Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet zavarja, hogy vannak lánybarátaim?

Figyelt kérdés

Amikor találkozok egy adott lánybarátommal, mindig írogat, hogy mit csinálunk meg hogy felmentünk e hozzá (volt rá példa, hogy felmentünk hozzá mint, hogy kint fagyoskodjunk).stb. stb. Azt mondta fura neki meg zavarja, hogy én más lányoknál vagyok.

Múltkor egy másik lánybarátom megkérdezte, hogy nálam aludhat e, mert lekéste a buszát és nem tud hazamenni. Barátnőm, akkor pont nálam aludt és ő is belement, hogy ott aludjunk. Van egy nagy ágyam és keresztben aludtunk én a szélén barátnőm középen a lánybarátom meg a másik szélén.

Barátnőm előbb ment iskolába a lánybarátomnak később kellett, de elaludt aztán délben ébredtünk fel (munkakereső vagyok így nem kellett mennem sehova).

Megkajáltunk utána elindítottam egy filmet néztük egy darabig aztán lánybarátom ment is haza. Nem történt az égvilágon semmi, nem csalnám meg barátnőmet.

Elmondtam neki, hogy mi meg, hogy volt én bolond gondolván nem csináltam semmi rosszat és megsértődött barátnőm, hogy én más lány mellett aludtam (kb 1,5 méter volt köztünk). Aztán meg azon, hogy mi együtt filmeztünk és, hogy ugyan azt csináljuk mint amit vele szoktunk annyi kivétellel, hogy nem csókolózunk. Semmi oka nem lenne a féltékenységre, heti 7 napból 5 napot együtt vagyunk, mindent megadok neki és szeretem, imádom. De nem fogom egy lánybarátommal sem megszakítani a kapcsolatot. Szerintetek mi tévő legyek? Ez már nem az első alkalom és valahogy nem igazán esik jól felőle, hogy ennyire nem bízik meg bennem. (Persze azt mondja, hogy megbízik…)



2022. jan. 13. 09:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
14%
Engem egyáltalán nem zavarna az ilyesmi, ezek teljesen normális dolgok egy barátságban.
2022. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
41%

Fiú és lány között "barátság" csak a MESÉKBEN létezik. Pont.


Lehet magyarázni, sok beszédnek sok az alja.

2022. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!