Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ösztönök? Ne szorakozzunk mar

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ösztönök? Ne szorakozzunk mar

Figyelt kérdés

Felmerult egy beszelgetes kozben egy eleg megoszto tema es erdekelne tobb ember meglatasa.

Az allitas az, hogy MINDEN FERFI, aki parkapcsolatban el (legyen szo egy teljesen kielegito kapcsolatrol) legalabb kethetente meglat egy not akit szivesen megbaszna. Es hogy miert van ez? Az OSZTONOK MIATT. Oszinten szolva szerintem ez egy hatalmas faszsag es tipikus kifogasa a ferfiaknak, hogy az esetleges megcsalasaikat a ferfi osztoneikre fogjak. De most arrol van szo, hogy a ferfi huseges marad, de igy is eszebe jut idonkent ha meglat egy jo not, hogy "hu de megbasznam". Szerintetek ez normalis? Ez valoban egy oszton? Vagy tenyleg csak egy kamu, amit sajat megnyugtatasukra mondogatnak. Oszinten szolva szerintem ez eleg taszito dolog. Elore is koszonom, ha megosztjatok a velemenyeteket :)



2022. jan. 1. 18:29
1 2 3 4
 21/40 peca1000 ***** válasza:
44%

És mi ezzel a baj, kérdező?


Ez a normális.

2022. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi nyilván megnézi magának a szép nőt, de ha igazán szeret, akkor nincs az a szexbomba, akiért odadobna (legalábbis én).
2022. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
95%

Két különböző dolgot írsz le.

Hogy a megcsalást ösztönökre fogják, az valóban gyökérség és olcsó kifogás.

Az, hogy naponta látok dekoratív nőket akinek elismerem, hogy iszonyat jó segge van, az szerintem normális. Szokták mondani "hűséget fogadsz, nem vakságot".

Bár ha párom van akkor nincs bennem a "meg akarom baszni" érzése, mert a párom a legfontosabb. Ettől még nem megcsalás ha gondolsz valakiről valamit. Nem lesz valaki attól tömeggyilkos, hogy szereti a Rambo filmeket :)

2022. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
Sokszor elgondolkozom, hogy akik ide kiírnak kérdéseket, hogy még nem voltak nővel, azok tudnának-e vakságot is fogadni, vagy egy szerető párkapcsolatért cserébe is túl nagy ár ez.
2022. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár éve még kamaszként nagyon sokat szorongtam emiatt. Sokáig szó szerint rohadtul szomorú voltam, mert az ilyen felfogású emberek válaszai alapján úgy éreztem, sosem lesz igazi társam, sosem fog megérteni a párom, sosem fog úgy gondolkodni, ahogy én. Kész, bele kell törődnöm, hogy a párkapcsolat egy illúzió, a szerelem múlandó, az ember nem monogám és minden, amit mondtak nekem még...


Egyszerűen elvesztem. Szomorú voltam, mert úgy éreztem, sosem leszek senki mellett biztonságban, ha megfeszülök, csak akkor leszek első helyen vagy akkor sem. Sosem fog úgy tekinteni másokra a párom, ahogy én teszem egy kapcsolatban, mert két külön nem vagyunk és ők képtelenek úgy állni az ilyesmihez, mint én. Úgy éreztem magam, mintha heteroszexuálisként örök magányra lennék kárhoztatva, bárkivel is vagyok és a tisztelet felém csak egy kínszenvedés, folyamatos harc a kísértéssel, teher és nyűg, ami miatt csak ideiglenesen vagyok valakinek elég...



Ahha.

