Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Személyes kérdést intéznék felétek, esetleg tudna valaki segíteni.

Én mára maximálisan tanácstalan vagyok. Következő a történet:

Egy ideje feleségemnek fáj a szex, nagyon megritkultak az alkalmak amikor együtt vagyunk. Habár előtte is emlegette ő kevesebbszer szeretné, megmondom őszintén nem vettem komolyan. El nem tudom képzelni mi a rossz a szexualitásban hogy ritkábban akarja a nő. Aki szereti férjét. Tehát már csak egy-két hetente vagyunk együtt, abban sincs köszönet. Láthatóan fájogat neki sőt semmi kedve hozzá. Nem is titkolja. Tartok tőle ennyit is kizárólag a békesség kedvéért enged. Látja a viselkedésemen hogy feszült vagyok. Mikor mondom neki hogy azért a feleségem hogy ebben is partnerem legyen, még ő van felháborodva. Hogy engem csak a szex érdekel. Teljesen tanácstalan lettem mára. Mitévő legyek, tud valaki használható tanácsot adni?

Abban biztos vagyok hogy nincs senkije.


2021. dec. 14. 18:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
de ha semmi változtatásra nincs kedved, akkor mitől várod, hogy jobb legyen? vagy már nem várod? akkor váljatok el.
2021. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Azt várom hogy normális szexuális életem legyen a saját feleségemmel. És szeretnék elvárható mennyiséget is. nem vagyok durva mielőtt azt gondolnátok.
2021. dec. 14. 21:56
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
de az életetek többi része rendben van?
2021. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kíván, akkor fájni fog neki. Ez probléma. Ha nem nedvesedik, akkor minden hiába.
2021. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Mi oka van ha nem nedvesedik? emiatt fáj neki?
2021. dec. 14. 22:17
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Jajj.
2021. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
óanyám....
2021. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
lekváros palacsinta esetleg megvan?
2021. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idő alatt nem is tudtál semmit a női test működésről?

lol

2021. dec. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan kérdezed tőlünk?

Igen, amiatt fáj neki. Az pedig lehet attól, hogy nem kíván, lehet a klimaxtól.


Egyébként meg talán próbálj meg vele kedves lenni, szeretgetni, megölelni olyankor is, mikor nem a szex a cél. Akkor talán érzi, hogy szereted, és nem csak a szex a szex a szex...

2021. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!