Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értelmezzem, csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezzem, csúnya vagyok,de mégse?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Barátomnak mutattam pár képet a Miss World lányokról, majd elkezdtünk róla, beszélgetni,mondtam hogy szépnek szépek de pl szerintem nem is olyan szép ,amelyiknek adják a győzelmet (itt magyarra értettem) erre mondta hogy a szépség mindenkinek más, és neki sose értették az ízlését mert ő mindíg olyat választ akiért nem kell verekedni meg aki nem kell másnak. Erre inkább nem mondtam semmit, el is szégyelltem magam, mert pont az előtt beszéltem róla neki arról, hogy fogyni akarok,( feljött 5 kiló plusz )mert nem szeretem önmagam. Tudom hogy szép se vagyok de így ez övön aluli volt... mondja hogy szép vagyok amúgy gyakran ,de ezek szerint mégse tart annak...

Nem is tudom ,hogy kezeljem ezt helyzetet ,mert egyáltalán nem mondta sértő hangnemben ,de mégis megbántott, ha meg megmondanám neki mi bánt az lenne a válasza hogy neki szép vagyok.



2021. nov. 29. 00:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy rosszból mondta, még ha alapvetően tényleg nem is gondol szépnek.

Ismerek egy nőt, aki első látásra egyáltalán nem fogott volna meg, viszont az online oktatás miatt összedolgoztunk (egyetem), és ha már úgyis beszéltünk Skypeon, nem csak a tananyagról dumáltunk.

Megkedveltem! Nagyon jó személyisége van, a női "kínálatot" messze felülmúlja.

Sőt, bárcsak többek lennénk egymásnak, mint egyszerű haverok/szaktársak.


Ha összejönnénk, úgy szeretném, ahogy van.


...bár elismerem, valóban eléggé félreértelmezhető, amit a barátod mondott.

Na meg, szerintem ha tényleg csak megalkudtunk a párunkkal, akkor se illik ezt neki hangoztatni. Szerintem.


F

2021. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!