Az exem és a jelenlegi párom is mulyább nálam és szigorúbb ebben a kérdésben, mint én, pedig az elég nehéz. Már egy ideje együtt voltunk, mikor mélyebben beszélgettünk ilyen dolgokról és ahogy hallgattam, miközben az én gondolataimat mondta ki a témáról, csak radikálisabb formában és mikor láttam úgy viselkedni akaratlanul, hogy nem tudta, hogy látom, azt hiszem, újra beleszerettem, mégjobban. Azóta is ámulok néha, milyen és két kézzel kapaszkodom, hogy megtartsam. Sok idióta gúnyolódott a felfogásával, mikor megosztotta ezt más férfiakkal. Sokan neki tartottak hasonló előadásokat, mint amit te itt írsz és ugyanúgy reagált rá, mint amiről azt hittem, hogy csak nők gondolhatják ezt. Egy értelmes, logikus ember, úgy döngölte földbe ezeket a gyenge senkiket, hogy büszkén húztam ki magam fél füllel hallgatva, miközben másokkal beszélgettünk. Imádom, mikor egy férfi mondja férfire, hogy "az egyetlen közös bennünk a nemünk, te viszont nem amiatt működsz így, mert férfi vagy, hanem mert gyenge és primitív". XD

2022. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
#25 bocs, de fogalmad sincs erről az egészről. szerintem maradj a magatok biztonságos keretein belül.
2022. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
25-ös, az a baj, hogy nem tudhatod, mások hogy éreznek. Mondani lehet bármit. És én ezt qrva szomorúan mondom, mert én is tudom, hogy hetero nőként nem lesz soha kapcsolatom, mert nem tudok a világhoz úgy állni, mint egy férfi.
2022. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
77%

Kéthetente?

Pl.: amikor elmegyek futni, ötpercenként látok ilyen nőt, akit meg.....nék.

Ugyanezt gondoltam, amikor nem volt senkim és most is, amikor van.

Más kérdés, hogy ez mind megmarad gondolati szinten.

2022. jan. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
81%

#25, #27, (és a kérdező) akkora fájdalmat és drámát generáltok magatoknak egy olyan elképesztően jelentéktelen apróságból, hogy nem is értem. Elképzeltek mindenféle mocskos dolgot magatokban primitív ösztönlény férfiakról, akiknek nem létezik a monogámia, mert csak meg akarnak b.szni mindenkit, ezért nem ér nekik semmit a szerelem.


Ezzel az egyik baj az, hogy ez nyilvánvalóan nem igaz. Egyszerűen magatokból indultok ki, és ezt vetítitek másokra. Félreértettetek néhány szót, és ebből fújtatok egy keserves drámát, ahelyett, hogy higgadtan megfigyelnétek a férfiakat.


A másik bajom a felháborodás, és a szerelem szentségének demagóg volta. Egy csomó férfi követi el pontosan ugyanazt a hibát, hogy túlértékeli a monogámia jelentősegét és azt hiszi, ha komoly kapcsolatban van, akkor az a nő már örökre az övé (mármint férleértés ne essék, ez minden szempontból hiba szerintem is). Aztán ha előkerül egy másik csávó, aki megbecsüli, bókol, kedves, az mintha áramütésként érné a lányt, és huss nagy szerelem.


Szerintem egy kicsit csukjuk be a lányregényeket, helyette figyeljük és értsük meg az embereket úgy, ahogy vannak. Ha egy férfi veled van, szeret téged, akkor az azt jelenti, hogy veled szeretne lenni, mert te kellesz neki. Veled ellentétben ő ettől meglátja a szép nőket, legelteti rajtuk a szemét, de a szeretet/szerelem neki is fontosabb, így fel sem merül benne ennél több.


Azt meg minél előbb el kell fogadni, hogy a párkapcsolat nem örök. Ha nem dolgozol érte, nem "szeded fel" újra meg újra, akkor vége lesz. Garancia nincs, mindegy milyen nemű a partnered. De a lényeg: ennek az oka k.vára nem az lesz, hogy a pasik megkívánnak más nőket is.

2022. jan. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
79%
De miért dolgozzak meg valakiért, aki megbszna bárkit? Én inkább maradok egyedül, és olvasom a lányregényeket. Pontosan tudom, hogy nincs olyan férfi, amilyenről álmodozom. Nem is várom el, hogy a természetük ellen menjenek, de azért néha el lehet kicsit szomorodni emiatt.
2022. jan. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!