Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ösztönök? Ne szorakozzunk mar

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ösztönök? Ne szorakozzunk mar

Figyelt kérdés

Felmerult egy beszelgetes kozben egy eleg megoszto tema es erdekelne tobb ember meglatasa.

Az allitas az, hogy MINDEN FERFI, aki parkapcsolatban el (legyen szo egy teljesen kielegito kapcsolatrol) legalabb kethetente meglat egy not akit szivesen megbaszna. Es hogy miert van ez? Az OSZTONOK MIATT. Oszinten szolva szerintem ez egy hatalmas faszsag es tipikus kifogasa a ferfiaknak, hogy az esetleges megcsalasaikat a ferfi osztoneikre fogjak. De most arrol van szo, hogy a ferfi huseges marad, de igy is eszebe jut idonkent ha meglat egy jo not, hogy "hu de megbasznam". Szerintetek ez normalis? Ez valoban egy oszton? Vagy tenyleg csak egy kamu, amit sajat megnyugtatasukra mondogatnak. Oszinten szolva szerintem ez eleg taszito dolog. Elore is koszonom, ha megosztjatok a velemenyeteket :)



2022. jan. 1. 18:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
13%
Jó reggelt kívánok, a férfiak nem úgy működnek, mint a nők.
2022. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
47%
Hát azért a nők is hasonlóak. Én is van hogy meglátok egy reklámot a faszbukon valami félmeztelen pasiról aki rohadt jól néz ki arcra testre és igen elszórakoznék vele egy éjszakára. De kb ennyi a fantázia mert a párom szeretem.
2022. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
71%

Akkor velem valami nagyon nagy baj van férfiként :D

Én ha meglátok egy meztelen szép nőt, kb annyit gondolok hogy, hmm igen szép, csinos nő, és ennyi :D

Gyorsan kérek időpontot a Pszichológushoz :D

2022. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
87%

Minden emberben dolgoznak ösztönök, de igazán csak egy állatot tudnak irányítani, és abból is csak azt, ami nincs idomítva.


Azon a fejlettségi szinten, ahol az ember áll, már rég nem ennek kellene a legfőbb erőnek, mozgatónak lennie. Bennem is működnek az ösztönök, de nem úgy, mint valami szenzáció. Igen, megmozgatnak dolgok, de ez nagyon apró hatás ahhoz képest, ami körülvesz. Tegyük fel, hogy éhes vagy. Az mondjuk a mai modern világban egy olyan késztetés, ami nem lép túl egy szinten, a legtöbb ember azért hozzáfér élelmiszerhez napi szinten. Ahogy a többség önkielégít vagy szexel is, tehát sosem fog elérni a kiéhezettsége egy kontrollálhatatlan szintet. Tegyük fel, hogy éhes vagy egy kicsit és nincs olyan problémád (pl cukorbetegség), ami miatt ez bármi gondot okozna... Érzed, de kit érdekel? Fontosabb, hogy hazaérj, fontosabb ellátni a feladatot a munkahelyeden, fontosabb kivárni a sort a boltban, fontosabb akár megfelelően elkészíteni és szépen tálalni magadnak, fontos, hogy finom legyen... És csak utána jön az, hogy eszel, mert éhes vagy. Gyerekként a szüleid megtanítottak arra, hogy tudj késleltetni, magasabb szinten működni, tudj uralkodni ezeken a dolgokon, ne túrj bele könyékig az ételbe az ünnepi ebédnél, ne egyél mindent össze-vissza, ne sírd el magad, ha nem ettél egy órán át. Tegyük fel, hogy benn vagy az irodában és látsz az asztalon egy tál ételt a konyhában. Érzed az illatát, sejted, hogy finom. Mégsem bolondulsz meg, bámulod kicsavart nyakkal, mégsem remegsz érte, mint a kuncsorgó kutya, hanem beszélgetsz tovább a kollégákkal, esetleg megkérdezed, hogy kié, aztán mész vissza dolgozni. Nem gondolsz rá elalvás előtt, hogy milyen jó kaját hagytak az asztalon... Megnézed, megfordul a fejedben, hogy finom, aztán ennyi, nem üti meg az ingerküszöböt. Akkor sem, ha éhes vagy. Ha pedig nem vagy, akkor még annyira sem érdekel, esetleg kifejezetten kerülöd, mert annyira tele vagy, hogy kellemetlen az ételillatban lenni.


Na, ezt jelenti kulturált embernek lenni, akikre az ösztönök hatnak. Igen, látja mindenki a szép testeket és a szexuális tartalmakat. De a többség nem lesz lucskos vagy kőkemény miattuk akárhol, lásson bármit. Nem dörgölöd magad a fogorvosi székhez azért, mert egy nyitott szájról látsz képet... Ahogy nem nyalod a pékség kirakatát sem azért, mert éhes vagy, sőt, ha épp van fontosabb dolgod, mint például beszélgetsz valakivel vagy olvasod a híreket, rá sem nézel a pékség kirakatára, pedig tudod, hogy ott van és tisztában vagy vele, hogy finom ételek várnak ott. Még talán azt a kellemes vaníliaillatot is érzed, de lehet, hogy fel sem tűnik. Miért? Mert nem szenzáció. Vannak ösztöneid, de már rég van mellettük ezer más dolog is, ami két vállra fekteti őket.


Magára vessen viszont az is, aki nem magához illő párt választ.

2022. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Hanyagold már ezeket az idióta kérdéseket
2022. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%
Most mire vagy kíváncsi? Nem értem!
2022. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
19%

Frigid vagy és/vagy naív.


Meglátsz egy jól kinéző kaját: megkóstolnád?

Meglátsz egy cuki cicát/kutyát: megsimiznéd?

Meglátsz egy különleges virágot: megszagolnád?


És meg is teszed?

2022. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ebben semmi kiábrándító nem kellene, hogy legyen, csak sok olyasmit látsz bele, amit nem kellene; főleg mert magadból indulsz ki - ahogy mindenki.


Számodra ha megkívánsz valakit szexuálisan - szeretnél "b.szni" - , az azt jelenti, hogy vonzódsz az illetőhöz. Ez relatíve ritkán történik meg, jelentőségteljes dolog, és leginkább érzelmi indíttatású.


Magadból kiindulva azt gondolhatod, hogy nálunk ugyanez a dolog a primitív ösztöneink miatt bárhol, bárkivel megtörténhet, de nem erről van szó. Az, hogy erős vonzalmat érezzünk valaki irányába, az nálunk sem feltétlenül gyakoribb, vagy kevésbé jelentőségteljes. Csak nálunk van egy ettől elkülönülő dolog is. Észreveszünk, és megkívánunk nőket úgy is, hogy amúgy nem vonzódunk hozzájuk érzelmileg.


A lényeg: a kiábrándító nem ez, hanem az, ha valakit ez az ösztön irányít.

2022. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
77%

13-as vagyok.

Miért lettem lepontozva? :D

2022. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, sajnos igaz. Hogy ösztön, azt nem tudom, de ilyenek a férfiak. Elfogadod vagy magány, és ezt nőként mondom, nem incel fenyegetés.
2022. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!