Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod/párod hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod/párod hosszú évek után sem akar feleségül venni, hogy bírod elviselni azokat az összejöveteleket, ahol mindenki házas, csak ti nem?

Figyelt kérdés
A kérdés értelemszerűen nőknek szól, akik hiába várják az eljegyzést, esküvőt.

2021. dec. 4. 21:23
 121/142 anonim ***** válasza:
0%
Ez a nagy házasodási kényszer már idejemúlt, elavult, kiment a divatból. Régen az emberek nagyrészt a javak miatt házasodtak, aztán eszükbe se jutott elválni, ilyen nem volt elképzelhető. Manapság a modern világban kár ezen stresszelni. Ha neked ennyire fontos keress valakit aki hasonlóan gondolkodik, és ilyen kis konzervatív.
2022. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/142 anonim ***** válasza:
86%
Te melyik országban élsz? Mert Magyarországon pont, hogy bejött a "divatba" a CSOK és egyéb támogatás miatt. Ebből kiindulva pedig mivel egyre több (anyagi okokból is történő) házasságot látnak az emberek, egyre többekben jön meg a kedv, hogy házasodjon. Az én környezetemben is már minden ismerősöm házas, csak én nem (nőként). Full cikinek érzem, kicsit úgy jön le a sztori, mintha engem senki sem akarna feleségül venni... Úgyhogy igenis marha nagy divat jelenleg Magyarországon függetlenül az okoktól...
2022. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/142 tamsin540 ***** válasza:
67%
Sok boldogságot a házasélethez! :)
2022. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/142 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez vigasztal, a nővérem nagyon rosszul élte meg, de 14 év és két gyerek után megkérték a kezét, 15 éve voltak együtt, amikor összeházasodtak, tehát ilyen is van :D Na nem mintha én azt tanácsolnám, hogy várj rá, mert szerintem inkább ne...
2022. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/142 anonim ***** válasza:
100%

Ja jó nem olvastam csak később a kommentedet.


Sok boldogságot :)

2022. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/142 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz az esküvő? Ugye az nem plusz… évek még?
2022. júl. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/142 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gratulálok! Sok boldogságot! Remélhetőleg az esküvőre is rövidesen sor kerül:)
2022. júl. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/142 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, Kérdező! Sok boldogságot!

N

2022. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/142 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok Kedves Kérdező!

Én is a "várakozók" között vagyok. Ahogy olvastam a soraid (#120) bevallom el is pigyeregtem magam. Egyszerre éreztem meghatódottságot és fájdalmat...

Ezt azoknak akik lefikáznának, hogy elsírtam magam: Ha valamire nagyon vágyik az ember, úgy érzi azzal lesz teljes az élete, de nem kapja meg és csak telik az idő, az borzasztó kínzó tud lenni... Főleg ha családalapítasról van szó (pl házasság, gyerek) és az illető nő...

Legyetek nagyon boldogok! 🤍

2022. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/142 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az összes kommentet, van belőle bőven, szóval bocs, ha valakit ismétlek.

Nekem fontos az esküvő, és én tisztáztam is a párommal, hogy nem akarok élettársi kapcsolatot évekig. Ő ezt tudomásul vette, meg is kérte a kezemet.

Igen, lehet élni házasság nélkül is boldogan. Viszont nekem az a véleményem, hogyha neked ez ennyire fontos, és ő magasról tesz rá, akkor te viszont nem vagy neki fontos. Én nem pazaroltam volna éveket olyan pasira, aki házasságellenes, szerintem te is keress inkább mást.

2022. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!