem tudod meg nem történtté tenni. Ezért akarod elmondani: mert teljes elfogadásra és megértésre vágysz. És tudod, hogy ha nem mondod el, akkor ez nem lesz teljes.

2017. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha 10-15 alkalomból (mondjuk nem is értem, azt azért csak tudnám fejből hogy 3 emberrel összesen 10 vagy 15 alkalommal feküdtem-e le), kijött a pár éves tanulmányod meg lakhatásod, akkor tényleg nem kurwa vagy, hanem inkább luxuskurwa
2017. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!