Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exről beszéltem. Bajban vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sztori a következő.

Dec.22 nyugodt áldásos béke, fekszünk, pihenünk a kanapén. Párom mutat egy képet facen a volt csajomról. Én meglepődök, hogy kivel van együtt mert 5 éve nem az ismerősöm és 5 éve még az exem egy másik faszival volt akinek gyereket is szült. Mondtam:

-Hehh, na a ku*vája. Tudtam, hogy nem változik.

Erre jött az egetrengető hiszti, hogy miért ku*vázom le az exem, hisz akkor még fiatal volt, csak nem érzek iránta valamit?


5 éve vagyok együtt a mostani párommal. Le*artam mi van az exemmel nem tudtam azt se h mással van. Nem is érdekelt. Megjegyeztem h ku*va. Engem is megcsalt aztán akivel összejött, velem csalta meg. Aztán feleségül vették gyereke lett, most mással van. Alkottam egy véleményt h ku*va. Most áll a bál 2 napja, hogy miért kurváztam le? Csak nem érzek még valamit iránta? Kérdezte...

Természetesen nem érdekel kivel van, megállapítottam egy tényt ennyi.


Ja én tudom, hogy érzelem mentesen mondtam hogy ku*va maradt régen is az volt. Párom meg azt mondja, hogy haraggal mondtam. Szerintem nem harag volt full nyugodtan mondtam. Ebben sem tudunk kieggyezni.


Vélemény az esetről?

Most szenteste kibontotta az ajándékot, és parfümöt kapott a kedvencét 2 dobozzal is. Erre ő: " ezért kellett ajándékozni?" "Bezzeg a volt párodnak (exnőm nevét mondta) biztos szebb ajándékot vettél volna... "

Nagyon nagy balhé lett megint.



2021. dec. 24. 23:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Nő vagyok...néha iyen bolond én is🤣

Egyszerűen szeretgesd, biztosísd a szerelmedről, el fog múlni

Most féltékeny

Kitartás

N

2021. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
Na most megkaptad leckét, hogy senkit nem szabad lekur\/@zni. Csúnya dolog.
2021. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
#11; Ez lenne a legnagyobb butaság. Innentől mindig cirkuszt csapna, valahányszor egy kis dédelgetésre vágyik.
2021. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
11 -> Én úgy gondolom, hogy ezek felesleges viták, amik megmérgezik a kapcsolatot. Távolságot generálnak a két fél között. Egy igen nagy éket vernek be közénk. Beszéltünk erről sokszor párommal 5 éve vagyok vele. Még is mindig megtörténik. Balhé, bolhából elefánt, a meghitt béke folytonos megtörése összezúzására alkalmas ez a viselkedés. Másra nem nagyon...
2021. dec. 25. 10:28
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy ez az a pont ahol elhagynám, pedig nagyon ritkán adom ezt a tanácsot. Gyerekes és undorító a barátnőd.
2021. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és hasonlóan beteges f.szitól válok éppen. Ha van sapka, ha nincs sapka - játszmákból, kémkedésből, gyanúsítgatásból, hisztikből és nemszólokhozzádokból állt a kapcsolatunk zöme, sajnos csak azután dobta lovak közé a gyeplőt ezen a téren, amikor összeházasodtunk.

Az önbizalomhiány miatti frusztrációjuk és az ebből fakadó birtoklásuk, rosszhiszeműségük miatt az ilyenek mindenkit kicsinálnak maguk körül, ez független attól, ahogy te viselkedsz. Ha nincs belátással arra, hogy segítséget kell kérnie, akkor ez - mondanám, hogy így marad, de valójában nem ez várható, hanem az, hogy fokozódik majd. :/

Jövőre boldogabb karácsonyt neked.

2021. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom mi ez a noknel.

Ferfi 35 ….. egy valamit megtanultam. Csak akkor beszelek ax exemrol ha a baratnom ra kerdez. Akkor is csak egyszer, nem szidom, nem dicserem, nem tudok rola semmit, nem ismerosom meg az ismerosenek az ismerosei sem.

Volt par kapcsim ahol feljott az ex Es en ott ultem,hallgattam es megertettem a dolgokat

A nok fejeben ez mashogy van.

Ok egy mondatbol annyit hallanak hogy ex

Tok mindegy mit mondasz. Te most Eppen ribinek nevezted ( vannak meg erzeseid iranta?)

Ha azt mondtad volna hogy hmm kedves lany, remelem boldog… akkor is Ezt kaptad volna.

A nok erre harapnak es kesz.

2022. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!