Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értelmezzem, csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezzem, csúnya vagyok,de mégse?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Barátomnak mutattam pár képet a Miss World lányokról, majd elkezdtünk róla, beszélgetni,mondtam hogy szépnek szépek de pl szerintem nem is olyan szép ,amelyiknek adják a győzelmet (itt magyarra értettem) erre mondta hogy a szépség mindenkinek más, és neki sose értették az ízlését mert ő mindíg olyat választ akiért nem kell verekedni meg aki nem kell másnak. Erre inkább nem mondtam semmit, el is szégyelltem magam, mert pont az előtt beszéltem róla neki arról, hogy fogyni akarok,( feljött 5 kiló plusz )mert nem szeretem önmagam. Tudom hogy szép se vagyok de így ez övön aluli volt... mondja hogy szép vagyok amúgy gyakran ,de ezek szerint mégse tart annak...

Nem is tudom ,hogy kezeljem ezt helyzetet ,mert egyáltalán nem mondta sértő hangnemben ,de mégis megbántott, ha meg megmondanám neki mi bánt az lenne a válasza hogy neki szép vagyok.



2021. nov. 29. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem igazán lehet máshogy értelmezni, mint úgy, hogy ő az alacsonyan csüngő gyümölcsre hajt. Sajnálom.
2021. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
61%
Ez de tirpák... :/// Ilyet nem mondunk a párunknak... Akiben ez egyáltalán ebben a kontextusban felmerül, az NEM szeret. Kész.
2021. nov. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
legalább tudod hol a helyed és már emiatt is mellette maradsz
2021. nov. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Okos férfi tudja, hogy ilyen kérdésre nincsen jó válasz, ezért bele se megy ilyen témájú beszélgetésbe. 😀
2021. nov. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem túlgondolod. Az hogy azt tapasztalta, hogy neki azok a nők jönnek be, akit a nagy átlag kevésbé tart szépnek pont, hogy nem azt jelenti, hogy téged nem tart szépnek. Pontosan azt mondta ezzel, hogy habár a nagy általános nézet szerint ugyan nem vagy szépségkirálynő kategória, de neki pont így vagy jó.

Mondom ezt úgy, hogy én a férfiakkal vagyok így. Olyanokra kattanok rá, akik a nó ismerőseim jelentős része szerint egyáltalán nem jó pasi kategória, de én teljesen odavagyok értük.

2021. nov. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

"akiért nem kell verekedni meg aki nem kell másnak"


Ez az ,amikor annyira szép a nő hogy nem mer senki odamenni hozzá.Nem is gondolnak arra,hogy az ővék legyen,mert annyira esélytelennek tartják magukat.Félnek megszólítani is,mert tudják hogy felesleges lenne.

Ezért mondja hogy nem kell másnak.Így meg verekedni se kell,mert nincs kivel.

Szval te nagyon szép lehetsz.Ezt akarta mondani.

2021. nov. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
"Te szebb vagy mindegyiknél" ennyit kell mondani.
2021. nov. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 5: válaszát olvasva elgondolkodtam azon, hogy érdekes módon a fiam mindig az előnytelen kinézetű lányokkal volt kapcsolatban. Mostani kapcsolata kimondottan csúnyácska (ez nem csak az én véleményem,pl. a férjem úgy nyilatkozott hogy nem tud hogy ránézni a kinézete miatt, bár én már kezdem megszokni). Ettől függetlenűl láthatóan nagyon szeretik egymást, én viszont egy boldog leendő nagymama vagyok :-).
2021. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbi vagyok - szóval azt akartam mondani, hogy nem a kinézet a lényeg :-)
2021. nov. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 mert a "csunyácska" olyan emberi, kedves, támogató, szerető jellem ami bizony sokkal fontosabb mint a jó test, szép arc de mérgező hisztis drámakirálynő jellem.
2021. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!