Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem támogat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem támogat a tanulmányaimban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 10:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagytok egymáshoz valók.
2021. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
95%
Ezt en is ateltem anno es bizony egyik felnek sem konnyu. Biztosisd az egyutterzesedrol, hogy megerted amit erez es kerdezd meg hogy o a te helyedben mit tenne? Igy talan sikerul kibillenteni a sertodott kisgyerek allapotbol es egy lepes lehet egy felnott modjara kompromisszumot vallalo szemelyiseg kialakulasahoz.
2021. nov. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyszerűen önző. Kisajátít magának. Nem társ, hanem zsarnok. Felejtős.

Ajánlott irodalom:Pál Ferenc - A függőségtől az intimitásig

2021. nov. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
35%
Azt mondod járt egyetemre. Ha nem gender-szak meg hasonló "made-up bullshit" tanulmányokat végzett ami csak azért van, hogy 1.) a hülye de gazdag is szerezhessen diplomát, 2.) az egyetem profitálhasson a hülye de gazdagokból, akkkr nem kellene ennyire ostobának lennie. De mégis az. Mondd csak ilyen bullshit-et tanult? Vagy az élő példa, hogy a felsőfokú végzettség =/= intelligencia
2021. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
47%

Lehet én vagyok a hülye,de akkor miért nem szakít valamelyikőtök. Téged is megértelek,de őt egy hajszállal jobban.

Én úgy választok párt, hogy a párom a legjobb barátom is.

Számomra fura az a kapcsolat ahol nincs közös program a szexen kívűl(nyilván túloztam), mások pedig úgy boldogok ,hogy barátaikkal programoznak a párjuk nélkűl. .na bumm a világ változatos. Hiába egetrengetően jó a szex, vagy mind a ketten két gyereket akartok 5 és 7 év múlva,vagy falun akartok élni mind a ketten, ha a mindennapokban nem tudtok együtt működni akkor nem kell erőltetni. Néha jobb egyedűl.

Lányok,hölgyek is már bedúrcáztak rám,amikor teljesen nyugodtan szóltam(ismerkedési fázisban) bocsánat de nem fog menni. Akkor jön a hiszti amit nem értettem,nekik miért jó, ha én kifejezem a nem tetszésem az iránt ami nekik fontos.

2021. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nem gond ha akar időt tölteni veled. ha nem érsz rá mond meg neki és kész ha elég értelmes akkor meg érinti és nem lesz semmi gond. ha meg nem jó neki így ő fog téged ki dobni.
2021. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!