Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod/párod hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod/párod hosszú évek után sem akar feleségül venni, hogy bírod elviselni azokat az összejöveteleket, ahol mindenki házas, csak ti nem?

Figyelt kérdés
A kérdés értelemszerűen nőknek szól, akik hiába várják az eljegyzést, esküvőt.

2021. dec. 4. 21:23
 111/142 A kérdező kommentje:
#111 Nincs, jövő hét pénteken indulunk nyaralni, két hétre egy "egzotikus" helyszínre, ahová már régen el akartunk jutni. Ha ott sem jut eszébe az, hogy megkérje a kezem, akkor nem hiszem, hogy van még értelme reménykednem.
2022. jún. 29. 13:57
 112/142 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj kérlek, hogy mi történt, én is az idei nyaralásban reménykedem! 😮‍💨
2022. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/142 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mi 2,5 éve vagyunk együtt. Pont ideje lenne...
2022. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/142 anonim ***** válasza:
73%
Előző kettő voltam, bocsi, hogy 3 részletben írok... De azóta volt erről témátok? Célozgattál? Ha igen, hogy reagált?
2022. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/142 anonim ***** válasza:
100%
Nem célozgatni kell, hanem e gyengéden beszélni. A férfiak nem ertik a ködösítést, ha valamit szeretnél, azt jobb direkt elmondani.
2022. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/142 A kérdező kommentje:
#112 Írok mindenképp. Ti mikor mentek?
2022. jún. 29. 21:15
 117/142 anonim ***** válasza:
100%

#115! Nálam a célozgatás nem azt jelenti, hogy áradozok egy menyasszonyi szalon előtt (abból semmit sem értenek), mindössze azt, hogy nem mondom ki, hogy "vegyé' má' el", vagy "mikor veszel má' el", hanem elmondom neki az én vágyaimat, mint pl. szeretnék családot, gyereket, de előbb házasodni, szeretnék, hivatalosan is hozzá tartozni stb. Én így célozgatok arra, hogy kérjen meg. Mi ezzel a baj? Szerintem para, ha kijelented, hogy vegyen már el..

#116! Nem nagyon akarok időpontot írni, hogy ne legyek felismerhető, mert ő is szokott itt nézelődni 😅 Augusztus végéig írok...

2022. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/142 A kérdező kommentje:

#117 Persze, érthető hogy nem írod le.


A célozgatásról annyit, hogy én nem mondok már neki semmit. Olyan típusú férfi, mint a tesója, egyszerűen nem akar házasodni. A bátyja felesége is évekig (6-7 év, nem tudom pontosan) célozgatott, mindig az volt a férfi válasza, hogy "majd", vagy "ha úgy alakulnak a körülmények", aztán öt hónapos terhes volt a nő, amikor elszaladt gyűrűt venni, rá 30 napra két tanúval összeiratkoztak, egy évvel később meg tartottak egy 200 fős esküvőt. Én ezért nem akarok célozgatni, mert lassan 10 év után már így se nagyon lenne varázsa annak, ha elém állna egy gyűrűvel, de ha még célozgatnék meg folyton szóba hoznám, ahogy a bátyja felesége tette, még az a kevés romantika is kiveszne az egészből.

(Fun fact, ez a nő, akinek se normális eljegyzése nem volt, és gyerek nélkül elvenni sem vették volna, mindig kóstolgat engem azzal, hogy ennyi év után miért nem vagyok még feleség. :D )

Szóval ezért nem akarok mondani semmit. Azt, hogy idén meg fogja kérni a kezemet, szintén nem én húztam ki belőle. Idén először kaptam tőle május kosarat - mindig másfajta virágot hozott eddig május 1-jén - és nevetve megkérdeztem tőle, hogy miért pont rózsaszín. Erre ő mondta, hogy azért, mert idén tervezi megkérni a kezemet, jövőre pedig fehéret szeretne hozni.

2022. jún. 30. 08:33
 119/142 anonim ***** válasza:
100%
Dehát ez szuper, akkor végülis már közölte is, hogy meg fog ķérni 😍 Akkor viszont légy türelmes, még az is lehet, hogy egy szeptemberi kirándulás alkalmával akarja, vagy kitudja mikor. Még van idő év végéig
2022. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/142 A kérdező kommentje:

Megkérte a kezem. 🤍💍 Végtelenül boldoggá tett, sírtam és nevettem amikor előkerült a gyűrű és feltette a kérdést, és még mindig alig hiszem el, hogy velem is megtörtént, és a menyasszonya vagyok...


Minden támogató és segítő hozzászólást köszönök, jól tudtak esni a kedves szavak a lelkemnek. De... tudom, hogy írtak ide többen is, akik még mindig várnak. Tudom, nem lehet kellemes olvasni azt, hogy megint eljegyeztek valakit - még ha nem is ismertek személyesen - és ti még mindig vártok. Teljesen megértem és elfogadom. Ismeretlenül is gondolok rátok, és remélem, a ti párotokban is meg fog érni az a gondolat, hogy igenis ez a nő kell neki, és igenis feleségül szeretné venni.

Egyet ne felejtsetek el soha: értékesek vagytok, nem játékszerek. Én - ahogy többször is írtam - boldog voltam a párom mellett, megvolt mindenünk, csak ez az egyetlen dolog hiányzott ahhoz, hogy minden tökéletes legyen. Ha ti nem érzitek ezt, ne engedjétek, hogy feleslegesen rabolják az időtöket.

2022. júl. 25. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!