Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Személyes kérdést intéznék felétek, esetleg tudna valaki segíteni.

Én mára maximálisan tanácstalan vagyok. Következő a történet:

Egy ideje feleségemnek fáj a szex, nagyon megritkultak az alkalmak amikor együtt vagyunk. Habár előtte is emlegette ő kevesebbszer szeretné, megmondom őszintén nem vettem komolyan. El nem tudom képzelni mi a rossz a szexualitásban hogy ritkábban akarja a nő. Aki szereti férjét. Tehát már csak egy-két hetente vagyunk együtt, abban sincs köszönet. Láthatóan fájogat neki sőt semmi kedve hozzá. Nem is titkolja. Tartok tőle ennyit is kizárólag a békesség kedvéért enged. Látja a viselkedésemen hogy feszült vagyok. Mikor mondom neki hogy azért a feleségem hogy ebben is partnerem legyen, még ő van felháborodva. Hogy engem csak a szex érdekel. Teljesen tanácstalan lettem mára. Mitévő legyek, tud valaki használható tanácsot adni?

Abban biztos vagyok hogy nincs senkije.


2021. dec. 14. 18:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%
micsoda problémák.. én kiverném, ha fájna neki. wc lehúz aztán békesség van.
2021. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Síkosítóval próbáltátok? Akár klimax, akár egyéb ok miatt nem nedvesedik és amiatt fáj neki, ez megoldaná.
2021. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
te magadtól vagy ennyire idióta, vagy segít neked valaki? X éve házas emberként ennyit tudsz a női szexualitásról? hát nekem sem lenne kedvem szexelni így
2021. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Sajnálom de én szeretem a szexet, akármi miatt is fáj neki. Más házasságban is élnek házaséletet és nem heti egyszer. Ha meg válni akarok még én vagyok a rossz. Milyen házasság az amiben ennyire nehézkes a szexualitás a nő részéről.
2021. dec. 20. 18:22
 25/26 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy szükséged van szexre ok

De túl sok együttérzés azért nem jön le részedről

Milyen házasság az... tudod jóban rosszban

Kell legyen ok Szóval sikositot probaltatok?

2021. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Egy ideje azzal próbálkozunk de úgyis fáj neki. Főként elkezdeni nehéz vele emiatt.
2021. dec. 20. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!