Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod/párod hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod/párod hosszú évek után sem akar feleségül venni, hogy bírod elviselni azokat az összejöveteleket, ahol mindenki házas, csak ti nem?

Figyelt kérdés
A kérdés értelemszerűen nőknek szól, akik hiába várják az eljegyzést, esküvőt.

2021. dec. 4. 21:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/142 anonim ***** válasza:
47%

Illetve még azt is hozzá lehet tenni, hogy manapság egyre több nőtől hallom, hogy:

- addig nem hajlandó összeköltözni, amíg el nem jegyzi a pasi, ugyanis nem fogja addig mosni a szaros gatyáját

- egyre többen csak házasságban hajlandóak szülni (ha pedig ő attól a nőtől akar gyereket, akkor el kell vegye). Ezt nagyon nagyon sokan vallják manapság.

- Ha a nőnek van saját lakása, akkor együtt egy szép nagy családi házat tudnak venni... :) De nyilván csak házasság után (ez a jellemzőbb) házasságon kívül én sem fektetném a pénzem közös lakásba!

- CSOK :DDDDDDD

- Babaváró :DDDDDDDD


A két utolsó csak vicc volt... Hirtelen ennyi jutott eszembe

2022. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/142 anonim ***** válasza:
26%

#71

- Van moso es szaritogepem.

- gyerek nem kell

- van szep nagy csaladi hazam

- elozoekbol fakadoan se csok se babavaro nem izgat. szoval nem gyoztel meg.

2022. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/142 anonim ***** válasza:
100%

Nem mosom én senki sz*ros gatyáját, arra van a mosógép, és azt mindketten tudjuk kezelni.

Gyereket nem akarok, ebből kifolyólag engem sem érdekelnek a szaporítóhitelek.

Ha meg annyira szerencsétlen vagy, hogy azért veszel el valakit, hogy befogd vele a száját, azért csak magadat okolhatod, senki nem tart pisztolyt a fejedhez

2022. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/142 A kérdező kommentje:

#61 Nekem időszakosan jönnek ezek a sírós napok, mint ahogy a kérdésben is írtam pl. amikor a barátainkkal találkozunk, és én vagyok az egyetlen nő a társaságban, aki nem kell eléggé a párjának. Általában én tök jól elvagyok, és igazából hálás vagyok azért, amim van, családi-emberi kapcsolatok terén, anyagi téren, az egészségem, a külsőm stb. miatt, ezért is van lelkiismeret-furdalásom, hogy ennyire irigy vagyok erre az egy dologra. Olyan 5 éve kezdődött a lejtmenet, akkor voltunk negyedik éve együtt. Azt láttam, hogy körülöttem egyre több csajt jegyeznek el a miénknél rövidebb kapcsolatokban, és jöttek a kérdések. "Gondolom nálatok is hamarosan lesz eljegyzés, ugye?" "Mikor tervezitek az esküvőt?" "Nem gondoltatok még arra, hogy összeházasodjatok?" vagy most a legújabb: "Kilenc éve együtt vagytok??? Az nagyon sok idő. Hogyhogy nem volt még esküvő?"

Ezek közül van, aki egyértelműen rosszindulatból kérdez, de a többség csak szimplán bamba, és eszébe sem jut, hogy ez milyen rosszul esik nekem. A legszívesebben azt mondanám, hogy menjenek a pasimhoz, kérdezzék meg tőle... de neki persze senki sem tesz fel ilyen kérdéseket. Egy időben mindig elmeséltem neki, hogy ez és az kérdezgetett, de láttam, hogy kínos neki a téma, úgyhogy leszoktam róla, meg sem említem már. Mivel őt senki sem faggatja, azt hiszi, hogy én ezeket csak kitalálom :D Egyetlen egyszer mesélte, hogy tőle is megkérdezték, és ő annyit mondott, hogy tervezzük.

