Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Személyes kérdést intéznék felétek, esetleg tudna valaki segíteni.

Én mára maximálisan tanácstalan vagyok. Következő a történet:

Egy ideje feleségemnek fáj a szex, nagyon megritkultak az alkalmak amikor együtt vagyunk. Habár előtte is emlegette ő kevesebbszer szeretné, megmondom őszintén nem vettem komolyan. El nem tudom képzelni mi a rossz a szexualitásban hogy ritkábban akarja a nő. Aki szereti férjét. Tehát már csak egy-két hetente vagyunk együtt, abban sincs köszönet. Láthatóan fájogat neki sőt semmi kedve hozzá. Nem is titkolja. Tartok tőle ennyit is kizárólag a békesség kedvéért enged. Látja a viselkedésemen hogy feszült vagyok. Mikor mondom neki hogy azért a feleségem hogy ebben is partnerem legyen, még ő van felháborodva. Hogy engem csak a szex érdekel. Teljesen tanácstalan lettem mára. Mitévő legyek, tud valaki használható tanácsot adni?

Abban biztos vagyok hogy nincs senkije.


2021. dec. 14. 18:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnal volt?
2021. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Úgy tudom igen, ilyen téren nem találtak nála semmit. Még lehetséges fontos, azt látom semmi vágy nincs benne irányomban. Mert azért ezt természetesen én is észreveszem. Nem tudom emiatt fájhat-e neki?
2021. dec. 14. 18:58
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Egeszsegugyi oka lehet.

Vagy kamuzik.

Válj el. Hagyd békén.


Amikor a saját párunkkal nem akarunk lefekudni azt már mindenképpen el kell engedni.

2021. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Változó kor esetleg? Fogamzás gátló? Depresszió? Vagy csak simán kiszeretett belőled.
2021. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ő nemrég múlt el 50, mensese elmúlt több mint egy éve. Viszont akkoriban még nem problémázott ilyen mértékben a közeledésemen. Mára elég sok olyan hetet tudok magam mögött amikor kínlódás vele a szex. Persze rendszeresen engem hibáztat, fejemhez vágja más férfi kedvesebb vagy azt hogy kevesebbszer akarja mint én.
2021. dec. 14. 19:11
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
udvarolj neki
2021. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%
Kell egy másik nő
2021. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A mindennapokban vagy a szexben kedvesebb más férfi, hogy érti?

Mert ha a mindennapokban, akkor csak át kellene nézni hol van a probléma köztetek, egymáshoz való viszonyulásotokban.

2021. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van kedvem udvarolni így amiért problémázik a szexen. A kedvesebbet mindenre érti. Szerinte vannak tőlem kedvesebb, és hát természetesen alkalmazkodóbb férfiak.
2021. dec. 14. 21:36
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Te egyébként mit erzel olyankor, amikor a szexualis partnerednek (jelen esetben a felesegednek, akit szeretned kellene) faj az, hogy te dugod? Egyaltalan miert csinalod ugy? Es komolyan nem érted, hogy miert nincs kedve lefekudni veled ugy, hogy neki faj is a dolog te meg lathatoan leszarod? Nem gondolod, hogy a valtozo koron kivul ennek is koze lehet a problemahoz? En azt is teljesen megertenem ha csak kamuzna, hogy faj neki.
2021. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!