Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként ez mennyire zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, de komoly.


Erre a pasid bevallja, hogy megcsókolta ŐT, azaz nem ő, hanem ŐT, egy kamaszlány, aki a tanítványa, vagy a te rokonod, vagy akivel egy konferencián találkozott,...

A lényeg, hogy a lány támadt, és ő leállította. És csak azért mondja el, mert nem akar átverni, és nem akarja, hogy esetleg a lány megkeressen, és behazudjon neked valamit.


2022. jan. 11. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze... Kamaszlány... ŐT... Persze .. 👏👏👏👏 Neked ha ezt bevetted....


A 👁️👁️ arra valós, hogy ne csak nézz hanem láss is. A következő az lesz, hogy jajj kicsim képzeld mentem a boltba megbotlottam és akaratlanul egy nő p@nciaba esett a f@rkam. De csak azért mondom el, nehogy félre értsd.

2022. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Tudod milyenek ezek, félreértenek gesztusokat, szavakat, és felnagyítanak apróságokat"


Te már nem látsz a rózsaszín felhőtől! Ez tipikusan az az eset, amikor felteszel egy kérdést, de teljesen mindegy, hogy hányan fogják írni, hogy totál átlátszó a dolog, kimagyarázod a helyzetet. Persze szíved joga, de akkor miért teszed fel a kérdést, ha már előre eldöntötted, hogy elhiszed minden szavát?

2022. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutott egy pillanatra se, hogy a kérdező nő. Ez egy általánosságban feltett kérdés, és nyilvánvalóan a kamaszlánymániás perverz provokál megint minket, az öreg, 23 feletti nőket 🤡
2022. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!