Én már minden kérdésre kapásból azt válaszolom, hogy nem tervezünk összeházasodni. Kitalálod, hogy mi a következő kérdés? Igen, nyertél: "De miért nem?" :')

Az esküvők miatt volt nálunk vita. Tavalyelőtt nősült a bátyja, én pedig nem mentem el vele, tavaly egy barátnőm és egy távolabbi rokonom esküvőjére nem mentünk el. Idén is van már meghívásunk, a pasim legjobb barátja nősül. Én nem megyek... A pasim pedig nem érti, hogy miért nem akarom végignézni, ahogy mások boldogan, a szeretteik körében ünneplik az összetartozásukat, miközben nekem erről örökre le kellett mondanom.

2022. ápr. 12. 21:06
 75/142 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, bakker. Tényleg ne haragudj, de lépj már ki ebből a kínlódásból. Az ismerőseid is megérnek egy misét, eszembe nem jutna ilyeneket senkitől bekérdezni, mert minek. De ez megint más téma.
2022. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/142 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura ismerősi/baráti körrel rendelkezel szó se róla... De ezt a szenvedést nem értem. A pasidnak nem mondod, mert kínosan érinti? Hát b*szod téged meg kínosan érint, hogy mindenki ezzel cseszteti. Azt sem értem, hogy miért nem tudod leállítani az ismerőseidet? Én pontosan azt mondtam volna nekik, hogy menjenek és kérdezzék meg a pasimat. A te életed, a te döntésednek is lennie kell, te meg csak ülsz csendben mint a sülthal, leszel ki a fejedből, sírdogálsz, nem szólsz senkinek egy szót sem, és ezt már vagy 10 éve. Ne haragudj, de ez nagyon szánalmas. Fenének vagy ezzel a csávóval, aki látszólag cseszik elvenni téged 10 éve. Meddig akarsz még sírni? Újabb 10 év? Vagy amúgy így mi a terved? Éled így tovább az életed ameddig teljesen megkeseredsz, megutálod a párod, mert elvette tőled ezt az élményt, ami neked ennyire fontos, aztán majd 20 év múlva nem marad más csak a gyűlölet, meg a megbánás? Szedd már össze magad, és döntsd el mi az igazán lényeges, aztán cselekedj, de azzal, hogy csöndben szenvedsz, semmit nem érsz el
2022. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/142 anonim ***** válasza:
*csesztet
2022. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/142 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nagyon gáz hogy ezért nem mész az esküvőkre. Nekem nincs gyerekem, szerettem volna. Mégse kerülöm a gyerekes ismerőseimet. Az életben jönnek olyan problémák amik elől nem lehet elmenekülni. Te borzasztóan gyenge jellem lehetsz ha még egy esküvőre se vagy hajlandó elmenni e miatt, pkusz úgy vagy együtt a barátoddal hogy tudod hogy soha se fog elvenni mikozben te erre vágysz.

Mindenkitől kérdezik hogy mikor házasodtak már össze. Ezen mindenki átesik. Mindenkitől akik már pár éve együtt vannak kérdeznék ilyeneket. Ezek majdnem mindenkinek kellemetlen kérdések. Kezelni kell tudni az ilyen helyzeteket. Először én is nyomást éreztem, mintha kötelező lenne a dolog, de itána már kifelyezetten idegesített ezek a kérdések. Ma már egy poénos választ adok, tegyék ahova akarják, nem érdekel.

2022. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/142 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #72! Az ilyen fiút mint te, nem is akarom meggyőzni a házasságról, de egyik normális nő sem, szóval ne rettegj amiatt, hogy ilyen felfogással meg akar téged fogni egy normális nő :DDDD És ennyit rólad, ne haragudj, de nem te vagy a téma, nem egy random idetévedt idegen férfit akarunk házasságra beszélni, úgyhogy innentől nem reagálnánk a hozzászólásaidra a legtöbben (igen, merek más nő nevében is beszélni), remélem nem bántottalak meg! Nem kell reagálnod erre neked sem!
2022. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/142 anonim ***** válasza:
0%
#79 Jolvan kedves valaszolo, en csak leirtam neked a valosagot, de latom h faj. Amugy csak FYI eddig 3 no akart volna hozzamjonni es gyereket szulni, de nem hagytam magamat palira venni.
2022. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!